Jump to content



Райна - Нова страница


Препоръчани коментари

Че какъв критерии може да е тая за качествени текстове при наличието на песни като Монахини будни няма,Бразилка,Кажи й че съм ти сестра и текстове като “искам нещо секстремно..”. А и самия факт че по участия пее комерсите на колегите си,които фена й така усилено плюе е достатъчно показателен колко й е ниско нивото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, xroflx9 каза:

Че какъв критерии може да е тая за качествени текстове при наличието на песни като Монахини будни няма,Бразилка,Кажи й че съм ти сестра и текстове като “искам нещо секстремно..”. А и самия факт че по участия пее комерсите на колегите си,които фена й така усилено плюе е достатъчно показателен колко й е ниско нивото.

Райна има всякакви текстове, но не и гнусни вулгаризми - има и закачливи, има и сериозни. Другите освен текстове за ниски страсти, друго нямат. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, GSA каза:

Райна има всякакви текстове, но не и гнусни вулгаризми - има и закачливи, има и сериозни. Другите освен текстове за ниски страсти, друго нямат. 

Посочи ми едно топ име което има текстове само за секс,кучки и така нататък.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, GSA каза:

Райна има всякакви текстове, но не и гнусни вулгаризми - има и закачливи, има и сериозни. Другите освен текстове за ниски страсти, друго нямат. 

Аз обичам само ниски страсти, друго ми не требе, затва не слушам Райнето ногу сигурно. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Аз обичам само ниски страсти, друго ми не требе, затва не слушам Райнето ногу сигурно. 

Абе, кършиш се на Като летен грип, признай сега. @asylum, мерси за извадките. Да, имаш право, но особено на Теда и Яница творчеството не пращи от качество. Не съм чул някой да си ги е купил, да са промотирани някъде.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, xroflx9 каза:

Посочи ми едно топ име което има текстове само за секс,кучки и така нататък.

Говоря за последните години. Преслава, Анелия, Джена какви текстове пеят? Кучки, пиячка, дискотеката.. хайде сега. И Райна не е светица, но поне предлага от всичко по малко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, GSA каза:

Говоря за последните години. Преслава, Анелия, Джена какви текстове пеят? Кучки, пиячка, дискотеката.. хайде сега. И Райна не е светица, но поне предлага от всичко по малко.

Че Джена и Преслава нима не разнообразяват? Джена има “Чуй ме”,”Нощите на теб ми ухаят” отпреди по-малко от година,Преслава има “От утре”,следващата й песен пак ще е балада,къде е проблема?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, xroflx9 каза:

Че Джена и Преслава нима не разнообразяват? Джена има “Чуй ме”,”Нощите на теб ми ухаят” отпреди по-малко от година,Преслава има “От утре”,следващата й песен пак ще е балада,къде е проблема?

Тези ги бях забравил, но пак са далече от текстовете, които се предлагали преди години…

Link to comment
Сподели в други сайтове

От най-разнообразните е Преслава. Падащи звезди, чуплива и влюбена, мангави, флопове като "Няма да ти пиша" една камара... И тя все за пиене, биене, мачкаща бедните в сърцето мъже, къртеща, изтрезняваща. Побърка се от машъпи, от възраждане на чужди стари хитове и тя като Емилия...

Имаше там една-две стабилни песни в последния албум - "Не идвай" и "Не те забравям" плюс "Не се изтриваш", дето и като клип ставаше, и дотам. Не е нужно нещо да е балада, за да е качествено, просто Преслава избълва адски много комерси в последните години. Не виждам с какво е толкова специална. Забила е в 1 и също.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямам против да прави качествена музика, но нека смени тематиката. Без клетви, лицемерие, завистници и т.н. Все около това се върти от години. Ще каже човек, че някой се е втурнал да и завижда и да я мрази, защото е голяма красавица. Точно това е във всяка песен. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , i810 каза:

Нямам против да прави качествена музика, но нека смени тематиката. Без клетви, лицемерие, завистници и т.н. Все около това се върти от години. Ще каже човек, че някой се е втурнал да и завижда и да я мрази, защото е голяма красавица. Точно това е във всяка песен. 

Тематиката е такава в 2 песни за последните 8 години. Къде го пее това във всяка песен?

Да разнообразят тези, които вече поредно десетилетие пеят за пиене, дискотеки, кучки, бяло и т.н. Предпочитам да слушам за нещата от живота, не за жалката действителност, по бордеите. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, GSA каза:

Тематиката е такава в 2 песни за последните 6 месеца. Къде го пее това във всяка песен?

преди 13 часа , adorable каза:

От най-разнообразните е Преслава. Падащи звезди, чуплива и влюбена, мангави, флопове като "Няма да ти пиша" една камара... И тя все за пиене, биене, мачкаща бедните в сърцето мъже, къртеща, изтрезняваща. Побърка се от машъпи, от възраждане на чужди стари хитове и тя като Емилия...

Имаше там една-две стабилни песни в последния албум - "Не идвай" и "Не те забравям" плюс "Не се изтриваш", дето и като клип ставаше, и дотам. Не е нужно нещо да е балада, за да е качествено, просто Преслава избълва адски много комерси в последните години. Не виждам с какво е толкова специална. Забила е в 1 и също.

"Няма да ти пиша" не е флоп. 

Преслава, Емануела и Райна винаги пеят за едни и същи неща. Глория също. Те просто имат любими теми.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, asylum каза:

"Няма да ти пиша" не е флоп. 

Преслава, Емануела и Райна винаги пеят за едни и същи неща. Глория също. Те просто имат любими теми.

От “Лицемери” до “Мръсните им усти” са 8 години. А уж във всяка песен Райна пеела едно и също? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали целта е да има градация, да се развива, да не тъпче на едно място? Затова е скучна и безинтересна на публиката....Защото представя едно и също... Държи едно ниво и не катери нагоре, заради еднообразието... Не ме разбирайте погрешно. Аз не съм хейтър и харесвам Райна. Може би съм от малкото, които я критикуват с цел да подобри качеството... Не може да правиш едни и същи неща, но да очакваш различен резултат. "Пълна промяна", "Нова страница", "Лицемери", "Мръсните им усти"...  Eдин и същ смисъл имат...  

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, i810 каза:

Нали целта е да има градация, да се развива, да не тъпче на едно място? Затова е скучна и безинтересна на публиката....Защото представя едно и също... Държи едно ниво и не катери нагоре, заради еднообразието... Не ме разбирайте погрешно. Аз не съм хейтър и харесвам Райна. Може би съм от малкото, които я критикуват с цел да подобри качеството... Не може да правиш едни и същи неща, но да очакваш различен резултат. "Пълна промяна", "Нова страница", "Лицемери", "Мръсните им усти"...  Eдин и същ смисъл имат...  

Песните, които си споменал до една са уникални!
И аз съм за разнообразието, но защо така удобно пропускаш над 15 други песни с различна тематика, които Райна е предложила между горепосочените песни? Тя е много по-разнообразен изпълнител от т.нар. топ имена, чиито концерти се отменят и пеят наистина за едно и също с години наред. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, GSA каза:

Песните, които си споменал до една са уникални!
И аз съм за разнообразието, но защо така удобно пропускаш над 15 други песни с различна тематика, които Райна е предложила между горепосочените песни? Тя е много по-разнообразен изпълнител от т.нар. топ имена, чиито концерти се отменят и пеят наистина за едно и също с години наред. 

ЖЕНА СЪМ! 😂 СпоменалА съм! Не можеш да се наречеш фен на един изпълнител и да го защитаваш непрекъснато, дори и нищо да не прави. Това не е в плюс, а си е един огромен минус. Повтаряш се, както и аз. Излишно е отново да започваме едно и също, досущ като творчеството на Райна в последните години. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, i810 каза:

ЖЕНА СЪМ! 😂 СпоменалА съм! Не можеш да се наречеш фен на един изпълнител и да го защитаваш непрекъснато, дори и нищо да не прави. Това не е в плюс, а си е един огромен минус. Повтаряш се, както и аз. Излишно е отново да започваме едно и също, досущ като творчеството на Райна в последните години. 

Аз никой не защитавам. Казвам това, което не ми харесва. Имаме право да не сме съгласни един с друг.
Фактите са факти. Райна има 3 песни с еднаква тематика в последните 8 години. 
“Топ имената” имат 15 песни с еднаква тематика за последните 10 години. Та очевидно е чие творчество е по-еднообразно. :) 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, GSA каза:

От “Мръсните им усти” до “Nova stranitsa” са 6 месеца. А уж във всяка песен Райна пеела едно и също? 

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, GSA каза:

Аз никой не защитавам. Казвам това, което не ми харесва. Имаме право да не сме съгласни един с друг.
Фактите са факти. Райна има 3 песни с еднаква тематика в последните 8 години. 
“Топ имената” имат 15 песни с еднаква тематика за последните 10 години. Та очевидно е чие творчество е по-еднообразно. :) 

Ама другите имат стабилна фенска маса и ги въртят клубовете, а Райна никой не я брои, освен трима човека във форума и 10 бабички извън него. Младите хора избягаха от нея. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, i810 каза:

Ама другите имат стабилна фенска маса и ги въртят клубовете, а Райна никой не я брои, освен трима човека във форума и 10 бабички извън него. Младите хора избягаха от нея. 

Хем работи с Мартин Биолчев. Mojeshe da prasne nyakoy kyuchek kato Sen Trope, MMA, Kaji chestno, vmesto da zapalva programata si s chujdi hitove. Не и пречи да си прави песни за лицемери и завиждачи междувременно.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, i810 каза:

Ама другите имат стабилна фенска маса и ги въртят клубовете, а Райна никой не я брои, освен трима човека във форума и 10 бабички извън него. Младите хора избягаха от нея. 

Каква стабилна фенска маса пък имат другите? Тези, които не им ходят по концертите и затова им ги отменят? Райна си има достатъчно фенове. Наркомани, алкохолици, снушаващи се по кенефите не и трябват на нея. Тя е певица за ценители, не за пропадналата прослойка, която се друса. 

преди 1 минута, asylum каза:

Хем работи с Мартин Биолчев. Mojeshe da prasne nyakoy kyuchek kato Sen Trope, MMA, Kaji chestno, vmesto da zapalva programata si s chujdi hitove. Не и пречи да си прави песни за лицемери и завиждачи междувременно.

Тук съм съгласен напълно. От много време я критикувам, че вместо да пее кючеци на колеги, може да си пее своите или да направи един кючек от Биолчев. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е на правилния път и това се вижда. Тъпче на едно място и затова изпадна и от средната класа изпълнители. Копае дъното, където са забравените вече... Нещо трябва да промени и то незабавно. Дори това, че пуска толкова рядко поп-фолк проекти не предизвиква жажда у хората за нейната музика. Явно не ги нацелва и изобщо не пулсират на нейната честота. Само онези, които и се подмазват по цял ден навсякъде и я къпят с комплименти, успяват да и замъгляват представите за самата себе си. Не е добре да и се казва, че прави велики неща, при положение, че не е така. С нищо не и се помага, а напротив. Това само и вреди. Докато 5 човека около нея я величаят, все така ще е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Докога ще присвоява чужди култури Райна?! И този кошер на главата ѝ изглежда ужасно, докога ще оплаква краха на личния си живот в безличните си песньовки, дето никой, дори феновете й, не ги слушат?!
Абсолютно ненужна песен и клип, слушали сме и сме ги гледали поне 100 пъти досега.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 24.10.2022 г. от 20:36, asylum каза:

 Красиво място за снимките е избрала. 

Окрала е кралица Палома и дебютиращата Анелия и миналогодишния им турбохит:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Andrew Cunanan. каза:

Докога ще присвоява чужди култури Райна?! И този кошер на главата ѝ изглежда ужасно, докога ще оплаква краха на личния си живот в безличните си песньовки, дето никой, дори феновете й, не ги слушат?!
Абсолютно ненужна песен и клип, слушали сме и сме ги гледали поне 100 пъти досега.

Подкрепям с две ръце... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...