Jump to content



Поп фолк скандали (юни 2023)


Препоръчани коментари

преди 2 минути, Emanuela.Carey каза:

Галенови събирайте се

IMG-5622.jpg

Андруши - Любимата ни литераторка! ❤️ 
Цитирала Христо Ботев, миличката.
И пак 100 реда отговор и не казва нищо.

  • Like 3
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Андруши - Любимата ни литераторка! ❤️ 
Цитирала Христо Ботев, миличката.
И пак 100 реда отговор и не казва нищо.

Според мен просто повтаря същото че заради Сашка и Галена ѝ е умряла кариерата.

Сега ще я питам слушала ли е “Драскай клечката” на топ бизнес дамата.

  • Thanks 1
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Emanuela.Carey каза:

Според мен просто повтаря същото че заради Сашка и Галена ѝ е умряла кариерата.

Сега ще я питам слушала ли е “Драскай клечката” на топ бизнес дамата.

Недей, че ще драсне наистина клечката и ще стане страшно. :roll1:
Питах я аз:
1. дали е удовлетворена от живота си?
2. дали кариерата й щеше да се развие различно, ако беше останала в Пайнер?
3. дали мисли за дует с Преса?

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Emanuela.Carey каза:

Галенови събирайте се

IMG-5622.jpg

Ти ли я пита за Галена? Хахахаха...
Е, благодаря, че някой ме послуша все пак
Питайте и за Камелия хора.... Тя преди беше плюла, пък после друго каза.... А за Галена нищо директно не каза, просто някакви намеци! :D :D :D 
Лелелеле, Андрюшката.... Поне пише на български тоя път. :D 

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Mousie каза:

Ама тя май е единствената литературка след чалгарките?! Браво! Ако една Александрова не знае как да се изразява, Андреа цитира Ботев. 🤭

Не за първи път цитира Ботев или нещо от Литературата... Въпросът е с това какво показва? Че е по-умна от другите, по-начетена и по-интелигентна ли? Иначе тя Андреа когато пише на кирилица доста добре се справя с речника..... но дали е толкова умна или се прави..... Абе за разлика от някои други, акъл има..... определено не е от най-тъпите чалгарки. Понякога казва много истини. 

  • Tongue 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, DevilWish каза:

Не за първи път цитира Ботев или нещо от Литературата... Въпросът е с това какво показва? Че е по-умна от другите, по-начетена и по-интелигентна ли? Иначе тя Андреа когато пише на кирилица доста добре се справя с речника..... но дали е толкова умна или се прави..... Абе за разлика от някои други, акъл има..... определено не е от най-тъпите чалгарки. Понякога казва много истини. 

Е, как какво показва?! Показва, че черпи вдъхновоние от различни български борци за свобода, за да освободи жанрът от оковите на Сашка Ангелчето 👼 (Дяволчето 😈, ако питате Андреа).

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Mousie каза:

Е, как какво показва?! Показва, че черпи вдъхновоние от различни български борци за свобода, за да освободи жанрът от оковите на Сашка Ангелчето 👼 (Дяволчето 😈, ако питате Андреа).

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!!! 
-Това е Андреа! СВОБОДА за жанра! СВОБОДА за голите хора! СВОБОДА за обърнатите микрофони! СВОБОДА! Андреа ще се бори за това!!!
 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 3
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , DarkChild каза:

 

Зайка would be proud!

А, въй-не! Какво иска сега тая ужасна Преслава - да краде ефира на Коцето и да не го излъчват на всеки половин час ли?! Галена е класа, Преслава не струва - продавачката от подлеза така каза. Фризьорката дето прави лилавите кичури също е съгласна. Значи това е обективната истина!

  • Like 1
  • Haha 6
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DevilWish каза:

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!!! 
-Това е Андреа! СВОБОДА за жанра! СВОБОДА за голите хора! СВОБОДА за обърнатите микрофони! СВОБОДА! Андреа ще се бори за това!!!
 

Личи си, че разбира от икономика, така че вярвам, че тя ще бъде човекът, който ще оправи икономиката на държавата плюс поп-фолк жанра. Истински ЛИДЕР! Слави да се учи! Спечели изборите през 2021 година, ама нищо не направи срещу Ангелчето и Галс...

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз мисля, че знам откъде тръгна конфликта на Андреа и Сашка бтв. Затова си е виновна само и единствено Андето. Имаше едно участие преди години във Видин, уредено беше от Сашка със сигурност. Доколкото знам Андето е пяла 20 минути след което казала, че има клаустрофобия (калоструфобия по нейни думи) и трябвало да си почине малко. След това просто си тръгнала. Собственика бил бесен и звъннал на Саша да си иска парите. Доколкото знам хонорара бил върнат, но от тогава насам отношенията им не били същите. Даже мисля, че или @foxy_vd и младия му наследник са присъствали. 

  • Like 2
  • Wow 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Mousie каза:

Личи си, че разбира от икономика, така че вярвам, че тя ще бъде човекът, който ще оправи икономиката на държавата плюс поп-фолк жанра. Истински ЛИДЕР! Слави да се учи! Спечели изборите през 2021 година, ама нищо не направи срещу Ангелчето и Галс...

Така е, но сега Теодора Андреева - по-известна като Андреа ще оправи тази несправедливост. И аз вярвам..... Мисля, че трябва тя да бъде ВИЦЕ-ПРЕМИЕР, защото Луна е президент! Заедно срещу несправедливостта! Заедно срещу това, че откраднаха на Андреа идеите, проектите, участията! Сега ще я научи тя, Галята. Завръща се по-амбициозна и ядосана от всякога. Пазете се - Теодора Андреева ще скалпира всяка поп-фолк певица изпречила се на пътя й! Първо заплаши Диона, сега се кани и на Галена! Внимавайте, колежки! Положението е много сериозно! 

  • Like 1
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, DevilWish каза:

Така е, но сега Теодора Андреева - по-известна като Андреа ще оправи тази несправедливост. И аз вярвам..... Мисля, че трябва тя да бъде ВИЦЕ-ПРЕМИЕР, защото Луна е президент! Заедно срещу несправедливостта! Заедно срещу това, че откраднаха на Андреа идеите, проектите, участията! Сега ще я научи тя, Галята. Завръща се по-амбициозна и ядосана от всякога. Пазете се - Теодора Андреева ще скалпира всяка поп-фолк певица изпречила се на пътя й! Първо заплаши Диона, сега се кани и на Галена! Внимавайте, колежки! Положението е много сериозно! 

Андреа и Луна - добре. Ама къде забравяш Емануела, щом като става дума за политика?! Но пък не се знае кой ще избере - България и Дора, Америка и Тръмп или Русия и Путин - труден избор!

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, WindWalkerMonk каза:

Аз мисля, че знам откъде тръгна конфликта на Андреа и Сашка бтв. Затова си е виновна само и единствено Андето. Имаше едно участие преди години във Видин, уредено беше от Сашка със сигурност. Доколкото знам Андето е пяла 20 минути след което казала, че има клаустрофобия (калоструфобия по нейни думи) и трябвало да си почине малко. След това просто си тръгнала. Собственика бил бесен и звъннал на Саша да си иска парите. Доколкото знам хонорара бил върнат, но от тогава насам отношенията им не били същите. Даже мисля, че или @foxy_vd и младия му наследник са присъствали. 

Аз по-скоро мисля че Кулагин ѝ пуска някакви мухи в главата.
Щом му е дала и паролите си значи съвсем я държи на каишка.

От лайвовете му си личи че има някаква злоба към Галена - вероятно му е отказала нещо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Mousie каза:

Ама тя май е единствената литературка след чалгарките?! Браво! Ако една Александрова не знае как да се изразява, Андреа цитира Ботев. 🤭

Тя пя песен на Паша Христова. Баба й се е занимавала с балет - въобще културна раота.
 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , DevilWish каза:

Не за първи път цитира Ботев или нещо от Литературата... Въпросът е с това какво показва? Че е по-умна от другите, по-начетена и по-интелигентна ли? Иначе тя Андреа когато пише на кирилица доста добре се справя с речника..... но дали е толкова умна или се прави..... Абе за разлика от някои други, акъл има..... определено не е от най-тъпите чалгарки. Понякога казва много истини. 

Жестока е Андреа. Христо Ботев мое само да си мечтае за цици и къдрици кат нейните ❤️ 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...