Jump to content



Евровизия 2024


Препоръчани коментари

преди 3 минути, meleto каза:

Ми супер!Аз съм за.  Може да наемат Поля Генова да ги представлява в пилотното им участие. Дали ще я видим да се труди за Люксембург тази година? Имаше слухове още в края на изданието миналата година.

Не, ето ги песните, селекцията им не е лоша като за завръщане след толкова време. 

На 27-ми януари ще изберат победителя.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Blueberry каза:

Аз не съм Вероника, какви ги говори тая леля?! 

Sara Briški Cirman (born 26 April 1996), better known by her stage name Raiven. 

Потрес съм ... Леля Данче вече е синдром ... 

Иначе песента не е лоша, ма на първо слушане не ме грабна хич. Тоест или ще е някъв хипер изненадващ топ 10, ама много изненадващ, или най-обикновен нон куалифайър, с уклон към второто. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 21.01.2024 г. от 11:58, Lelqtian каза:

Sara Briški Cirman (born 26 April 1996), better known by her stage name Raiven. 

Потрес съм ... Леля Данче вече е синдром ... 

Иначе песента не е лоша, ма на първо слушане не ме грабна хич. Тоест или ще е някъв хипер изненадващ топ 10, ама много изненадващ, или най-обикновен нон куалифайър, с уклон към второто. 

 

преди 2 часа , Wild_Style каза:

Почти сигурен победител на Бенидорм 2024 🔥

Лоу кост песнички. Направо ми писна. Всяка година са все по-гадни. Така ще е докато изпълнителите не приемат участието си като повече от - да ме видят мама и тате у Европата.. 

Не стават! На Евровизия трябва да грабва от първо слушане. И двете песни са парцали в най-лошия смисъл. Нищо оригинално, което си заслужава дори да бъде обсъждано. Тая унгарка, дето ужким е словенка, зорлем да прави нещо епично и накрая измисли - Аз съм Вероника, ти си ...парцал. Повръща ми се.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto featured this Тема

Исканското пенсионерско диско ме кефи, гарантирано 25то място. 

Днеска чакаме Украйна, които още преди да обявят победителят вече доставят обичайната драма. Тази година почваме с проблем с вотоподаването и отложен с ден резултат. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Украйна все едно и също.. 

Испания, много гейщина на Бенидорм, но интересен избор..
Малта - ще иде на финала, но ще е отзад при крайното класиране
Норвегия - определено ми харесва!

  • Like 1

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , FikLena каза:

май и тази година ще е мега скучна ? липсва ми 2021 Ротердам

 

 

че не ми се рови, когато Ротердам беше на дневен ред и скучно, коя година/церемония ти липсваше? 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...