Jump to content



Райна - Нова страница


Препоръчани коментари

музика: Мартин Биолчев
текст: Даниела Димитрова
аранжимент: Мартин Биолчев
режисьор и сценарист: Иван Димитров - Torex
оператор: Иван Иванов

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето защо винаги е била и ще бъде една от любимите ми певици. Вярна е на това, което прави! Когато е стойностно - ще е такова, когато е див кючек - ще си заслужава! Много я харесвам и се надявам да бъде все по-продуктивна! А видеото и песента са наистина чудесни! Много успех на песента! ❤️ 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слушали сме тази тематика от Райна стотици пъти вече... Някой спешно трябва да и каже да промени текстовете на бъдещите си песни, защото се повтаря и потретва....и така до безконечност. Една на пръв поглед хубава песен е отново със сходен текст като "Лицемери" и т.н. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чак стотици пъти не сме я слушали. Те и другите не са спрели да пеят за кучки и боклуци, ама на тях им се спестява тая критика.

Хубава песен, дано не мине само за фон като други хубави песни като "Написано с любов". Но и така да стане, не вярвам да я е правила с цел да става турбо хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Целта на всеки изпълнител е да създаде хит. Турбо, мурбо хит дали очаква или не, факт е, че иска да има популярност на песните си, а не да си ги слуша сама. Моето мнение е, че в последните години наистина пее за едни и същи неща.... Аз чалга рядко слушам.  Пуснах я един път и това ще ми бъде. От години не ги слушам и ми е все тая. Но ако Райна иска мнението на феновете си и те са искрени с нея, ще и кажат истината. Защо трябва да е като останалите и да пее едно и също? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво Райна. Поредна смислена песен, пореден силен текст без цинизми, обиди, ругатни. Семпъл клип и уникална визия. На 41 все още няма друга, която да е по-красива в чалгата. Във ваната вече сме я гледали много пъти, така че това го бих отправил като критика. 
Иначе, че пяла едни и същи неща. Ами предпочитам да пее за нещата от живота, отколкото долнопробните текстове, които пеят колежките и.

За 2022 и двете и песни са със силни текстове, а такива стойностни тази година има ли други изобщо?

Адмирации момиче. И след 21 години още държиш фронта. Напомня на фолка от 2005-6 година.

Хубаво, че разкара и Мариета, която също се е пуснала по комерс вълната и силен текст да напише нещо не става. Тази новата текстописка всъщност е поетеса. Други текстове за фолка няма.

Мъжките вокали и френския са на Махрез. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Липсват ми леко ниските и басите тук, странно за Биолчев винаги ги е уцелвал точно сега нещо само високите са по изнесени. 

За песента, приятна песничка, но няма никакъв заряд, нещо да ме грабне, типично Райневска песничка - от различните.

 

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като кажете, че Райна е на 41 години, ми звучи, все едно е някоя старица на преклонна възраст, но запазена. 😂😂😂 Стига сте и набивали годините в очите на хората. Дори самата тя, не би била доволна да го прочете, сигурна съм. 😂 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , i810 каза:

Като кажете, че Райна е на 41 години, ми звучи, все едно е някоя старица на преклонна възраст, но запазена. 😂😂😂 Стига сте и набивали годините в очите на хората. Дори самата тя, не би била доволна да го прочете, сигурна съм. 😂 

Прав си наистина, въпреки че, в този бранш след като минат 40, всички са били отписвани, музикално и визуално. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, GSA каза:

Прав си наистина, въпреки че, в този бранш след като минат 40, всички са били отписвани, музикално и визуално. 

Жена съм... 😂 

Райна в последните години залага на фолклорните песни и има повече изяви, свързани с тях. Поп-фолка го е зарязала и си личи. Изгубила е нюх как да привлече малките фенчета и съответно има по-големи хора като фенска маса. Визуално си е готина мацка, откакто я помня. Пък и е набор на повечето от онези, на които фенства половината форум. В златните години си е. По-малка от Глория, Ивана, Камелия и т.н., за които често се пише. Винаги ми е било странно и непонятно защо нощните клубове я пренебрегват?! Новата песен в никакъв случай няма да се завърти там, защото не е комерсиална. Може би и това е още една от причините, Райна да не си дава парите за поп-фолк проекти, защото затваря пари, които не и носят дивиденти, за разлика от фолклора, където инвестира непрекъснато. Но там пък я слушат основно хора на години по-големи и от нейните.... И става един порочен, омагьосан кръг.... Трябват свежи идеи и нови хора в обкръжението и, на които да се довери за съвет и помощ.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трябват нови и свежи идеи в цялата чалга. Най-вече на такива като Преслава им трябват. Боза след боза, но истерията по тях не спира - еми някои, дори и мързеливи, са си родени с късмет.

"Една на милион" е готин албум, "А бях ти казала", "Зле те чувам", "Принцеса", "Бразилка" и подобни на нея парчета са супер и имаха успех. Райна е пробвала какво ли не. Просто... Роксана го каза относно диджеите при Мон Дьо. Отделно чалгата вече е на доизживяване. Сами си го направиха и виновните са други.

Разбира се, не пречи да направи един кючек, но щом не го чувства... Евала поне, че прави продукция и я затваря и в албуми - само тя и Глория останаха да го правят, това заслужава уважение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако Райна искаше да е канена по дискотеките, щеше да прави музика, която се котира там, пълна с псувни, клетви, агресия и т.н. На нея това не и е зор. За какво да пее песни, които не чувства, само и само да я канят по клубовете, където така или иначе малко хора се вълнуват кой им пее. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, GSA каза:

Ако Райна искаше да е канена по дискотеките, щеше да прави музика, която се котира там, пълна с псувни, клетви, агресия и т.н. На нея това не и е зор. За какво да пее песни, които не чувства, само и само да я канят по клубовете, където така или иначе малко хора се вълнуват кой им пее. 

Много от песните и са пасивно-агресивни. Тя също кълне понякога. Не е светица. Освен това е доста млада все още. Преслава и Галена, Яница (40), Емануела (41 - наборка) не са много по-млади от нея.

преди 10 минути, adorable каза:

Разбира се, не пречи да направи един кючек, но щом не го чувства... Евала поне, че прави продукция и я затваря и в албуми - само тя и Глория останаха да го правят, това заслужава уважение.

Не са единствените.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Много от песните и са пасивно-агресивни. Тя също кълне понякога. Не е светица. Освен това е доста млада все още. Преслава и Галена, Яница (40), Емануела (41 - наборка) не са много по-млади от нея.

Не са единствените.

В кои песни точно Райна е псувала и пеела за кучки, боклуци и т.н, като гореспоменатите ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, asylum каза:

Много от песните и са пасивно-агресивни. Тя също кълне понякога. Не е светица. Освен това е доста млада все още. Преслава и Галена, Яница (40), Емануела (41 - наборка) не са много по-млади от нея.

Не са единствените.

Кои са другите? Теди Александрова и Екстра Нина? Моля ти се.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, adorable каза:

Кои са другите? Теди Александрова и Екстра Нина? Моля ти се.

Еми, виждаш, не са само 2, 4 са.

преди 45 минути, GSA каза:

В кои песни точно Райна е псувала и пеела за кучки, боклуци и т.н, като гореспоменатите ?

У всяка песен пее за лицемери. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, asylum каза:

Еми, виждаш, не са само 2, 4 са.

У всяка песен пее за лицемери. 

Говоря за регулярно издаване на албуми през година, две, три. И при това - които да се продават повече от другите. Има такива, дето и един албум нямат - Галин и компания. Да, не сме в тия времена, в които това е важно и задължително, макар че в световен мащаб е друга история. Дори в БГ има певци от други жанрове, които си издават албуми и плочи дори и се харчат, само чалгата издиша и по този параграф. В Спотифай издишат заради кавърите и правата... Чудно просто.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, adorable каза:

Говоря за регулярно издаване на албуми през година, две, три. И при това - които да се продават повече от другите. Има такива, дето и един албум нямат - Галин и компания. Да, не сме в тия времена, в които това е важно и задължително, макар че в световен мащаб е друга история. Дори в БГ има певци от други жанрове, които си издават албуми и плочи дори и се харчат, само чалгата издиша и по този параграф. В Спотифай издишат заради кавърите и правата... Чудно просто.

Моля ти се.

image.png.abbddd38ef66cee26d0de841e7d824b6.png

3-4 години 

image.png.72c7c81cc0c47b702c0c15e9314f9b70.png

3 години. Мома Варналийка беше номер едно в смотаната класация на Пайнер за албуми, щом това ти е критерият ;)

 

image.png.9cc1336cde50dd7f8534d84a9675c59c.png

image.png.6d24729e98354092b1ef21c168484054.png

 

image.png.6e016cce7e4dfe84013ce4ee36b89571.png

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...