Jump to content



Евровизия 2024


Препоръчани коментари

преди 9 часа , Lelqtian каза:

че не ми се рови, когато Ротердам беше на дневен ред и скучно, коя година/церемония ти липсваше? 

Тел Авив 2019

  

преди 27 минути, Grinch каза:

Жена спечели Санремо за пръв път от 2014 година насам

 

 

Don't assume people's gender!

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Blueberry каза:

Тел Авив 2019

  

Don't assume people's gender!

Стига пък ти, хубаво е момичето, нищо че се е крила като са раздавали циците, не е някво въображение като наште многогамници. 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , ANGEL каза:

Истинския победител на бенидорм! 

Шанел за бедни? Или ако сме още по-точни, Елени Фурейра за съвсем банкрутирали, особено креативно. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Дойчланд не изневеряват на себе си и си циментират 26тото място с поредното двойно нил поа, нищо че песента я бива и дори ми харесва. 

По късно днес чакаме да видим какво ще изберат в Молдова, Естония, Дания и Литва. Понеделник сутрин - Полша, дано пуснат пак наша мома Бейба, а вторник - песента на Белгия. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 12.02.2024 г. от 15:50, ANGEL каза:

Истинския победител на бенидорм! 

Прекалена гей препратка. И това мяцане накрая...  Иначе щеше да изглежда по-добре ако бяха направили стрейт стейджинг. Толкова ли не разбраха, че дори и гейовете не се кефят на подобни тъпни. Помня онзи от Черна гора, с опашката... 

Иначе си пее испанецът, изглежда добре, песента е ок, но прекалено клише. Оная баба беше от Спейн, нали? По-интересно е. 

преди 8 минути, Lelqtian каза:

Литва 

Тук големия пропуск (но не всъщност) беше как изтърваха да пратят още една Моника за трета поредна година ... 

Това май ми хареса най-много от всички шитни, които чух до сега. Но на второ четене, не знам... 5минуст от Естония са си доста популярни, но не вярвам да се харесат на публиката на ЕСК.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 19.02.2024 г. от 12:01, Grinch каза:

Луна ще представя Полша на Евровизия 

 

Буквално всяка държава има по една "Луна". Време е нашата да се върне към първоначалото - Лухче. Иначе тая песен е тъпа. Ако се класира ще е заради крипарската визия на изпълнителката.

От 20.02.2024 г. от 9:38, Lelqtian каза:

Белгия. Интересно ми е как звучи на живо. 

 

Топ. Дето се вика Брюксел 2025. Като гледам и трафикът на видеото е най-висок.

POPNABLE.COM

Find charts from Eurovision - hot 100 songs of the day released within the last 365 days. The hottest songs of the day.

Два пъти е бил номер 1.

От 21.02.2024 г. от 13:04, FikLena каза:

В Люксембург имат ли зала за Евровизия ?

 

Само в края на припевите е запомнящо се. На фона на останалите, може и да се промуши в топ 10. Макар че вокално се задъхва.

От 23.02.2024 г. от 1:04, FikLena каза:

дано хърватите да изберат:

 

 

Не знам. Прекалено много в сегмента диско. Това ли им е най-доброто наистина?

преди 12 часа , Lelqtian каза:

Сан Марино 

 

Бляк. 

От 11.02.2024 г. от 10:35, Grinch каза:

Жена спечели Санремо за пръв път от 2014 година насам

 

 

Когато чета, че били избрали за първите път жена в Сан Марино от 2014, пък то Санремо. Смятай колко тъпи са били другите песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , meleto каза:

Буквално всяка държава има по една "Луна". Време е нашата да се върне към първоначалото - Лухче. Иначе тая песен е тъпа. Ако се класира ще е заради крипарската визия на изпълнителката.

Топ. Дето се вика Брюксел 2025. Като гледам и трафикът на видеото е най-висок.

POPNABLE.COM

Find charts from Eurovision - hot 100 songs of the day released within the last 365 days. The hottest songs of the day.

Два пъти е бил номер 1.

Само в края на припевите е запомнящо се. На фона на останалите, може и да се промуши в топ 10. Макар че вокално се задъхва.

Не знам. Прекалено много в сегмента диско. Това ли им е най-доброто наистина?

Бляк. 

Когато чета, че били избрали за първите път жена в Сан Марино от 2014, пък то Санремо. Смятай колко тъпи са били другите песни.

Германия и Франция също са били по веднъж номер едно в тоя чарт, това означава ли че виждаме на места различни от 26то? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, Lelqtian каза:

Германия и Франция също са били по веднъж номер едно в тоя чарт, това означава ли че виждаме на места различни от 26то? 

Точно защото Белгия е една плюнка е от значение. Макар че е флопнал хахах

Като цяло интересът към Евровизия никога не е бил толкова нищожен. Каналът им е супер зле, общо взето като Планета Офишъл.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, meleto каза:

Точно защото Белгия е една плюнка е от значение. Макар че е флопнал хахах

Като цяло интересът към Евровизия никога не е бил толкова нищожен. Каналът им е супер зле, общо взето като Планета Офишъл.

Първо място в дена на и след премиерата, което според зависи как и кога се образува класацията, а въпросната песен беше пусната някъде сутринта, е може би съвсем нормално. Ако като повечето песни от националните финали беше обявена вечерта, може би нямаше да са два дена. 

По интересното от тая извадка е как финландското ентри е било на първо място преди официално да е такова. Означавали че ще спечели?

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...