Jump to content



Поп фолк скандали (май 2023)


Препоръчани коментари

преди 9 минути, DevilWish каза:

Нека я направим ЛУДА ОТ ЛЮБОВ! Има ли тук арабски мъже? Айдееееееееее

 

Припомняш ми, че и тази песен от 2003 си беше успех за Рени. По този повод да уважим и заглавната хитачка от албума, която и до днес предизвиква бурни полемики какъв хит е била:

  • Hug 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

Мегахита пусна а?

През 2019 г. в страната са регистрирани 61 882 родени деца, като от тях 61 538 (99.4%) са направени на тоталният мега хит на Рени еклера.

  • Like 1
  • Haha 3
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, xroflx9 каза:

Като сте на тема Рена,поздравете се с тази песен,на която са ме приспивали като бебе

 

Поздравяваме се и със сръбската версия, с която по онова време се приспиваше всяко бебе и тук, и в страната-съседка!

И пак да отбележим, както и тя обича да прави - единствената Бг певица, виждала такъв успех в Сърбия.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Willy каза:

Любима!
Завръщането й също беше ударно! ❤️

 

Радвам се, че в този форум има и други хора освен мен с ВКУС!

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, SG каза:

Припомняш ми, че и тази песен от 2003 си беше успех за Рени. По този повод да уважим и заглавната хитачка от албума, която и до днес предизвиква бурни полемики какъв хит е била:

Е, а как можахме да минем без този МЕГА ХИТ?


Каня някого от вас на танц, но кой? :D 😘 

  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Рени има още един сезонен хит от тази година:

 

Да, много любима, те я постнаха. Я да пуснем и нещо ново освен за тези които "Искаме бебе", нека прозвучи и 1.20

Ти гледаш него, той гледа мене, с коя ще е познааааааааай ❤️ Ох , много е танцувална! Кефи ме!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, SG каза:

Поздравяваме се и със сръбската версия, с която по онова време се приспиваше всяко бебе и тук, и в страната-съседка!

И пак да отбележим, както и тя обича да прави - единствената Бг певица, виждала такъв успех в Сърбия.

Ма каква гуцка си е била и с кви къси поли е ходила да покаже мощни краци! На това му викам кураж.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Ма каква гуцка си е била и с кви къси поли е ходила да покаже мощни крадци! На това му викам кураж.

Тук даже е по-бельо почти:

 

  • Haha 2
  • Hug 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Драмииииииии! Схемиииииииииии! Чао от мене вземи! Раздялата с теб, добре дойде ми! Как съм? ХА ХА ХА ХА ХА :D Отвратително добре съм! Чух, че си питал - еклер съм!

 

  • Haha 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

В кариерата на всеки изпълнител (освен на Преслава и Галена) идват и дни на лек спад. 2004 беше нещо такова за Рени, въпреки което тя удържа на мощта на монопола срещу изпълнители като нея и издаде някои много приятни и успешни неща:

Чак сега разбирам, че във въпросната година CNN са й взели интервю като успяла българка. Призовавам @Runevskiда се присъедини вече към поздравителния купон и да разясни.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Май само мен ме кефи тази песньовка:

 

Определено не само! И тази която така и не получи видео много ме кефи. Вокалите на Илиян ли са? Прави брутална песента!

 

  • Like 1
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поздрав с първия Ренин дует който по-късно Бога на жегата и риболова Валентин Валдес презаписа със Счети:

WWW.VBOX7.COM

Рени - Студен огън (дует с Валдес)

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Говори се, че за този клип били докарани 100 килограма пясък за направа на декора и 150 килограма еклери за засищане на Рени по време на снимачния процес:

 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Говори се, че за този клип били докарани 100 килограма пясък за направа на декора и 150 килограма еклери за засищане на Рени по време на снимачния процес:

 

На сръбски СЛАМКА спаса! 

 

  • Haha 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...