Jump to content


Анелия - Няма драма


Препоръчани коментари

Много е яка и клипът е добър, най-накрая нова песен от Анелия! Айде по-често вече!
Само не разбирам защо не пускате темите в раздела за поп-фолк? Не е ли редно песента на Анелия и Меди и Азис да са там, винаги там сме правили темите? Така нещата много се разводняват. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слабо, скучно, незапеваемо. Точно с марка "Анелия" от последите няколко години. А и щом се хвали от всички възможни агитки в Рамания резултатът е ясен. Справка - "Двама непознати". 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, plambata каза:

Слабо, скучно, незапеваемо. Точно с марка "Анелия" от последите няколко години. А и щом се хвали от всички възможни агитки в Рамания резултатът е ясен. Справка - "Двама непознати". 

Дано смядовската свиркаджийка по скоро излезне в пенсия да ни отърве, а и тя да се да се мъчи и излага. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента за мен е хит. След едногодишната пауза Анелия определено е събрала нов творчески устрем и това си личи. Определено се нуждаехме от гласа ѝ и от присъствието ѝ, чиято липса се усещаше. Надявам се да продължи тази вълна и занапред и да пусне още качествени проекти през есента и зимата. ❤️ 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Vanora каза:

Песента за мен е хит. След едногодишната пауза Анелия определено е събрала нов творчески устрем и това си личи. Определено се нуждаехме от гласа ѝ и от присъствието ѝ, чиято липса се усещаше. Надявам се да продължи тази вълна и занапред и да пусне още качествени проекти през есента и зимата. ❤️ 

Много яко присъствие в клипа, постарала се е!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знаех си, че частта от тийзъра е най-яка. А тексът е много зле… това ай сиктир ми бърга в гъза, честно 😵🤢😲 Иначе това нейно изпяване спасява нещата, но тексът е като изсмукан от сто места и даже няма логическа веъзка между някои от фразите 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това "Ай сиктир" така го изговаря, че все едно е чопнато от героиня на Жоро Игнатов. :D

Иначе зарибява парчето, има шанс. А кадрите накрая със тези светлини като диодчета са много яки, къде ли са снимани? Много оригинално е направен и преходът от плажа в тази сцена с диодите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, pacho каза:

Това "Ай сиктир" така го изговаря, че все едно е чопнато от героиня на Жоро Игнатов. :D

Иначе зарибява парчето, има шанс. А кадрите накрая със тези светлини като диодчета са много яки, къде ли са снимани? Много оригинално е направен и преходът от плажа в тази сцена с диодите.

Много е ефектен клипът, визии, световно кaчество. Но сиктир е безумнa псувня, хъхъ 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, pacho каза:

Това "Ай сиктир" така го изговаря, че все едно е чопнато от героиня на Жоро Игнатов. :D

Иначе зарибява парчето, има шанс. А кадрите накрая със тези светлини като диодчета са много яки, къде ли са снимани? Много оригинално е направен и преходът от плажа в тази сцена с диодите.

Това са дронове,а не диодчета. Въпросната сцена е изкопирана от "Трезора" на Сими и Галин. Предполагам че всяко открито и равно място е подходящо. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама и на мен ми се стори, че имат перки, ама на едни кадри все едно някакви капаци има и си се отказах от идеята, че са вдигнали толкова много дрончета. Сега изледах сефте "Трезора" :D , aма не ме кефят там как са направени. Сигурно идеята е от някой американски видеоклип.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...