Jump to content



Поп-фолк скандали (юли, 2022)


Препоръчани коментари

Гледах клипчета от участието на Емилия в механа и после в дискотека. Беше пълно, хората я наобиколили и се дерат да пеят с нея. Особено на последните два дуета с Денис, които изкарвате за слаби и забравени вече. Другото, което ми направи впечатление беше колко й се радват и я обичат. Прегръщаха я, снимат се с нея. Емилия се радва на истинска любов от хората. 

Беше си пуснала и клипче със семейни спомени за рд на Башур. Много сплотена и хубава двойка са.

Чакайте Янева да си пусне нещо подобно или да я видите така сред хората и да се радва на такава обич и подкрепа... 

  • Like 3
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Stela каза:

Преслава пак избухна със стори 😂

Screenshot_20220722-074140_Instagram.jpg.c1f10f441d481660420909143f8eb3fc.jpg

 

Ама ако Емануела беше качила същото стори щяхте да кажете че е антиваксърка, фашистка, комунистка и тн

Отново двоен стандарт

  • Like 3
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Stela каза:

Ще вика за 

 

Абе аз се чудя Доника, дето наскоро са й отрязали цицте, дали пуши от цигарите на Булгартабак? Или пък дали някога е пяла в задимено от цигарен дим заведение?

Носили лоша поличба тия булгартабашките тютюнки.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Emanuela.Carey каза:

Ама ако Емануела беше качила същото стори щяхте да кажете че е антиваксърка, фашистка, комунистка и тн

Отново двоен стандарт

Какъв двоен стандарт бълнуваш пак? Не го казах в добрия смисъл ... Лично аз не се кефя на подигравки нито с едното, нито с другото. Достатъчно хора пострадаха и от двете. Замисляй се преди да почнеш да подкачаш ... ;)

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Balkandji каза:

Абе аз се чудя Доника, дето наскоро са й отрязали цицте, дали пуши от цигарите на Булгартабак? Или пък дали някога е пяла в задимено от цигарен дим заведение?

Носили лоша поличба тия булгартабашките тютюнки.

 

 

Сутринта мислих по темата за Доника и разглеждах снимките й в инстаграм. Мисля, че не си е слагала изобщо импланти. Има моменти, в които си ги притиска с ръцете и изглеждат повдигнати и по-големи като ги присвие от самата поза. На по-стари снимки го имаше тоя ефект, след това е качвала пак други на които си е плоска. Скоро в едно интервю я базикаха, че май тя е певицата с най-малкък бюст и тя каза, че скоро не обмисля да си поставя. Има и снимки със същите дрехи от клипа, на чиято снимка беше постнато тук за силикона, но са в друга поза и там си е плоска пак. За това си мисля, че няма .. не знам. 🤔🙄

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Stela каза:

Какъв двоен стандарт бълнуваш пак? Не го казах в добрия смисъл ... Лично аз не се кефя на подигравки нито с едното, нито с другото. Достатъчно хора пострадаха и от двете. Замисляй се преди да почнеш да подкачаш ... ;)

Ама научи се да ги ползваш тия емотикони, аз така откъде да знам кефиш ли се или не.

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Stela каза:

Какъв двоен стандарт бълнуваш пак? Не го казах в добрия смисъл ... Лично аз не се кефя на подигравки нито с едното, нито с другото. Достатъчно хора пострадаха и от двете. Замисляй се преди да почнеш да подкачаш ... ;)

 

Той се ебава.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Emanuela.Carey каза:

Ама научи се да ги ползваш тия емотикони, аз така откъде да знам кефиш ли се или не.

Е хилещото човече може да е иронично, не винаги значи кефене. 😁

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз се кефя на всичко, дори чух песен на Алфа за около 5 секунди. И да кажа, тия на баба феновете от 10 кладенеца вода носят. Не братя, лели и сие. На Глория 2/3 от творчеството е за коша, вие не се сещате за него, тя също.

 

КОМЕНТИРАЙТЕ СМЪРТТА НА ГРАНД ДАМАТА ИВАНА ТРЪМП,!

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче компанията на Меди към момента не дава особени индикации за успех. Тази на Емануела пък тръгва още по-покъртително. Чакаме да видим Теди Александрова, убеден съм че тя ще заложи на най-стойностното и целия народ ще обикне изпълнителите й.

Meanwhile явно не е толкова лесно да се постигне това, което Алфа и Даймънд направиха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, Stela каза:

Сутринта мислих по темата за Доника и разглеждах снимките й в инстаграм. Мисля, че не си е слагала изобщо импланти. Има моменти, в които си ги притиска с ръцете и изглеждат повдигнати и по-големи като ги присвие от самата поза. На по-стари снимки го имаше тоя ефект, след това е качвала пак други на които си е плоска. Скоро в едно интервю я базикаха, че май тя е певицата с най-малкък бюст и тя каза, че скоро не обмисля да си поставя. Има и снимки със същите дрехи от клипа, на чиято снимка беше постнато тук за силикона, но са в друга поза и там си е плоска пак. За това си мисля, че няма .. не знам. 🤔🙄

Абе...

donika-cici.png

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Новата треторазрядница Анелия топсифая днес май ще е с около или под 100 к. 

Нали беше хитов хит? Ай сиктир.

Понеже за някои YT не е показателен чакаме сторита от дискотеки как всички откачат на нея. 

  • Dislike 1
  • Ooo 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, Stela каза:

Сутринта мислих по темата за Доника и разглеждах снимките й в инстаграм. Мисля, че не си е слагала изобщо импланти. Има моменти, в които си ги притиска с ръцете и изглеждат повдигнати и по-големи като ги присвие от самата поза. На по-стари снимки го имаше тоя ефект, след това е качвала пак други на които си е плоска. Скоро в едно интервю я базикаха, че май тя е певицата с най-малкък бюст и тя каза, че скоро не обмисля да си поставя. Има и снимки със същите дрехи от клипа, на чиято снимка беше постнато тук за силикона, но са в друга поза и там си е плоска пак. За това си мисля, че няма .. не знам. 🤔🙄

Да, винаги си е била плосичка. Като пропя си направи само устните, друго не е барала на този етап.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Balkandji каза:

Абе...

donika-cici.png

Като легне жената се слягат гърдите. На втората снимка е без сутиен и е нормално, няма какво да ги държи. Жена съм и знам и по себе си. Не го казвам за да споря за ефекта на цигарите, просто в случая може да е в друга насока. Не е това с гърдите. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, plambata каза:

Новата треторазрядница Анелия топсифая днес май ще е с около или под 100 к. 

Нали беше хитов хит? Ай сиктир.

Понеже за някои YT не е показателен чакаме сторита от дискотеки как всички откачат на нея. 

Защо си така настроен към почти всички с малки изключения? И все изопачавате понятието хит... Какво значи хитов хит? Мега, гига хит ли? Ами никой не е твърдял, че песента на Анелия е такава, а само че е пуснала яка песен, която почва да качва гледанията и явно да се забелязва? Кое от това не е вярно? Разбирам, че не те кефи, но си твърде краен и ставаш сякаш раздразнителен като се говори за друга освен Галена. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Stela каза:

Защо си така настроен към почти всички с малки изключения? И все изопачавате понятието хит... Какво значи хитов хит? Мега, гига хит ли? Ами никой не е твърдял, че песента на Анелия е такава, а само че е пуснала яка песен, която почва да качва гледанията и явно да се забелязва? Кое от това не е вярно? Разбирам, че не те кефи, но си твърде краен и ставаш сякаш раздразнителен като се говори за друга освен Галена. 

Не, не качва гледанията. Те са трагични за уж име като Анелия, която не е пускала песен от година. Песните, които в този форум се харесват и хвалят от всички агитки, са флопове. Тази няма да е изключение. А всички песни, по които масово всички плюят, са големи хитове. Азис и Меди ще е от този тип. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, plambata каза:

Не, не качва гледанията. Те са трагични за уж име като Анелия, която не е пускала песен от година. Песните, които в този форум се харесват и хвалят от всички агитки, са флопове. Тази няма да е изключение. А всички песни, по които масово всички плюят, са големи хитове. Азис и Меди ще е от този тип. 

Не я знам на Азис и Меди, но са цигани, нищо хубаво няма да пуснат. 100% песента причинява рак.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, plambata каза:

Не, не качва гледанията. Те са трагични за уж име като Анелия, която не е пускала песен от година. Песните, които в този форум се харесват и хвалят от всички агитки, са флопове. Тази няма да е изключение. А всички песни, по които масово всички плюят, са големи хитове. Азис и Меди ще е от този тип. 

Аз не виждам в момента кой блести с гледания освен Галена, Фики, Преса, Азис и Меди... При Фики примерно беше късмет и удар в 10-ката с тази песен, иначе и той беше западнал с гледанията преди. Останалите винаги имат много, просто при тях е традиция. Анелия дълго време не пускаше песни, а преди това беше заредила един период с доста слаби проекти с 1-2 изключения. Не са слаби като за нея. Слаби щяха да са за Преслава и Галена. Свикнахте да сравнявате всичко с многото цифри и който има по-малки го заклеймявате, че не става. 

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , ANGEL каза:

Айде ясен е следващия дует на Галена... 

С кой, че не загрявам 🤔

Ако говориш за албанеца от сторито й - това е композиторът на новата песен на Доника, така че си му прави реклама 😃

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледанията на Анелия си вървят съвсем добре за певица с 2 десетилетия кариера. И то след дълга пауза. По-скоро като наблюдаваме цялостния спад в гледанията на почти всички напоследък е добре да се замислим дали други не се опитват поредна година да ни ментят с нереално титаничните си милиони. ;)

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...