Jump to content

Поп фолк скандали (май 2023)


Препоръчани коментари

преди 4 минути, Lelqtian каза:

Но дори след колко петилетки вече, дори като стигнат Париж, никога не успяват да оставят селото на село ;) 

И аз така мисля, особено никога няма да разбера защо се припада по скъпи парцали. Света е толкова изпаднал Луи Вютон да е най- богатия човек на света. То това гримове, дизайнери, дрехи - трябва да е бейсик нещо. Не е изкуство, то е като хляба. Този труд не бива да се плаща много. Няма разлика между чанта от битака и такава на Луи Вютон. Няма стойност в тия дизайнери, гримьори, фотографи, те не допринасят с нищо за света. Даже са като СПИН - вредни. 

Няма научна или каквато и да е полза от тях. Мен затова ми беше много смешно като в Ковид кризата ревяха, че дрехите били изкуство, кво изкуство бе. Сравни Луи Вютон който обслужва курвите и педалите с Илън Мъск или Безос. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, WindWalkerMonk каза:

И аз така мисля, особено никога няма да разбера защо се припада по скъпи парцали. Света е толкова изпаднал Луи Вютон да е най- богатия човек на света. То това гримове, дизайнери, дрехи - трябва да е бейсик нещо. Не е изкуство, то е като хляба. Този труд не бива да се плаща много. Няма разлика между чанта от битака и такава на Луи Вютон. Няма стойност в тия дизайнери, гримьори, фотографи, те не допринасят с нищо за света. Даже са като СПИН - вредни. 

Няма научна или каквато и да е полза от тях. Мен затова ми беше много смешно като в Ковид кризата ревяха, че дрехите били изкуство, кво изкуство бе. Сравни Луи Вютон който обслужва курвите и педалите с Илън Мъск или Безос. 

Самия Луи сигурно се върти в гроба и може да захранва половин Франция със чист зелен ток ако го закачат към генератор, ако знаеше човека как му ползват името днес. Не е бил нищо правец като тия двамата. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, WindWalkerMonk каза:

Aми зле са в началото, не е само тя обаче. После стават по лачени.  Една няма която да е тръгнала лъскава. Те тръгват от село, не идват от Париж все пак. 

 

Трагедията на чалгарките е, че в началото, изглеждащи като блъснати от тир, облечени за лев и пеесе, са най-вървежни, обичани, харесвани и хитови. Като заприличат на хора, станат лъскави, лачени и красиви - народът публично се отказва от тях и пропадат драстично откъм слава и популярност.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Emanuela.Carey каза:

Между другото Цуци и Алисия влизат при певиците с над 100 хиляди слушателя в Спотифай след Галена, Преслава, Емануела и Емилия

А Яни кога ?

Майтапа настрана, Яни ше е от първите певици с песен с над 2 милиона в спотифай и то самостоятелна. Говоря са ''Въртележката''.

  • Like 2
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Lelqtian каза:

 

 

Особено тази естествено интересна на публиката кралица от раз издуха целите изкуствено напомпани кариери на Галена и Цветелина Янева.

Но както и да е, днес не би трябвало да е ден за чалга. Доколкото си спомням преди голямо събитие като концерт на Планета или на Нов Фолк цял ден имаше вълнения по тези теми в Рамания. Но след като чалгата, с цялата си скромност, вече не иска да си доказва мега хитовете на концерти, бихме могли да разчупим малко зациклилия форум като отидем задружно в Поп раздела и с носталгия възвърнем традицията. Аз лично очаквам с интерес няколко представяния, сред които и на певица номер 1 към 2023. #LI :heart:

GMN.BGRADIO.BG

Това е вторият етап от гласуването за Годишните Музикални Награди на БГ Радио 2023, в който слушателите избират победителя във всяка категория.
  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, -A. каза:

А Яни кога ?

Майтапа настрана, Яни ше е от първите певици с песен с над 2 милиона в спотифай и то самостоятелна. Говоря са ''Въртележката''.

И една от малко със самостоятелна песен над 30 милиона ("Мома Яница") и над 20 милиона ("Въртележката"). Първата я дели 1 милион от заветната цел.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Andrew Cunanan. каза:

И една от малко със самостоятелна песен над 30 милиона ("Мома Яница") и над 20 милиона ("Въртележката"). Първата я дели 1 милион от заветната цел.

''Мома Яница'' е най-големия пайнерски хит за последните 15 години! Звучи дори на първия учебен ден (не се майтапя, имаше клипчета преди време) и вече не минава празник без нея!

  • Like 2
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

ХИТА!

 А сега нека припомним Хита на всички лета!

Това се казва прием на ХИТ! Да слушат аплодисментите  и да се учат!

 

  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, между другото, ако на чалгарките от последните години можем да им изтъкваме нещо като по-масово, това са си баш фолклорните постижения на Яница и Райна. Много по-известни сред всички таргети и способни да вдигат хората с години, за разлика от сезонните постижения на чалга песните (освен някои на Азис и спонтанни хитачки като Шушана, Комбайна вършачка и т.н, нали).

Яница с по-голям фолклорен хит от изпълнители като Десислава, Анелия, Емилия, Преслава и т.н, известни с фолклорните си заложби - срам и позор за всички, освен за нея.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, SG каза:

Особено тази естествено интересна на публиката кралица от раз издуха целите изкуствено напомпани кариери на Галена и Цветелина Янева.

Но както и да е, днес не би трябвало да е ден за чалга. Доколкото си спомням преди голямо събитие като концерт на Планета или на Нов Фолк цял ден имаше вълнения по тези теми в Рамания. Но след като чалгата, с цялата си скромност, вече не иска да си доказва мега хитовете на концерти, бихме могли да разчупим малко зациклилия форум като отидем задружно в Поп раздела и с носталгия възвърнем традицията. Аз лично очаквам с интерес няколко представяния, сред които и на певица номер 1 към 2023. #LI :heart:

GMN.BGRADIO.BG

Това е вторият етап от гласуването за Годишните Музикални Награди на БГ Радио 2023, в който слушателите избират победителя във всяка категория.

Дори съм забравил че това радио все още не е фалирало, та чак награди раздава. 

Ениуей, днес е ден за Магда! На всичко друго 

 

  • Thanks 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 26.05.2023 г. от 8:25, Emanuela.Carey каза:

Те тия мляскащите вероятно ѝ правят по-голям оборот от това предаване. Съмнявам се там да пускат големите хонорари, иначе щеше да има някаква изявена борба за жури и нямаше толкова често да се сменят.

Мария Илиева и Миро нямат толкова участия, Лечев няма друга работа, Дара е там за да трупа дивиденти на Саня. За наши чалгарки да снимат там означава да си намалят графика и може би накрая да излязат на минус.

Както са казвали Тв фигури като Венета Райкова и Албена Вулева - в телевизията вече няма пари. Затова и по блоковете и редовните предавания останаха само връзкари без никакви други квалификации или публичен интерес.

Дори по риалитита вече не дават такива парични награди като преди. Участничките от Ергенът, което е най-успешното предаване и има рейтинг бяха казали че всичко е трябвало да си плащат сами - дори прехраната. Та един The Voice ли ще има по-голям бюджет? 
И ВИП Брадър го смениха с Игри на Волята по тази причина, защото там плащат само на един победител а не на всички участници.

Да, точно изхвърлените от ефира откачалки Вулева и Райкова ще говорят за ТВ. Гроздето е кисело.

  • Haha 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, SG каза:

Да, между другото, ако на чалгарките от последните години можем да им изтъкваме нещо като по-масово, това са си баш фолклорните постижения на Яница и Райна. Много по-известни сред всички таргети и способни да вдигат хората с години, за разлика от сезонните постижения на чалга песните (освен някои на Азис и спонтанни хитачки като Шушана, Комбайна вършачка и т.н, нали).

Яница с по-голям фолклорен хит от изпълнители като Десислава, Анелия, Емилия, Преслава и т.н, известни с фолклорните си заложби - срам и позор за всички, освен за нея.

Деса е по-известна като собственик на баничарница, отколкото на фолклорни заложби. Лиса инфлуенцърката не виждам какво я слагаш в такъв списък, Аня не се вълнува от нищо, а Счета повече хора знаят на майка и *****та, отколкото че някога имала фолклорни мераци. 

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Lelqtian каза:

Дори съм забравил че това радио все още не е фалирало, та чак награди раздава. 

Ениуей, днес е ден за Магда! На всичко друго 

 

Постни песента на Хилядолетието моля те, защото аман, аман да я пускам аз! Нека подгреем обаче преди лечението с любимата ми нейна песнааааа!

Идиотите защо са свалили клипът на най-яката песен  и хит на Магда??? 

  • Love 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

 

Четеш ми мислите! Нека поздравим всички Бивши и Настоящи Любови с това! Знам, че много обичат да ги пращаме там! Не в аптеките, а в дискотеките!

  • Love 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Lelqtian каза:

Дори съм забравил че това радио все още не е фалирало, та чак награди раздава. 

Ениуей, днес е ден за Магда! На всичко друго 

 

И аз го бях забравил попринцип, но решиха да изненадат като поканят какви ли не дългогодишни имена, сред които и самата Кралица на Бг музиката (те не че не са я канили и предишните години, де, но този път поне ги е отразила).

Чакам с нетърпение появата на Лили. Дано да представи мега хитов микс от Събота вечер (1964), Стари мой приятелю (1976), Щурче (1982), Ветрове (2000), За тебе бях (2006).

Но ето и нещо любимо и хитово от Магда:

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, DarkChild каза:

Да, точно изхвърлените от ефира откачалки Вулева и Райкова ще говорят за ТВ. Гроздето е кисело.

Вулева е по-интелигентна от целия форум и цялата чалга взети заедно, май диър.

Минета е селска клюкарка.

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Andrew Cunanan. каза:

Вулева е по-интелигентна от целия форум и цялата чалга взети заедно, май диър.

Минета е селска клюкарка.

Това не значи, че не е психично болна.

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, WindWalkerMonk каза:

А за тва нямам коментар 98:

 

Софка си затвърждава трона в чалгата с този проект. Леко комерс, леко меланхолия, малко ретро, с типично Софкино изпълнение и дори с нотка вдъхновение от Ваня Великова в изпълнението и поведението.

Лидерка!:heart:

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, DevilWish каза:

Постни песента на Хилядолетието моля те, защото аман, аман да я пускам аз! Нека подгреем обаче преди лечението с любимата ми нейна песнааааа!

Идиотите защо са свалили клипът на най-яката песен  и хит на Магда??? 

Заради оплаквания от посолството на Казахстан.

  • Haha 1
  • Confused 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...