Jump to content



Евровизия 2024


Препоръчани коментари

Цюрих или Загреб? 

Въпросът ми реално е кой ще е на второ място, щото е ясно, че печели Украйна, ама сигурно пак няма да може да домакинства (а и по-хубаво, че само в Торино беше по-зле от Киев).

Даже най-добре ще е да си остане в Швеция и да я правят съвместно, няма да имат проблеми с цветовете. 

 

П.П. Ест, че не печели по политически причини, песента е БРУТАЛНА, сцената е ЖЕСТОКА и вокално са бетон женките. Айде гърлпауър!

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ротердам Ахой по-скоро. Пак е най-гледания клип за миналия месец. Може и в Атина. На всичко съм съгласен само и само да не е пак в Италия, нищо против мацката, но отново РАИ твръдо нйе. 

Ден от днеска, Малта, Албания, Чехия и Латвия се надявам да не са разопаковали твърде много куфарите. 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Blueberry каза:

Цюрих или Загреб? 

Въпросът ми реално е кой ще е на второ място, щото е ясно, че печели Украйна, ама сигурно пак няма да може да домакинства (а и по-хубаво, че само в Торино беше по-зле от Киев).

Даже най-добре ще е да си остане в Швеция и да я правят съвместно, няма да имат проблеми с цветовете. 

 

П.П. Ест, че не печели по политически причини, песента е БРУТАЛНА, сцената е ЖЕСТОКА и вокално са бетон женките. Айде гърлпауър!

Този път няма подарят на Юкрейн. на хората им писна от т*пите украинци

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Този път няма какво да подаряват на Укрейн, въпреки че ми е много сходна със Стефания, и тематиката не ми допада, гърлите пеят чудесно, и тоя път не само не са прескочили стейджинга, а от представените кадри си пасва и допълва песента. 

Ениуей, днес са били и първите репетиции на биг 6. Германеца колкото добре пее, толкова няма никакъв стейдж презънс. Гарантирано 26то място. Швидън никаква забележима разлика от мелфест, каква изненада, продължава да е напълно фургетъбъл. Шпейн също никаква разлика от Бенидорм, не че им трябва. Укей успяват да са по-гей от танцьорите на испанското бабе, Францето ще е пиш пауза, а Италия ... наистина не искам да хостват пак. Има ли как ако спечели някой друг да е домакин? 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Lelqtian каза:

Ротердам Ахой по-скоро. Пак е най-гледания клип за миналия месец. Може и в Атина. На всичко съм съгласен само и само да не е пак в Италия, нищо против мацката, но отново РАИ твръдо нйе. 

Ден от днеска, Малта, Албания, Чехия и Латвия се надявам да не са разопаковали твърде много куфарите. 

 

Уф, предадох се. Швейцария е яка, но някак песента не грабва особено. Малта има топ хореография, но не знам за песента. Гледам и буукитата са я пратили в дъното. Откакто Фурейра направи супер танци и всяка година има по една огнена. Малко взе да втръсва, но пък това с превъртането е иновативно.

Аз все още смятам, че Холандия печели. Песента ми е най-запомняща се. Като стриймове и гледания също къртят.

Без да съм ги гледал на сцената, както и Белгия, Украйна и Хърватия, те са ми №1.

Сори, но песента на Украйна е супер гадна. Отвратително Мама тереза бла бла... Почти колкото Вероника бля... От какъв зор ще печелят. Все пак миналата година не успяха, тъй че... 0 поинс от журитата. :D Не разбирам Италия защо е в топ 5 ? 

 

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Croatia, Moldova доста добре. 

Азербайджан, както си и мислех трудно да докарат на живо тази песен. 

Кипър са се опитали да пораздвижат пърформанса с танци, ама слабичко ми се вижда. 

Люксембург се забелязват някакси, досега не бях им обърнал внимание. 

Малта, май най-много са се постарали като цяло. 

Не разбирам какво се хайпват толкова много около Гърция 

Австрия, която ми е една от фаворитите, добре. 

Швеция си пресъздават пърформанса от локалните концерти, което е тъпо според мен и вече изтъркано. 

 

Скучничко ще е тази година, определено. 

  • Like 1
20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Грузия - когато си поръчаш Мата Хари от Тему. 

Шведите обаче май хитро саботират всички с тая сцена и тия далечни шотове. Даже със 6 човека на сцената (примерно Естония) от толкова високо и далче изглежда празна. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Lelqtian каза:

Грузия - когато си поръчаш Мата Хари от Тему. 

Шведите обаче май хитро саботират всички с тая сцена и тия далечни шотове. Даже със 6 човека на сцената (примерно Естония) от толкова високо и далче изглежда празна. 

Според мен изглежда празно, защото залата е празна. Като се напълни с хора и се развеят знамена навсякъде ще си се запълни визуално.

От 2.05.2024 г. от 22:25, Blueberry каза:

Цюрих или Загреб? 

Въпросът ми реално е кой ще е на второ място, щото е ясно, че печели Украйна, ама сигурно пак няма да може да домакинства (а и по-хубаво, че само в Торино беше по-зле от Киев).

Даже най-добре ще е да си остане в Швеция и да я правят съвместно, няма да имат проблеми с цветовете. 

 

П.П. Ест, че не печели по политически причини, песента е БРУТАЛНА, сцената е ЖЕСТОКА и вокално са бетон женките. Айде гърлпауър!

Аз също залагам, че Украйна ще спечели. Някак теле+жури вот не виждам къде могат да се разпределят по друг начин. Иначе предпочитам Загреб, не за друго, а защото ще е доста по-лесно да се отиде да се гледа на живо, отколкото в Цюрих 😁 Иначе Хърватия не ми влиза в топ 10 ...

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 часа , FikLena каза:

 

Отврат. НЕ знам как ще изтрая целите песни по време на шоуто. Всичко е пиш пауза. Яка сцена, осветление, но музикално - катастрофа.

Сан Марино - яка картинка, нетърпимо изпълнение

Грузия - копие на Шанел. Иначе готин огън, но не стига.

Белгия - постно. 

Естония - тия трудно ще се класират. Гадно е.

Израел - безлично. Очаквам да бъдат освиркани, хубаво ще се чува.

Норвегия - тая се мята като в Еуфория. Песента става.

Холандия - какво беше това, подяволите??? Нарочно са отрязали тази част. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Blueberry каза:

Много силна година в крайна сметка, а изобщо не изглеждаше така доскоро.

Ох. Аз съм шокиран от това твърдение. Потресаващо тъпи песни. Единствено Юропапа бих слушал доброволно. Приемливи са ми още 2-3. Насилих се да чуя всичките. Направо не знам. Не бих класирал и една трета на финал. Явно ще оценяваме сценографии, щото музикалната част куца.

Останалото са generic напъни. Иначе сцената, светлини, хореография - изглежда ще бъде ненадмината година. Шведите са решили да ни напомнят какво е шоу.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еми финално след репетициите моя топ 10 изглежда така: 

1 / Австрия 

2 / Швеция 

3 / Грузия

4/ Хърватия 

5 / Молдова 

6 / Азербайджан 

7 / Кипър 

8 / Белгия 

9 / Франция 

10 / Гърция

________________________

11 / Словения

12/  Дания 

13 / Холандия 

14/ Германия

15 /  ?

 

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , meleto каза:

Ох. Аз съм шокиран от това твърдение. Потресаващо тъпи песни. Единствено Юропапа бих слушал доброволно. Приемливи са ми още 2-3. Насилих се да чуя всичките. Направо не знам. Не бих класирал и една трета на финал. Явно ще оценяваме сценографии, щото музикалната част куца.

Останалото са generic напъни. Иначе сцената, светлини, хореография - изглежда ще бъде ненадмината година. Шведите са решили да ни напомнят какво е шоу.

Ти не слушаш песните и очакваш да ти харесат? Аз си знам, че съм от хората, които се зарибяват бавно, реално единствената песен, която ми допадна от раз, беше тази на Швеция, но я гледах директно с перформънс. 

То даже от директните финалисти само една песен не става за нищо (Испания), което е рядкост.

За мен има над 5 песни, които биха били достоен победител.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Кипър - ненатрапчива, приятна хореография 6/10

Сърбия - дори с фалшивата Брескавица щеше да е по-добре - 2/10

Литва - харесва ми 7/10 

Ирландия - фрийк шоу, да видим има ли публика за това. Песента е ... какафония 4/10

UK - различно, няма да е зеро поинтс. Жалко, че песента е слаба.  5/10

Украйна - не разбирам как тази досадна лелка има шанс да спечели. Стейджингът е нещо средно между скалата на нашето Вики и оная народна певица от злощастната 2009та за БГ.  3/10

Полша  - истинска пиш пауза. 1/10

Хърватия - сценографията е много слаба.  7/10

Исландия - няма бюджет и са пратили Маргарита Хранова - 2/10

Германия - ау какъв противен изпълнител. Но не е лошо - 5/10

Словения - Така и не можах да харесам тая тъпотия Вероника и тва скимтене... прекалено е 3/10

Финландия - готино яйце, но аре стига с това диско. 4/10

Малдова - бедна продукция 5/10

Швеция - готини са 8/10

Азербайджан - става, но сцената ми е грозна почти колкото изпълнителя 6/10

Австралия - любима държава и тъпа песен 3/10

Португалия - пф 2/10

Люксембург - припевът прави песента. 7/10

Малта - ако не е хореографията, не знам . 6/10

Албания - странен избор, но не вярвам да се хареса на периферията 4/10

Гърция - при липса на регетони, отличава се 7/10

Швейцария - швестерска визия,  луда хореография - 8/10

Чехия - става - 6/10

Франция - средна работа, малко блее 5/10

Австрия - как винаги намират най-големите дървета.  7/10

Дания - доста нискобюджетно  3/10

Армения - различно звучене, което ще се хареса на източна европа. 6/10

Латвия - боринг и грозен изпълнител - 4/10

Испания - тая баба ми харесваше във видето, ама е много статична 4/10

Сан Марино - тук виждам борбата с Ирландия, но това е по-добро 5/10

Грузия - оф клише... огньовете са фенси и дотам. 4/10

Белгия - прилична песен, има х фактор, но твърде празна ми е сцената 7/10

Естония - трагедия - 2/10

Италия - не знам толкова ли е било зле на Санремо... 5/10

Израел - безинтересно, достатъчно за освиркване 3/10

Норвегия - схваната вещица танцува Еуфория на Лорийн 4/10

Холандия - не мога да коментирам от финала, но не ми хареса видяното 8/10

 

Ами толкоз. Швейцария, Белгия, Холандия. После Хърватия, Швеция, Литва, Австрия и Люксембург. Прави впечатление, че Биг 5 държавите са на средно ниво. Нул поинс заслужено отива при Естония или Полша. Балканските държави нещо бледнеят. 

Като цяло 10тина песни са средна работа. Бих слушал Юропапа и близнаците. Може би и Белгия.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Blueberry каза:

Ти не слушаш песните и очакваш да ти харесат? Аз си знам, че съм от хората, които се зарибяват бавно, реално единствената песен, която ми допадна от раз, беше тази на Швеция, но я гледах директно с перформънс. 

То даже от директните финалисти само една песен не става за нищо (Испания), което е рядкост.

За мен има над 5 песни, които биха били достоен победител.

Слушах всичките веднъж. Швеция и Юропапа си ги пускам понякога. Кои са тези 5?

Честно казано, освен Юропапа, никоя песен не е достойна да спечели. В смисъл, ако погледнем победителите от предните години - песните са запомнящи се, най-вече с текста. Само в Холандия виждам това. Швеция са ми малко като Русия със Сергай Лазарев. Швейцария е вторият ми фаворит за 1во място.

Погледнах залозите...първи полуфинал - съгласен съм с тях. Макар че този полуфинал има твърде много слаби песни и нямя как да не се промуши някоя неочаквано.

Във втория полуфинал съм скептичен за Израел, Армения и Грузия да преминат. Поне Една от трите ще отпадне. Албания ще се класира както винаги. Всъщност 2рият полуфинал е още по-слаб.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, FikLena каза:

Хърватия или Холандия !

ако и тази година журито определи победителя Това ще е последният пирон в ковчега на Евровизия. 

 

 

Въобще не мога да си представя за кого ще гласува публиката. Повечето са на едно ниво. Според мен ще има доста песни с по 100-200 точки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , meleto каза:

Слушах всичките веднъж. Швеция и Юропапа си ги пускам понякога. Кои са тези 5?

 

 

Хърватска. Швейцария. Италия. Украйна. С Холандия ето ти 5, но може и да продължим - Литва. Гърция. Норвегия. Укей. и станаха още 5 с прехвалената боза на Швеция. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , FikLena каза:

Хърватия или Холандия !

ако и тази година журито определи победителя Това ще е последният пирон в ковчега на Евровизия. 

 

 

Къса ти е паметта, журито беше върнато обратно в играта съвсем нарочно след няколко години 100% телевот и никъде няма да ходи. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...