Jump to content



Поп фолк скандали (юни 2023)


Препоръчани коментари

преди 44 минути, asylum каза:

neúce /\eBa!?

ПОРЪЧКАНИТЕ ВИНИЛИ ЩЕ БЪДАТ ИЗПРАЩАНИ СЛЕД 7 ЮНИ. 🤣

 

Според мен е прилична цена за плоча, ако изключим че е на Графа. Поне като издава албум човека, ти дава повод да си го купиш, изглежда като сувенир, а не като фризби от 2.50 да се подхвърля на плажа. 

 

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Lelqtian каза:

Според мен е прилична цена за плоча, ако изключим че е на Графа. Поне като издава албум човека, ти дава повод да си го купиш, изглежда като сувенир, а не като фризби от 2.50 да се подхвърля на плажа. 

 

Абе като за българска плоча действително е малко повечко от необходимото, при все, че дори и Лили си ги пуска по макс 40. И все пак, макар и да не съм слушал целия албум, дори и само заради заглавната песен в никакъв случай не бих го нарекъл фризби. По-добре от това, което чалгата предлага на феновете си на носител.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Само като им видиш заглавията на Алфите и на Яница вече знаеш за какви задаващи се поредни флопове става въпрос. И как за пореден път въпросните ще подпомогнат няколкото купувачи да изглеждат като големите сензации.

Кога чалгата стана предвидима като Глория?

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Jouey каза:

И "Дръж се" на Яница - утре!

По-интересното предложение от двете със сигурност. Дано засенчи Травестита и Симона. На Симона "Броя до три" е страхотна, нямаше смисъл да участва в този дует.
 

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, SG каза:

Абе като за българска плоча действително е малко повечко от необходимото, при все, че дори и Лили си ги пуска по макс 40. И все пак, макар и да не съм слушал целия албум, дори и само заради заглавната песен в никакъв случай не бих го нарекъл фризби. По-добре от това, което чалгата предлага на феновете си на носител.

И аз не съм го слушал, и точно това казвам - на чалгите са фризби.

А Лили вероятно печата повече бройки, та затова е свалила цената. Или просто инфлацията. 

А Ванчето ако пусне винил с мега хитовете си гърмежи, няма как да сложи каквато и да е цена и да не се сдобия с въпросния носител. 

преди 9 минути, SG каза:

Само като им видиш заглавията на Алфите и на Яница вече знаеш за какви задаващи се поредни флопове става въпрос. И как за пореден път въпросните ще подпомогнат няколкото купувачи да изглеждат като големите сензации.

Кога чалгата стана предвидима като Глория?

Е нека отчетем как Тройниците имат напредък - вече споделят целокупното ни желание да ни отърват от себе си. Лично мен не ме бърка как, с кеф, без кеф, дори не е държа да е перманентно, само да е по-бърже. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Lelqtian каза:

И аз не съм го слушал, и точно това казвам - на чалгите са фризби.

А Лили вероятно печата повече бройки, та затова е свалила цената. Или просто инфлацията. 

А Ванчето ако пусне винил с мега хитовете си гърмежи, няма как да сложи каквато и да е цена и да не се сдобия с въпросния носител. 

Е нека отчетем как Тройниците имат напредък - вече споделят целокупното ни желание да ни отърват от себе си. Лично мен не ме бърка как, с кеф, без кеф, дори не е държа да е перманентно, само да е по-бърже. 

Да чак в последствие схванах, че не целия ти пост е shade към Графа. :D

Не се надявай Тройниците да престанат скоро да се излагат покрай продуцента си, но пък виж, даваш ни добра идея да се надяваме на плоча от ВАНЯ ВЕЛИКОВА - най-уникалното нещо, което музиката може да види към 2023 и съответно грандиозен завършек на един цикъл на Бг културата, започнал някъде около 1960та.:heart:

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, SG каза:

Да чак в последствие схванах, че не целия ти пост е shade към Графа. :D

Не се надявай Тройниците да престанат скоро да се излагат покрай продуцента си, но пък виж, даваш ни добра идея да се надяваме на плоча от ВАНЯ ВЕЛИКОВА - най-уникалното нещо, което музиката може да види към 2023 и съответно грандиозен завършек на един цикъл на Бг културата, започнал някъде около 1960та.:heart:

Мда, понякога сам се изненадвам :) Но плоча от Ванчето ще е уникално наистина, моля се на иконите да го видим ако не в нашия лайфтайм, в този на Лили! 

 

 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, SG каза:

Само като им видиш заглавията на Алфите и на Яница вече знаеш за какви задаващи се поредни флопове става въпрос. И как за пореден път въпросните ще подпомогнат няколкото купувачи да изглеждат като големите сензации.

Кога чалгата стана предвидима като Глория?

А то щото тези не купуват хич, Алфа са заредили пак милион, милион и нещо, доколкото стигнат парите. Мирела и Алпай 1,5 млн за 10 дена и след това 500К за 30. Изчезнали от всякакви класации, и изобщо спомени, че е излизала такава шитня.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Stela каза:

Форума вече не забива, но линковете все още не се показват. При вас как е? 

При мен няма проблем. Ти от телефон ли влизаш? 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Stela каза:

Да, от телефон. Само линковете от инстаграм не ми се показват. 

Аз в момента не съм от телефона, но от инсаграм и при мен не се показват. Може би когато цъкнеш на тях излиза, но иначе не. Самите линкове, когато публикуваме песен ми излизат.

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Гальо каза:

А то щото тези не купуват хич, Алфа са заредили пак милион, милион и нещо, доколкото стигнат парите. Мирела и Алпай 1,5 млн за 10 дена и след това 500К за 30. Изчезнали от всякакви класации, и изобщо спомени, че е излизала такава шитня.

Алфите пускат платена реклама, но понеже песните им не са worthy мигом изпадат извън играта, когато рекламата свърши. Но при Мирела и Алпай не беше баш така. Около 1.2М им секна рекламата и после имат още над милион, като броим и топика. Не са с чутовен хит, но за имена като МИРЕЛА и АЛПАЙ е успех. :D

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...