Jump to content



Поп фолк скандали (юни 2023)


Препоръчани коментари

преди 7 минути, omline каза:

..."селянка", за която 3000 човека се изръсиха между 50 и 150 лв. Хубаво е да си ъпдейтнете малко сателитите (изобщо смяната им е най-препоръчтелна), защото със сигурност причината да го направят не е, че е била 200 пъти Певица на годината....

Това не я прави по-малко селянка.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове


Ще те накажааааааааааааааааааааа, ще те откажааааааааааааааааааа да ми звъниш като откачен! Ще съжаляваш, че в тази каша си се забъркал точно с мен!!! 

❤️❤️❤️ 

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , DarkChild каза:

Това не я прави по-малко селянка.

Неизвестно в средите е, че песента на Лия, в която се пее "рапа-джигададай-джигададай-джигададай" - "Туй-онуй", "искам да ида на море, лятото там е най-добре" е писана именно от бургазлийката Тони Дач....опа Димитрова. (Последно Тото ги обърка в подкаста си :D, явно първата Тони е доста по-известна).

IMG-4148.jpg

  • Like 1
  • Haha 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

И Азис ще имигрира! :D :D :D 
 

„Истина е новината за Васил Боянов – Азис, потвърждава се информацията: Аривидерчи София, чао България“Screenshot 2023-06-09 at 22.03.26
 

Кралят на пoп-фoлка Азис възнамерява да стегне куфарите си за САЩ. Причина за това е една от неосъществените мечти на 45-годишния изпълнител — да пробие в киното и по-точно да се докосне до блясъка на Холивуд, пише „Галерия“.

Вдъхновение за Костинбродския Славей е единствената българска актриса, получила номинация за Оскар.

„Харесвам Мария Бакалова, пял съм й на парти, беше с голяма компания, казах й, че се гордея с нея… Надявам се скоро да се запознаем лично и да я прегърна. Мечтите ми са свързани с нейните. Искам да работя това, което тя прави. Искам да се снимам в американски продукции, да бъда в чужбина. Смятам, че мога, не спирам да мечтая. В Холивуд има достатъчно лица и образи.

Аз не съм красавец, но у мен има нещо характерно, нося го, знам енергията си. Трябва ми шанс. Смятам, че мога да играя, артистичен съм. Играе ми се алфа мъжкар. Да накарам някоя жена да откачи, да имаме еротични сцени, да я събличам и целувам – много крайно ми се снима с жена, за да покажа колко съм добър да влизам в роля“, коментира Васил Боянов, както е истинското име на звездата.

Азис иска да се целува с Холи Бери, харесва я като жена, а очите й са неговата слабост. Признава, че може „да умре“ заради Никол Кидман, а Кейт Бланшет е съвършена.

7DNISPORT.BG

Кралят на пoп-фoлка Азис възнамерява да стегне куфарите си за САЩ. Причина за това е една от неосъществените мечти на 45-годишния изпълнител — да пробие в киното и по-точно да се докосне до блясъка на Холивуд, пише „Галерия“. Вдъхновение за Костинбродския Славей е единствената българска актриса...

 

  • Haha 4
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DevilWish каза:

И Азис ще имигрира! :D :D :D 
 

„Истина е новината за Васил Боянов – Азис, потвърждава се информацията: Аривидерчи София, чао България“Screenshot 2023-06-09 at 22.03.26
 

Кралят на пoп-фoлка Азис възнамерява да стегне куфарите си за САЩ. Причина за това е една от неосъществените мечти на 45-годишния изпълнител — да пробие в киното и по-точно да се докосне до блясъка на Холивуд, пише „Галерия“.

Вдъхновение за Костинбродския Славей е единствената българска актриса, получила номинация за Оскар.

„Харесвам Мария Бакалова, пял съм й на парти, беше с голяма компания, казах й, че се гордея с нея… Надявам се скоро да се запознаем лично и да я прегърна. Мечтите ми са свързани с нейните. Искам да работя това, което тя прави. Искам да се снимам в американски продукции, да бъда в чужбина. Смятам, че мога, не спирам да мечтая. В Холивуд има достатъчно лица и образи.

Аз не съм красавец, но у мен има нещо характерно, нося го, знам енергията си. Трябва ми шанс. Смятам, че мога да играя, артистичен съм. Играе ми се алфа мъжкар. Да накарам някоя жена да откачи, да имаме еротични сцени, да я събличам и целувам – много крайно ми се снима с жена, за да покажа колко съм добър да влизам в роля“, коментира Васил Боянов, както е истинското име на звездата.

Азис иска да се целува с Холи Бери, харесва я като жена, а очите й са неговата слабост. Признава, че може „да умре“ заради Никол Кидман, а Кейт Бланшет е съвършена.

7DNISPORT.BG

Кралят на пoп-фoлка Азис възнамерява да стегне куфарите си за САЩ. Причина за това е една от неосъществените мечти на 45-годишния изпълнител — да пробие в киното и по-точно да се докосне до блясъка на Холивуд, пише „Галерия“. Вдъхновение за Костинбродския Славей е единствената българска актриса...

 

 

И като продължение нека му пожелаем пътя също да е еднопосочен! 

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, DarkChild каза:

Айде с Глория да мият чиниите в Холивуд.

Тя Василка даже има клип с Ванко 1, дето лъска посудата. :1000(29): СвикнАла е на такова натоварване.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Lelqtian каза:

 

И като продължение нека му пожелаем пътя също да е еднопосочен! 

преди 53 минути, DarkChild каза:

Айде с Глория да мият чиниите в Холивуд.


Maq Hypu 6me Gu ypegu

 

преди 40 минути, Olay каза:

Ама тая 'новина' за Азис я четем през две години. Изредиха ли се другите му теми, че пак до тая опря.

ga!

 

IMG_1428.png

  • Haha 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

4 мин  · 
 
 
Скоро... 🤫
#preslava #🤫
Може да бъде изображение с 1 човек
 
Току що, Emanuela.Carey каза:

Преслава с нов клип скоро

WWW.INSTAGRAM.COM

Welcome back to Instagram. Sign in to check out what your friends, family & interests have been capturing & sharing around the world.

 

Страхотна е! Дано песента НЕ Е от Ганев! Една ни беше достатъчна! 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Emanuela.Carey каза:

Преслава с нов клип скоро

WWW.INSTAGRAM.COM

Welcome back to Instagram. Sign in to check out what your friends, family & interests have been capturing & sharing around the world.

 

KaBap Ha MeMa - 2:38-2:58

 

 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, DevilWish каза:
4 мин  · 
 
 
Скоро... 🤫
#preslava #🤫
Може да бъде изображение с 1 човек
 

Страхотна е! Дано песента НЕ Е от Ганев! Една ни беше достатъчна! 

Този клип сме го гледали вече.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...