Jump to content



Поп фолк скандали (май 2023)


Препоръчани коментари

преди 19 минути, DevilWish каза:

Обожавам Барбита и всякакъв тип кукли, вкъщи даже съм пълен с много ама Рени няма нищо общо с тях за съжаление. Добре е въвела тази мода все пак! :D Аз очаквам да направят Барби на Преслава с новия нос, задължително си я купувам! ❤️ :D 
Сега да се отчетем и с една песен, която наистина много харесвам

 

Да припомним и как 15+ години по-късно й чопнаха припева на песента на тази нищо и никаква незначителна Рени от 2006, и то западен изпълнител:

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, SG каза:

Да припомним и как 15+ години по-късно й чопнаха припева на песента на тази нищо и никаква незначителна Рени от 2006, и то западен изпълнител:

Ама и тя не остана по-назад! Йорданка Христова беше първа, но нашата нали държи да е Българо-сръбски еклер и ей на какво направи за Гергьовден на сърбите!

 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, xroflx9 каза:

 

 

Боже,това Счета ли е? Та тя е по-голям транс от Данчо и Доник взети заедно.

Ще се видим в съда!

96148612_2855587984540469_1265536668094431232_n.jpg

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, xroflx9 каза:

Това й е транс хита.

 

Боже,това Счета ли е? Та тя е по-голям транс от Данчо и Доник взети заедно.

Тя е, прясно пристигнала от Гълъбово. :D Десс и тя сравнително наскоро е дошла от там, де, но разликата е значима.

Във видеото, което z_o_ е постнал горе има и още. Искаше ми се да намеря и интервюто със Счети от промоцията на "Ези-тура", но нещо не успявам, затова ще оставя теб и другите й фенове да се радват и на малкото запазено, което имаме от онези времена. :D

преди 36 минути, DevilWish каза:

Ама и тя не остана по-назад! Йорданка Христова беше първа, но нашата нали държи да е Българо-сръбски еклер и ей на какво направи за Гергьовден на сърбите!

 

Винаги е знаела какъв правилен ход да направи и кое име да възпее...  Само най-големите са имали този усет.:heart:

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, z_o_ каза:

@SG Ето и Счети на промоцията на Ези-тура от 28:14 до 28:32:

 

Камелия изглежда различно тук?
image.png.b9fe4da330585bac38201453fac3132a.png

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Andrew Cunanan. каза:

Ще се видим в съда!

96148612_2855587984540469_1265536668094431232_n.jpg

Такива като Счети, Алисия и други наистина са underdogs на чалгата, защото абсолютно никой не може да ги познае на снимки от преди 20 години примерно, а такива като Галена, Андреа, Мария, Преслава отнасят хейта за обработки и пластични операции, но реално веднага може да ги познаеш и на стари снимки.

  • Like 2
  • Thanks 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, z_o_ каза:

@SG Ето и Счети на промоцията на Ези-тура от 28:14 до 28:32:

 

Благодаря за помощта при поетапното запознаване на xroflx9 с градацията при любимката му. :D

Междувременно не оставяме основната тема на деня и скачаме в годината след тази промоция, когато Рени е едноличен номер 1 и дори един от легендарните естрадни изпълнители се съгласява на дует. В днешно време дори и утвърдените имена надали би ги огряло такова нещо.

Само първите акорди на тази песен >>> нечии кариери

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Willy каза:

Такива като Счети, Алисия и други наистина са underdogs на чалгата, защото абсолютно никой не може да ги познае на снимки от преди 20 години примерно, а такива като Галена, Андреа, Мария, Преслава отнасят хейта за обработки и пластични операции, но реално веднага може да ги познаеш и на стари снимки.

Щото мойта и твойта любими парантии са по-успешни и известни, затова изяждат повечко хейт.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Willy каза:

Такива като Счети, Алисия и други наистина са underdogs на чалгата, защото абсолютно никой не може да ги познае на снимки от преди 20 години примерно, а такива като Галена, Андреа, Мария, Преслава отнасят хейта за обработки и пластични операции, но реално веднага може да ги познаеш и на стари снимки.

Всички отнасят подигравки, просто за някои хората се сещат по-малко.

С Андреа не знам някой да се е бъзикал, тя дори си беше доста секси преди да пропее, Мис Туризъм.

Е, не всяка почва като таймлес секс символа на жанра:

преди 6 минути, Andrew Cunanan. каза:

Щото мойта и твойта любими парантии са по-успешни и известни, затова изяждат повечко хейт.

Значи и Гло и Десс са по-успешни и известни, защото и за тях денонощно валят хейт и бъзици?:Jumpy:

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Направихме я щастлива! Сладурана!🥰

WWW.FACEBOOK.COM

Започвам своя рожден ден с усмивка, много честитки и подаръци от сърце
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Willy каза:

Кой е последният клип в който Цура снима този мъж? Помня че преди години беше буквално във всеки втори нейн клип.

 

Да те бях обрязала?

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мале сега ми припомни Да те бях зарязала. Брутална световна класа е в това видео. 2016 Цура изкара две песни и двете над 20 милки, едната даже е на път да мине 40.

  • Like 1
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Мале сега ми припомни Да те бях зарязала. Брутална световна класа е в това видео. 2016 Цура изкара две песни и двете над 20 милки, едната даже е на път да мине 40.

Точно преди тях пък изкара това:

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, SG каза:

Направихме я щастлива! Сладурана!🥰

WWW.FACEBOOK.COM

Започвам своя рожден ден с усмивка, много честитки и подаръци от сърце

Нека я направим ЛУДА ОТ ЛЮБОВ! Има ли тук арабски мъже? Айдееееееееее

 

  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...