Jump to content



Поп-фолк скандали (април 2023)


Препоръчани коментари

преди 13 минути, Willy каза:

@meleto след като пусне абсурдни коментари и активноста на форума скочи с 242458%

Dzhena,singer.jpg

Галенов да каже друго не очаквам... Факт е, че тв версиите на милфка Галка са пълна скръб. Лидия е показала как се прави. Не се дразни, Преслава също е леш. Дори не помня коя й е последната песен. Май дуета със Софка се прие добре и после...

Радвам се, че Галена и Преслава отслабват. 15 години им стигат на върха. Някои като Ивана и Глория бяха по 5-10. Тъй че да се поздравим. Алфите, Даймънд и Мега стар гърмят. В случая Лидия и Меди са новите първи.

  • Haha 3
  • Wow 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, meleto каза:

Галенов да каже друго не очаквам... Факт е, че тв версиите на милфка Галка са пълна скръб. Лидия е показала как се прави. Не се дразни, Преслава също е леш. Дори не помня коя й е последната песен. Май дуета със Софка се прие добре и после...

Радвам се, че Галена и Преслава отслабват. 15 години им стигат на върха. Някои като Ивана и Глория бяха по 5-10. Тъй че да се поздравим. Алфите, Даймънд и Мега стар гърмят. В случая Лидия и Меди са новите първи.

От всички тези само и единствено Меди може би беше заплаха за първите позиции на Галена и Преслава, но последната година и той издиша. Галена има 15 милиона за 3 месеца на дуета с брат му, а лятото дори дует с Азис не успя да мине Welcome to Bulgaria. Еуфория пък е по-гледана от всичко соло на Меди от Да си тук насам и от всичко соло от кариерата на Алфите и Даймънд. На Галена едвам влиза в топ 30? 

Преслава е в затишие, но и на нея нито един от тези не може да й стъпи на малкия пръст. Нека сме реални.

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Willy каза:

От всички тези само и единствено Меди може би беше заплаха за първите позиции на Галена и Преслава, но последната година и той издиша. Галена има 15 милиона за 3 месеца на дуета с брат му, а лятото дори дует с Азис не успя да мине Welcome to Bulgaria. Еуфория пък е по-гледана от всичко соло на Меди от Да си тук насам и от всичко соло от кариерата на Алфите и Даймънд. На Галена едвам влиза в топ 30? 

Преслава е в затишие, но и на нея нито един от тези не може да й стъпи на малкия пръст. Нека сме реални.

И последните 2 самостоятелни песни на Галена са..., които станаха хитове. Баладата има 7милиона и колко хора знаят тая песен? Да е гръмнала по клубове или в тикток? Ок има 7М, които се съмнявам дали половината не са напазарувани.  

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, meleto каза:

И последните 2 самостоятелни песни на Галена са..., които станаха хитове.

Ако цифрите на ЧРД бяха на която и да е соло песен на Алфа, Даймънд или Мега, щяха да ги изкарват най-великото нещо тука, само това ще кажа, нищо че никога няма да го постигнат с точно такава песен, ама карай.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Ако цифрите на ЧРД бяха на която и да е соло песен на Алфа, Даймънд или Мега, щяха да ги изкарват най-великото нещо тука, само това ще кажа, нищо че никога няма да го постигнат с точно такава песен, ама карай.

Да, числата са важни за имиджа. Но като отидат на участия какво става? Алфите и с 2М на песни клубовете се пукат и пеят песните им. За последните 2 на Галена ми е доста съмнително. Никой не оспорва миналогодишните й хитове.  

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, meleto каза:

Галенов да каже друго не очаквам... Факт е, че тв версиите на милфка Галка са пълна скръб. Лидия е показала как се прави. Не се дразни, Преслава също е леш. Дори не помня коя й е последната песен. Май дуета със Софка се прие добре и после...

Радвам се, че Галена и Преслава отслабват. 15 години им стигат на върха. Някои като Ивана и Глория бяха по 5-10. Тъй че да се поздравим. Алфите, Даймънд и Мега стар гърмят. В случая Лидия и Меди са новите първи.

Мога ли да питам само кое поколение подред е това, което знае песните на Преслава ❤️

VM.TIKTOK.COM

Целувай устните ми, кожата ми, всичко 😘 #preslava #дяволскожелание
VM.TIKTOK.COM

Боже, колко беше хубаво! 🥰❤️ #preslava #отутре

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , meleto каза:

Тъй че да се поздравим. Алфите, Даймънд и Мега стар гърмят. В случая Лидия и Меди са новите първи.

Джордан и Емануела за последната година имаха повече хитове от изброените.

Алфа и Даймънд не са имали голям хит от години, а Мега Стар се крепи само на Меди, който прогресивно се изтърква и не се знае без дуети до къде ще го докара.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, Emanuela.Carey каза:

Джордан и Емануела за последната година имаха повече хитове от изброените.

Алфа и Даймънд не са имали голям хит от години, а Мега Стар се крепи само на Меди, който прогресивно се изтърква и не се знае без дуети до къде ще го докара.

То освен Фики през 2022 масов хит никой не е виждал (+2/3 изключения). Каквото и да са имали Джордан и Емануела... отминало е. Или е било за хард феновете на чалгата. 

 

Не говоря за тотални хитове на новите, а за цялостното им развитие. Модерни са, интересни са. Развиват си кариерите. Както се вижда Алфите първо правят яко фийч и после като наложат даден изпълнител, го пускат и сам. Лидия, Адам, Симона, Десита имат самостоятелни неща вече.

Меди толкова се е засилил, че по инерция си кара със средни по хитовост песни.

Щото Галена  и Преслава изобщо не залагат на дуети... от 3 песни - 2 са им дуетни. Същата работа както и при Алфите, Даймънд и тн.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Gerganafen каза:

Дали околните ще реагират странно, ако утре се изтипосам мъж на 30+ пред някоя вестникарска бутка и питам за списание БУЛКА?:1000(23)::ba:

 

WWW.INSTAGRAM.COM

2,651 Likes, 44 Comments - LIDIA (@lidia_alpha) on Instagram: "COVER GIRLDAY DREAMS ️The New Exclusive Bridal Collection by @stoyanradichevofficial М..."

Последните й 2 самостоятелни може да не ми допадат много, ама виж за булка все още става.:as: :fuck:

Поръчай си го онлайн, ако не може с бърнър акаунт и в бежов плик, опакован като подарък? 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , FolkEmpire каза:

Туца имала страхотна кариера според един от племето й :D

Освен да са обсъждали бъдещата й шеметна кариера в хитов хорър франчайз, друго надали? Напъните из родните фитнеси колко да са били страхотни? 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Има доза истина в думите на Мелето. Някои неща наистина са преувеличени,но все пак той твърдеше и че Тита,Гери Никол и Криско са убили чалгата,а какво стана..така че всеки допуска грешки.

Наистина при Преслава и Меди в последно работи повече името отколкото да имат някой голям хит. При Галена това забиване е в самото начало засега,все пак само баладата и сега тази последната не станаха големи хитове.

При малките само Алфите се държат и то благодарение на Лидия и Симона. Новите им попълнения са тотален флоп. Даймънд масов хит нямат от Аномалия насам,а Мегастар имаха шанс да пробият с Габриела,но май нищо няма да стане. Саби си е one hit wonder отвсякъде.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Алфа, Даймънд, Меди, Теофиков...изместиха големите имена, но само тези на които все нещо не им достигаше да са на самото лидерско място, като Анелия, Джена, Емануела, Алисия и така натам. До 2018 имаха хитове почти през цялото време, а сега една от 5 песни им става средно успешна. Истинските топ имена като Галена, Преслава, Константин, Азис и позициите им никога не са били заплашвани, не и от това поколение. Може би следващото, но чисто се съмнявам. ;) 

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , meleto каза:

Да, числата са важни за имиджа. Но като отидат на участия какво става? Алфите и с 2М на песни клубовете се пукат и пеят песните им. За последните 2 на Галена ми е доста съмнително. Никой не оспорва миналогодишните й хитове.  

Това за Алфите и пълните участия е факт. За Галена обаче не мога да се съглася с теб. 7 милиона на ЧРД за 3 месеца не са зле изобщо за балада. Баладите като цяло не гърмят с огромни гледания в последно време. На Деса последната балада има 1,6 млн. за същото време. На Преса 2,3 за месец повече. На фона на тях, Галенината си е топ. Не са съмнителни гледанията, просто не може да очакваме 20 млн. като на бърза песен. Иначе ЧРД си се знае и по участията на Галя я пеят хората и я приемат доста добре. "Името ти" също се пее здраво, но не може да правим кой знае какви сметки за нея, все пак не е нова песен, нито е нейна, а просто я направи, защото и се кефи. Тъпо е да я отписваме, понеже не е гръмнала с нея. Освен това има актуален хит в лицето на дуета със Саби, който още държи позиция в топа. Галена няма кой да я бутне на този етап, нито нея, нито Преслава. 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Stela каза:

Това за Алфите и пълните участия е факт. За Галена обаче не мога да се съглася с теб. 7 милиона на ЧРД за 3 месеца не са зле изобщо за балада. Баладите като цяло не гърмят с огромни гледания в последно време. На Деса последната балада има 1,6 млн. за същото време. На Преса 2,3 за месец повече. На фона на тях, Галенината си е топ. Не са съмнителни гледанията, просто не може да очакваме 20 млн. като на бърза песен. Иначе ЧРД си се знае и по участията на Галя я пеят хората и я приемат доста добре. "Името ти" също се пее здраво, но не може да правим кой знае какви сметки за нея, все пак не е нова песен, нито е нейна, а просто я направи, защото и се кефи. Тъпо е да я отписваме, понеже не е гръмнала с нея. Освен това има актуален хит в лицето на дуета със Саби, който още държи позиция в топа. Галена няма кой да я бутне на този етап, нито нея, нито Преслава. 

Къде са новите лидери сред най-слушаните изпълнители за последните 12 месеца?! 😭

image.png.a91e98614fd2f762570815cbd3da823a.png

Както казах, само Меди доближава.

  • Like 1
  • Thanks 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Willy каза:

Къде са новите лидери сред най-слушаните изпълнители за последните 12 месеца?! 😭

image.png.a91e98614fd2f762570815cbd3da823a.png

Както казах, само Меди доближава.

Меди въпреки леките спадове си държи позиция и върви най-добре от младите изпълнители. Успя да си изгради име, което му позволява моменти на спад. Интересно ми е Саби как ще се развие и дали може да го достигне. Според мен ако хване вълната от дуета с Галена и пусне нещо силно ще му се получи с хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Stela каза:

Меди въпреки леките спадове си държи позиция и върви най-добре от младите изпълнители. Успя да си изгради име, което му позволява моменти на спад. Интересно ми е Саби как ще се развие и дали може да го достигне. Според мен ако хване вълната от дуета с Галена и пусне нещо силно ще му се получи с хит.

Едва ли. Не знам защо, но си мисля, че Не си ме давай е песента по която работиха Галена и Меди в студиото на Ганев миналата година. Може и първоначално да е била дует между тях и после да са решили Мега стар да бутат Саби с нея. 

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Едва ли. Не знам защо, но си мисля, че Не си ме давай е песента по която работиха Галена и Меди в студиото на Ганев миналата година. Може и първоначално да е била дует между тях и после да са решили Мега стар да бутат Саби с нея. 

Възможно е. Все пак е голям тръмплин да изкараш за дебютна песен дует с Галена. Вече как ще се развият нещата зависи от него. Има талант, ясно е, трябват му правилните песни. Не съм сигурна обаче колко става за продуцент Меди, като гледам как се развива кариерата на Габриела. Алфите са по-добре продуцирани от нея със сигурност. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela unlocked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...