Jump to content



Поп фолк скандали (юни 2023)


Препоръчани коментари

преди 2 минути, DevilWish каза:

Това никога не го бях слушал. Благодаря, че я сподели. Ама откога е тази песен?

2002ра 

WWW.DISCOGS.COM

View credits, reviews, tracks and shop for the 2002 CD release of "Best Hits 4" on Discogs.

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Lelqtian каза:

2002ра 

WWW.DISCOGS.COM

View credits, reviews, tracks and shop for the 2002 CD release of "Best Hits 4" on Discogs.

 

Благодаря.
Аз понеже официално от 2004 слушам, преди това знам няколко песни. Но от тук знам само "Две луни" на Кати и "Сини нощи" на Алисия. 

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, SG каза:

Ама наистина, преди какви разговори имаше тук и във форума на Планета - големи концерти по няколко пъти в годината, кой как се представя, на кое място е в програмата, какъв прием получава, какви награди взима, справедливи ли се или не са... Нов албум/и всяка седмица, куп нови песни и хитове в тях, обсъждане на коя песен да е следващия клип, после дали клипа е силен/не е силен, дали има символика... И папараци ги гонеха, Сигнално жълто, а-у, по какви ли не предавания и риалити формати висяха постоянно, чак и за Евровизия се надпреварваха и всяка година имаше слухове за някой от тях... И в дискотеките бяха много по-големи зверове, защото участията им там бяха начин хората да отидат да видят онези големи звезди встрани от концертната сцена. А покрай всичко това не просто си брояхме и цифрите, а имахме и на каква база да се обосновем.

Всичко замина. Наистина не остана нищо освен да си постваме клипчета и да си приказваме за миналото.:helpsmilie:

Абсолютно си прав, даже наскоро се присъединих към групата за ретро поп-фолка във Facebook и направо ми се плаче като видя какви неща е имало.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, SG каза:

Ама наистина, преди какви разговори имаше тук и във форума на Планета - големи концерти по няколко пъти в годината, кой как се представя, на кое място е в програмата, какъв прием получава, какви награди взима, справедливи ли се или не са... Нов албум/и всяка седмица, куп нови песни и хитове в тях, обсъждане на коя песен да е следващия клип, после дали клипа е силен/не е силен, дали има символика... И папараци ги гонеха, Сигнално жълто, а-у, по какви ли не предавания и риалити формати висяха постоянно, чак и за Евровизия се надпреварваха и всяка година имаше слухове за някой от тях... И в дискотеките бяха много по-големи зверове, защото участията им там бяха начин хората да отидат да видят онези големи звезди встрани от концертната сцена. А покрай всичко това не просто си брояхме и цифрите, а имахме и на каква база да се обосновем.

Всичко замина. Наистина не остана нищо освен да си постваме клипчета и да си приказваме за миналото.:helpsmilie:

Алчността и мързела на изпълнители и продуценти до там докараха нещата. За жалост само ще си спомняме за тези неща.

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, SG каза:

Ама наистина, преди какви разговори имаше тук и във форума на Планета - големи концерти по няколко пъти в годината, кой как се представя, на кое място е в програмата, какъв прием получава, какви награди взима, справедливи ли се или не са... Нов албум/и всяка седмица, куп нови песни и хитове в тях, обсъждане на коя песен да е следващия клип, после дали клипа е силен/не е силен, дали има символика... И папараци ги гонеха, Сигнално жълто, а-у, по какви ли не предавания и риалити формати висяха постоянно, чак и за Евровизия се надпреварваха и всяка година имаше слухове за някой от тях... И в дискотеките бяха много по-големи зверове, защото участията им там бяха начин хората да отидат да видят онези големи звезди встрани от концертната сцена. А покрай всичко това не просто си брояхме и цифрите, а имахме и на каква база да се обосновем.

Всичко замина. Наистина не остана нищо освен да си постваме клипчета и да си приказваме за миналото.:helpsmilie:

Преди беше различно. Песните, музиката, АЛБУМИТЕ. Както каза @BobiTo най-вече алчността на продуцентите и изпълнителите докараха дотам нещата. Може би съм прекалено голям оптимист, но се надявам някой ден пак да се правят албуми с нови песни, интересни клипове и да има какво да обсъждаме не само от миналото, но и от нова продукция. Нищо не се знае, може и да се случи, не трябва да сме негативни. 

  • Like 5
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Просто го няма вече съвременният Христо Ботев да революционира чалгата и да е интересно:

 

Всъщност периода 2003-2008 по-скоро... Тогава беше още по-добре.

 

  • Like 1
  • Love 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, DevilWish каза:

Преди беше различно. Песните, музиката, АЛБУМИТЕ. Както каза @BobiTo най-вече алчността на продуцентите и изпълнителите докараха дотам нещата. Може би съм прекалено голям оптимист, но се надявам някой ден пак да се правят албуми с нови песни, интересни клипове и да има какво да обсъждаме не само от миналото, но и от нова продукция. Нищо не се знае, може и да се случи, не трябва да сме негативни. 

То вече няма продуценти да ти направят цял албум с нови песни, такива като Алфа, Даймънд и Медистар искат само да изкарват, без да влагат, а самопродуциращите няма да се бръкнат толкова дълбоко за такава продукция. Една Преслава не иска да се бръкне за клип извън тапети, дивани и халета, дето е с един от най-високите хонорари, та друго ли да прави. Галена освен да си чеша егото със скъпи парцали и клипове, друго не прави и тя, а в нея имах надежда.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, BobiTo каза:

То вече няма продуценти да ти направят цял албум с нови песни, такива като Алфа, Даймънд и Медистар искат само да изкарват, без да влагат, а самопродуциращите няма да се бръкнат толкова дълбоко за такава продукция. Една Преслава не иска да се бръкне за клип извън тапети, дивани и халета, дето е с един от най-високите хонорари, та друго ли да прави. Галена освен да си чеша егото със скъпи парцали и клипове, друго не прави и тя, а в нея имах надежда.

Галена не знам защо спря да издава албуми. "Аз" беше нещо много добро и голяма изненада. Преслава с "Да гори в любов" се опита с няколко нови песнички ама даже не си ги реализира. Не помня кой беше последния албум в който имаше нови и интересни неща. Сигурно е било преди много, много години.... Иначе Преслава каза, че ще има албум, но не очаквам кой знае колко нови песни или и да има няколко пак няма да реализира 1-2 клипа... Всъщност се сетих за албумът на Теди Александрова, последния.... поне си реализира новата песен, макар, че беше една. 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DevilWish каза:

Галена не знам защо спря да издава албуми. "Аз" беше нещо много добро и голяма изненада. Преслава с "Да гори в любов" се опита с няколко нови песнички ама даже не си ги реализира. Не помня кой беше последния албум в който имаше нови и интересни неща. Сигурно е било преди много, много години.... Иначе Преслава каза, че ще има албум, но не очаквам кой знае колко нови песни или и да има няколко пак няма да реализира 1-2 клипа... Всъщност се сетих за албумът на Теди Александрова, последния.... поне си реализира новата песен, макар, че беше една. 

Тя и от "Как ти стои" не реализира нищо. :) 

  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, z_o_ каза:

Абсолютно си прав, даже наскоро се присъединих към групата за ретро поп-фолка във Facebook и направо ми се плаче като видя какви неща е имало.

И аз съм включен в една, то наистина все едно сравняваме два различни чалга свята.

преди 39 минути, BobiTo каза:

Алчността и мързела на изпълнители и продуценти до там докараха нещата. За жалост само ще си спомняме за тези неща.

И това са фактори, но основните причини и те самите да се докарат дотам и да им писне да се мъчат също си ги знаем. ;)

преди 24 минути, DevilWish каза:

Преди беше различно. Песните, музиката, АЛБУМИТЕ. Както каза @BobiTo най-вече алчността на продуцентите и изпълнителите докараха дотам нещата. Може би съм прекалено голям оптимист, но се надявам някой ден пак да се правят албуми с нови песни, интересни клипове и да има какво да обсъждаме не само от миналото, но и от нова продукция. Нищо не се знае, може и да се случи, не трябва да сме негативни. 

На мен не ми се иска да съм негативен, даже бях един от малкото, които защитавахме чалгата докато поп-рапа я размазваше като стой та гледай. И имаше защо - откъм парична гледна точка по клубовете и кръчми винаги чалгата си е била Най. Но пък по онова време имаха и още, с което да се похвалят.

Та днес те дори вече не държат да издават песни. В по-силните времена, като тук включвам дори и някои след 2010, по това време на годината почти всички вече се бяха отчели по 2-3 пъти. Но вече са дали съвсем на заден. Като имаше турнета, разбираемо, запазваха най-силните си сингли за юли-август, после като отмина тази ера се насочиха повече към май, за да са вървежни поне около баловете. Но напоследък вече и за този период не бързат и издават чат-пат хаотично, колкото да има нещо. След някоя и друга година и това няма да е останало.

Аз като го казвам, го казвам съвсем сериозно - с времето целта на хейтърите на чалгата и всички онези интелектуалци и медии, които във времето са искали да я сринат, постепенно се постига с помощта на самите глупави изпълнители. Този жанр вече не е феномен, а нещо изчезващо, без право на дума.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, DevilWish каза:

Галена не знам защо спря да издава албуми. "Аз" беше нещо много добро и голяма изненада. Преслава с "Да гори в любов" се опита с няколко нови песнички ама даже не си ги реализира. Не помня кой беше последния албум в който имаше нови и интересни неща. Сигурно е било преди много, много години.... Иначе Преслава каза, че ще има албум, но не очаквам кой знае колко нови песни или и да има няколко пак няма да реализира 1-2 клипа... Всъщност се сетих за албумът на Теди Александрова, последния.... поне си реализира новата песен, макар, че беше една. 

Преслава пак ще изкара някви песни, дето хващат прах от 10+ години в папки, няма да направи нито един клип, няма да се постарае грам и след 1 месец пак ще пусне Ганев боклук. Концерт също обеща миналата година, но това са вече много смели мечти. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...