Jump to content



Поп фолк скандали (юни 2023)


Препоръчани коментари

преди 33 минути, SG каза:

В интерес на истината - да. Само не знам за какво ги издава толкова тези песни една след друга и си ги блокира взаимно, да няма турне?

Тя даже в момента е на турне, така че да

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Stela каза:

❤❤❤

Е, това ми е любимата песен на Райна заедно с "Хиляди жени", даже са едни от най-добрите в поп-фолка за мен! ❤️ 

Точно Райна е една от най-яките певици и като минали песни и като визия и като танци и като всичко. Цялостен, завършен артист-изпълнител. Харизматична, красива, страхотна! Обожавам я! ❤️ 

  • Like 1
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, lucellent каза:

Тя даже в момента е на турне, така че да

Е, за други турнета става въпрос. :DОбикновено преди тези на Планета певците издаваха като луди. Както и да и, така или иначе подмятането ми беше ирония.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , asylum каза:

UMaxMe, aMa Heúce😅
nuxMe om fo/\k/\opHuq fpe6 om nopmoka/\ 🧃

Фреша от портокал е вреден, не се заблуждавайте! :D По-добре изяжте цял плода! :D 
Имахме Райна дей, но не пречи да го повторим пак! ❤️ 

 

  • Like 1
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, SG каза:

В интерес на истината - да. Само не знам за какво ги издава толкова тези песни една след друга и си ги блокира взаимно, да няма турне?

Реално издава две песни една след друга. Няма защо да си отменя нейните премиери, защото и Емрах и Антонио са решили да си пускат песните сега. Там едва ли е имала дума кога да излизат.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Willy каза:

Чакаш ли Абракадабра?!

Айде да имаме Райна дей у форума?

Проявяваш вкус на високо ниво! Време беше! Айде поздрав:

 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Реално издава две песни една след друга. Няма защо да си отменя нейните премиери, защото и Емрах и Антонио са решили да си пускат песните сега. Там едва ли е имала дума кога да излизат.

Съвсем забравих, че е съществувала песен на Галена с Антонио и Азис :D И пак не им помогна и не им се получи. Емрах си взе готов хит - ок, там нещата се получиха. Реално пък това е дует, няма да попречи на самостоятелната песен. И какво сега - Абракадабра ли ще се казва? 😮 
Е, как можа да сравниш най-яката й песен от "Хавана-Тропикана" - "Ти не си за мен" с каквото и да било и ти. :D 
1.Ти не си за мен
2.Еуфория
3.Горчиво

Дуетите не са ми особено любими.... Това с Азия беше хит, ама аз не съм го слушал повече от 2 пъти. :D И не знам защо :D 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DevilWish каза:

Съвсем забравих, че е съществувала песен на Галена с Антонио и Азис :D И пак не им помогна и не им се получи. Емрах си взе готов хит - ок, там нещата се получиха. Реално пък това е дует, няма да попречи на самостоятелната песен. И какво сега - Абракадабра ли ще се казва? 😮 

Сим салабим :D

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, hohster каза:

Сим салабим :D

На Галя много ме кефят песните с Т....
Тихо ми пази, Ти не си за мен, Тоя става - любими! :D 
Разбира се след Тихо ми пази - тя ми е най, после След раздялата, Тоя става и Ти не си за мен. И Хавана-Тропикана естественооооооо ❤️ 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Willy каза:

Реално издава две песни една след друга. Няма защо да си отменя нейните премиери, защото и Емрах и Антонио са решили да си пускат песните сега. Там едва ли е имала дума кога да излизат.

Трябва да се научат още при съгласието си за колаборация да изискват песните да се издадат в определен период, за да не стават ситуации като настоящата. Галена реално си изглежда като водещо име във всичките.

Сещам се каква веселба беше с една Анелия преди няколко години - всяка седмица нова песен с известни, безизвестни, ромски оркестри и класни диви. :D

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , asylum каза:

UMaxMe, aMa Heúce😅
nuxMe om fo/\k/\opHuq fpe6 om nopmoka/\ 🧃

Ей това е Еспаньола бейбе с испанска нотка :) Напомня ми на кака Шер Дове ламорее...

 

  • Love 3

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, SG каза:

Трябва да се научат още при съгласието си за колаборация да изискват песните да се издадат в определен период, за да не стават ситуации като настоящата. Галена реално си изглежда като водещо име във всичките.

Сещам се каква веселба беше с една Анелия преди няколко години - всяка седмица нова песен с известни, безизвестни, ромски оркестри и класни диви. :D

На времето много ме кефеше Андреа как всяка седмица пускаше нова песен! :D Ама няма значение самостоятелна или дует, 2008 и 2009 направо беше супер продуктивна, такова нещо не е имало! :D 

 

  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Willy @Stela ама какви фенове на Галена сте, щом до сега не сте коментирали този хит от миналото! Също една от най-яките й песни?

 

  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

За какво е това клубно турне като е на пълен плейбек? Гайди и всичко останало е само за украса. 2000 година е положението. Или е било на живо и са монтирали плейбека отгоре?

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, GSA каза:

За какво е това клубно турне като е на пълен плейбек? Гайди и всичко останало е само за украса. 2000 година е положението. Или е било на живо и са монтирали плейбека отгоре?

 

Счеводителката само тая песен ли пее на това турне? Ама какво пее, отваря си устата.
ТЪЦ - грешни сметки, вече само бездарниците са на плейбек по такива турнета. Да не се излага, макар и счетоводителка, поне има глас.. 

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, GSA каза:

За какво е това клубно турне като е на пълен плейбек? Гайди и всичко останало е само за украса. 2000 година е положението. Или е било на живо и са монтирали плейбека отгоре?

 

Песни от Кости на живо - трудна работа. Много е смешна и жалка с това "турне", в което пияните студенти сигурно чакат с нетърпение да свърши това псевдо шоу с гайдите и да запее "Хайде на купона". Голяма гордост, че упорито плейбечи половин година тоя ултра флоп, който само й краде време от програмата. "Ангелският глас"... ама на плейбек, та чак се снима гордо.

 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DevilWish каза:

На времето много ме кефеше Андреа как всяка седмица пускаше нова песен! :D Ама няма значение самостоятелна или дует, 2008 и 2009 направо беше супер продуктивна, такова нещо не е имало! :D 

 

И благодарение на хипер продуктивността изгря, защото хората виждаха колко е нахъсана и че не губи време, да не говорим какви не само български хитове направи с Кости. Докато изпълнители като Галена са вече утвърдени имена, и то във времена в които почти няма истински хитове и баш такива изпълнители е добре да подбират в какво да участват, за да им се получи.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, SG каза:

И благодарение на хипер продуктивността изгря, защото хората виждаха колко е нахъсана и че не губи време, да не говорим какви не само български хитове направи с Кости. Докато изпълнители като Галена са вече утвърдени имена, и то във времена в които почти няма истински хитове и баш такива изпълнители е добре да подбират в какво да участват, за да им се получи.

Подкрепям и се надявам нещата за поп-фолка да се променят, точно защото няма истински хитове, турнета няма, албуми няма.
Да вземат от Пайнер да направят едно турне с 8 изпълнители хитови както на времето направиха:
Например доказали се през времето АРТИСТ-изпълнители - Преслава, Анелия, Галена, Джена, Теди Александрова, Емануела, Яница - прекрасен топ 7 + например  Ариа която не е видяла такова турне, но знае как се прави купон! И да има по един гост изпълнител. Дали няма да има истински хит или да се припомнят някои от старите хитове на тези изпълнители, които биха били по-големи хитове от това което се слуша днес и веднага ще дам пример с по 3 песни на тези изпълнители! Като няма да слагам на Преслава емблеми като Лъжа е, Дяволско желание, И когато съмне, а песни които и днес биха звучали актуално без значение до какво ниво на хитовост са стигнали преди!
Преслава - Последен адрес, Мъж на хоризонта, Моят нов любовник - като в микса задължително трябва да присъства НОВАТА ТИ и нещо по-баладично като Нямам право!
Анелия - Всичко води към теб, Не знаеш, Зоопарк - Да се припомнят Не ме принуждавай и баладата Не мога да спра да те обичам.
Галена - Тихо ми пази, На две големи, Хавана-Тропикана - да припомни Спри ме и една емблема от близкото минало - Утешителна награда
Джена - Да видя какво е, Да те бях ранила, Да те прежаля - да припомни Спри да ми досаждаш и Чуждите и лесните също.
Теди Александрова - Чалга пеперудки, Влизам и гърмя, Най боли ме - да припомни още Няма проблем ft. Азис и Пълна програма която звучи актуално.
Емануела - от Пайнерския период - Без чувства, Направо в коша, Подводница - допълнително Граници и Като теб ще предизвикат интерес.
Яница - Всичко чуждо пожелаваш, Взимай задължително, Въртележката - с опция тук да се припомни стара песен като Любов необяснима когато никой не знаеше коя е Яница, но песента може да се впише днес и Върнах ти го.
Ариа - Живее ми се, Кой-дуета с Алисия и Ще те накажа - може да припомни Класа например.

Общо взето всяка от тия 7-те има какво да изпее и да припомни, тук дадох прости примери какво може да се изпее на едно турне и например по една балада от Преслава, Анелия, Галена, а може и Джена... защото на другите по-силни са им бързите песни, а Ариа има малко песни, но има сценичното присъствие за едно такова турне и с малко песни може да се впише.

  • Like 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Emanuela.Carey каза:

Това не бях забелязал че го е правил Драганински, ето защо звучи по-интересно от другите неща на Пайнер напоследък

 

Само аранжимента, иначе музиката си е на Пашев. Тая няма ли най-накрая да смени тоя смешен псевдоним? Ванеса толкова много ме кефеше като име, то Ара го патентовали. Ами да измислят нещо друго, въобще не е оригинално, смешно е!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DevilWish каза:

Подкрепям и се надявам нещата за поп-фолка да се променят, точно защото няма истински хитове, турнета няма, албуми няма.
Да вземат от Пайнер да направят едно турне с 8 изпълнители хитови както на времето направиха:
Например доказали се през времето АРТИСТ-изпълнители - Преслава, Анелия, Галена, Джена, Теди Александрова, Емануела, Яница - прекрасен топ 7 + например  Ариа която не е видяла такова турне, но знае как се прави купон! И да има по един гост изпълнител. Дали няма да има истински хит или да се припомнят някои от старите хитове на тези изпълнители, които биха били по-големи хитове от това което се слуша днес и веднага ще дам пример с по 3 песни на тези изпълнители! Като няма да слагам на Преслава емблеми като Лъжа е, Дяволско желание, И когато съмне, а песни които и днес биха звучали актуално без значение до какво ниво на хитовост са стигнали преди!
Преслава - Последен адрес, Мъж на хоризонта, Моят нов любовник - като в микса задължително трябва да присъства НОВАТА ТИ и нещо по-баладично като Нямам право!
Анелия - Всичко води към теб, Не знаеш, Зоопарк - Да се припомнят Не ме принуждавай и баладата Не мога да спра да те обичам.
Галена - Тихо ми пази, На две големи, Хавана-Тропикана - да припомни Спри ме и една емблема от близкото минало - Утешителна награда
Джена - Да видя какво е, Да те бях ранила, Да те прежаля - да припомни Спри да ми досаждаш и Чуждите и лесните също.
Теди Александрова - Чалга пеперудки, Влизам и гърмя, Най боли ме - да припомни още Няма проблем ft. Азис и Пълна програма която звучи актуално.
Емануела - от Пайнерския период - Без чувства, Направо в коша, Подводница - допълнително Граници и Като теб ще предизвикат интерес.
Яница - Всичко чуждо пожелаваш, Взимай задължително, Въртележката - с опция тук да се припомни стара песен като Любов необяснима когато никой не знаеше коя е Яница, но песента може да се впише днес и Върнах ти го.
Ариа - Живее ми се, Кой-дуета с Алисия и Ще те накажа - може да припомни Класа например.

Общо взето всяка от тия 7-те има какво да изпее и да припомни, тук дадох прости примери какво може да се изпее на едно турне и например по една балада от Преслава, Анелия, Галена, а може и Джена... защото на другите по-силни са им бързите песни, а Ариа има малко песни, но има сценичното присъствие за едно такова турне и с малко песни може да се впише.

За турне първо, че можем само да си мечтаем, и второ - че дори и някой ден да се направи такова, баш имена като Теди Александрова, Емануела и Яница по-скоро биха му сринали потенциала. Изобщо голям концерт прави ли се, трябва да е подготвен така, че да привлече по-зрелите хора, които имат сантимент към старата чалга, дори и да е с изпълнители, които вече не са актуални, както е при естрадните. От жените Глория, Ивана, Камелия, Деси Слава, Рени, Преслава, Анелия, Софка и айде да сложим и Галена - това е. И вече ако евентуално някой се заеме да създаде достатъчно силно ново поколение, може и турне с нови имена.

  • Like 4
  • Haha 1
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, DevilWish каза:

Само аранжимента, иначе музиката си е на Пашев. Тая няма ли най-накрая да смени тоя смешен псевдоним? Ванеса толкова много ме кефеше като име, то Ара го патентовали. Ами да измислят нещо друго, въобще не е оригинално, смешно е!

Жалко за таланта на певицата, който наистина го има.

Жалко и за несериозния псевдоним, който ако не се промени в най-скоро време, ще и изиграе лоша шега, най-вече ще има несериозно отношение към нея от феновете.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, SG каза:

За турне първо, че можем само да си мечтаем, и второ - че дори и някой ден да се направи такова, баш имена като Теди Александрова, Емануела и Яница по-скоро биха му сринали потенциала. 

Ko, He!? ToBa ca Haú-xumoBume uMeHa y Payner-o… Kak be3 Tex?!

  • Like 2
  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...