Jump to content



Райна - Нова страница


Препоръчани коментари

преди 22 минути, Andrew Cunanan. каза:

Точно заради такива фенове като теб и Стефимир подмокрящи се по всичко, което любимият им изпълнител пусне и приписващи го за много стойностно и недооценено, а то е просто банално, приспивно, тъпо, неоригинално, скучно и ефимерно просто, чалгата е на такова ниво. Кариерите на Райна и Глория са дъното, ако изобщо можем да твърдим, че все още имат кариери. То някой освен вас двамата слуша ли ги изобщо? Или твърдите, че целият български народ е тъп и без вкус, защото не ги отразява, а вие сте морални  и арт стожери, бидейки слушатели на "творчество им"?! Айде бе! Проблемът е единствено във вашия телевизор.

Това си е твое мнение. Не харесвам всичко, което предлага Райна и винаги съм я критикувал, когато трябва. Дори и критиката ми за този клип ме си видял. В този форум тя се принизява за сметка на еднообразна помия, с която ви заливат т.нар. топ имена. 
За щастие, ти не си никаква извадка за целия български народ. Като не те кефят моите коментари, не влизаш в темата за Райна, продължаваш да слушаш еднообразна помия, да възвисяваш дрога, разврат,  и смело напред до следващата еднообразна боза, която ще е коронована за хита на годината и забравена след 2 месеца, въпреки купените гледания. 
Проблемът е, че ти чуждо мнение не приемаш. 
Хубаво, че е Райна да раздвижи малко форума. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, GSA каза:

Това си е твое мнение. Не харесвам всичко, което предлага Райна и винаги съм я критикувал, когато трябва. Дори и критиката ми за този клип ме си видял. В този форум тя се принизява за сметка на еднообразна помия, с която ви заливат т.нар. топ имена. 
За щастие, ти не си никаква извадка за целия български народ. Като не те кефят моите коментари, не влизаш в темата за Райна, продължаваш да слушаш еднообразна помия, да възвисяваш дрога, разврат,  и смело напред до следващата еднообразна боза, която ще е коронована за хита на годината и забравена след 2 месеца, въпреки купените гледания. 
Проблемът е, че ти чуждо мнение не приемаш. 

Да, някои песни се забравят след 2 месеца, а тези на Райна още в деня на излизането им. 🤭 Не си показвай ноктенцата чрез пасивно-агресивно поведение. Райна поне намира кой да й го сложи, Зайка също, другите й фенове обаче.... изписват романи да се прехласват по нея тук, симулирайки интерес към умрялата й истерично у бога уродлива същност, 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Andrew Cunanan. каза:

Да, някои песни се забравят след 2 месеца, а тези на Райна още в деня на излизането им. 🤭 Не си показвай ноктенцата чрез пасивно-агресивно поведение. Райна поне намира кой да й го сложи, Зайка също, другите й фенове обаче.... изписват романи да се прехласват по нея тук, симулирайки интерес към умрялата й истерично у бога уродлива същност, 

Много е жалко, когато единствено чрез обиди можеш да водиш дискусия, а не с реални факти и нормален тон. А това кое се забравя още в деня на излизането, моля те, го кажи на тези над 150.000 гледали видеото за сега. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, GSA каза:

Много е жалко, когато единствено чрез обиди можеш да водиш дискусия, а не с реални факти и нормален тон. А това кое се забравя още в деня на излизането, моля те, го кажи на тези над 150.000 гледали видеото за сега. 

 

360 727 за 6 месеца и половина  или средно по ХИЛЯДА 849 гледания на ден. 💀

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

360 727 за 6 месеца и половина  или средно по ХИЛЯДА 849 гледания на ден. 💀

 

Е, и? Нали тук заклеймихте песента като боклук? Малкото гледания не правят една песен лоша. Да - не е хит, популярна и т.н. Но какво от това? И от такива песни има нужда. 
И “Написано с любов” няма милиони гледания, но е по-качествена от 90% от песните, излезли през същата година.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Andrew Cunanan. каза:

Точно заради такива фенове като теб и Стефимир подмокрящи се по всичко, което любимият им изпълнител пусне и приписващи го за много стойностно и недооценено, а то е просто банално, приспивно, тъпо, неоригинално, скучно и ефимерно просто, чалгата е на такова ниво. Кариерите на Райна и Глория са дъното, ако изобщо можем да твърдим, че все още имат кариери. То някой освен вас двамата слуша ли ги изобщо? Или твърдите, че целият български народ е тъп и без вкус, защото не ги отразява, а вие сте морални  и арт стожери, бидейки слушатели на "творчество им"?! Айде бе! Проблемът е единствено във вашия телевизор.

Поемам изцяло вината за разпада на жанра и на държавата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , GSA каза:

Какво да кажа - всяка тема за нова песен от Райна прави толкова коментари. Просто все още вълнува с музиката си, повече от някои набеден за топ. 

Добре, че бях аз да я побутна, иначе никой не говореше за нея... 😂

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, i810 каза:

Добре, че бях аз да я побутна, иначе никой не говореше за нея... 😂

Хубаво, че съм аз на заплата при Райна, че да спамя из форума, хайде моля ти се. Да не ми искаш и процент само. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, GSA каза:

Хубаво, че съм аз на заплата при Райна, че да спамя из форума, хайде моля ти се. Да не ми искаш и процент само. 

Райна ми дължи и на мен заплата. 😂 Между другото, гледанията на новата песен как вървят? Тромаво или напротив? Ако е вселенски хит, ще я гледат хорицата... 😂

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, GSA каза:

Хубаво, че съм аз на заплата при Райна, че да спамя из форума, хайде моля ти се. Да не ми искаш и процент само. 


"Мери си приказките, пикло" :P

"

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...