Jump to content



Поп-фолк скандали (юли, 2022)


Препоръчани коментари

преди 58 минути, ANGEL каза:

Доста евтин пр от Меди и Азис се заформя . 

Мис Бони ви каза че Азис угоява всеки конкурент вие не вярвате. Сега Меди до есента ще е троен. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, xroflx9 каза:

А ти пушил ли си от цигарките с черна хомо магия,създадени със знанието на Галена?:3fdb8960598fa63e:

100%.

А ти знаеше ли, че Галена е искала да се види лично с мен?

Колко години изгуби в това да се джафкаш с хора, които не могат да те понасят? Какво спечели?

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Balkandji каза:

100%.

А ти знаеше, че Галена е искала да се види лично с мен?

Колко години изгуби в това да се джафкаш с хора, които не могат да те понасят? Какво спечели?

 

Колкото Преслава ти беше откраднала някаква фраза за "В твоето легло" толкова и Галена е искала да се види с теб. 

С всеки изминал ден се чудя дали нямаш нещо общо с Андреа и да й крадеш хапчетата.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, xroflx9 каза:

Колкото Преслава ти беше откраднала някаква фраза за "В твоето легло" толкова и Галена е искала да се види с теб. 

С всеки изминал ден се чудя дали нямаш нещо общо с Андреа и да й крадеш хапчетата.

За всичко, което казвам имам доказателства.

А ти вървиш след мен и Стела с язвителни коментарчета с желание да ти обърнем внимание.

Жалка история. От години.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Balkandji каза:

За всичко, което казвам имам доказателства.

А ти вървиш след мен и Стела с язвителни коментарчета с желание да ти обърнем внимание.

Жалка история. От години.

Вие цитирате мен,а не аз вас. Кой след кого ходи е ясно на всички тук,а ти тук не си фактор от години,че да се занимавам с теб.Ти си този,който се заяжда с хората с цел да му обърнат внимание. Комплексът ти за малоценност става все по-зле с всяка изминала година,потърси помощ преди да е станало твърде късно!

 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Balkandji каза:

Не виждаш ли, че отново те нападат по линия на задължението да величаеш Галена и всичко свързано с нея.

Виждам. Просто не мога да разбера защо се изкарва такава драма от това някой да изрази мнението си. И ми е смешно как ме заклеймяват като отстъпница, защото не са ми харесали две песни. Аз дето съм я защитавала като луда. Не знам кой харесва всичко на любимката си. Сигурно и на тях не всичко им е на сърце, но няма да си го кажат. Това е разликата. 😁

 

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, plambata каза:

Чудя се на кое да се смея повече - на това колко големи хитове имат Алфа или на това, че Преслава е написана на първо място сред певците с тотални хитове .

Смей се на себе си! Ти си смешника! 

  • Tongue 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

На никого извън форума не му пука дали Еуфория е по-голям хит от Сладкото зло, дали Алфа са с флопове или хитове, дали Янева въобще има дете и всичко останало за което се дърляте толкова време. Не може ли просто да се водят нормални дискусии по същите тези теми и без да превъртате на макс? ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ех,колко щеше да е хубаво да можех да блокирам някои хора тук както Емилия в спотифай,но уви те са с нови профили през месец и е неефективно. Единственото,което мога да направя е да докладвам и отговорните лица да вземат отношение. Докладвах и поста във фейсбук,простотиятя и психически лабилните хора не трябва да бъдат поощрявани.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Balkandji каза:

Ти виж какво плямпа това същество, че ние сме вървели след него да му търсим вниманието.

И за всички било ясно. 😂

А то, отакто се е регистрирало тук, е обсебено да лае против мен и теб.

Не ни цитира, но коментарите му са насочени към нас основно. И с това се измъква. Толкова глупаво създание.

На мен ми е смешно как ме обвинява, че съм оплюла Янева, че е мутреса, а защитавам Емилия, която разбираш ли също била такава, но той прави абсолютно същото. Къде е разликата питам аз.... 😂

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Danger. каза:

На никого извън форума не му пука дали Еуфория е по-голям хит от Сладкото зло, дали Алфа са с флопове или хитове, дали Янева въобще има дете и всичко останало за което се дърляте толкова време. Не може ли просто да се водят нормални дискусии по същите тези теми и без да превъртате на макс? ;)

Ми що пожелаваш на хората да тънели в завист по Цура и затворническия й живот тогава? 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Balkandji каза:

Ми що пожелаваш на хората да тънели в завист по Цура и затворническия й живот тогава? 

Очевидно поста ми беше ирония :1000(29):

Харесвам Цура и песните й, но аз със сигурност водя по-интересен живот от нейния.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Stela каза:

На мен ми е смешно как ме обвинява, че съм оплюла Янева, че е мутреса, а защитавам Емилия, която разбираш ли също била такава, но той прави абсолютно същото. Къде е разликата питам аз.... 😂

Върти и сучи само, за да го отразим.

Изказването му, че подкрепя парите на българския народ да отивали за клипове на Цура Янева го доказва.

И безброй други изказвания.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, xroflx9 каза:

Ех,колко щеше да е хубаво да можех да блокирам някои хора тук както Емилия в спотифай,но уви те са с нови профили през месец и е неефективно. Единственото,което мога да направя е да докладвам и отговорните лица да вземат отношение. Докладвах и поста във фейсбук,простотиятя и психически лабилните хора не трябва да бъдат поощрявани.

Само си губиш времето. От злоба и завист.

Готов народа му да е беден, за да стимулира някаква мутреса, а говори за простотия.

Тотална нула си ти.

 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Stela каза:

На мен ми е смешно как ме обвинява, че съм оплюла Янева, че е мутреса, а защитавам Емилия, която разбираш ли също била такава, но той прави абсолютно същото. Къде е разликата питам аз.... 😂

Разликата е там че си лицемерка,скъпа и за пореден път го доказа. Възмущава се какъв живот води Янева,кой й е мъжа и тн,а накрая й се кефи песните и спомага да стават хитове.Спрете Земята искам да сляза.

Аз за разлика от теб доброволно песен на Емилия не си пускам,така че ето ти я разликата.

  • Ooo 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Danger. каза:

На никого извън форума не му пука дали Еуфория е по-голям хит от Сладкото зло, дали Алфа са с флопове или хитове, дали Янева въобще има дете и всичко останало за което се дърляте толкова време. Не може ли просто да се водят нормални дискусии по същите тези теми и без да превъртате на макс? ;)

Може, но това го кажи на другите, дето се палят, аз си говоря нормално. Не аз нападам някой, че е казал какво му харесва и какво не и не се смея на това кой кое име е написал пред другото. И на мен не ми пука коя е по-голям хит. Ако ще и световни хитове да станат, не ми ли действат на душицата е все тая. Не ми е драма обаче другите да им се радват. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Balkandji каза:

Върти и сучи само, за да го отразим.

Изказването му, че подкрепя парите на българския народ да отивали за клипове на Цура Янева го доказва.

И безброй други изказвания.

Ама не подкрепя мъжа на Емилия да й плаща клиповете. Цура може, Емилия не. Все едни такива противоречиви изказвания. Чак държи да чуе мнението ми след като разпитам Фокса. Ей така му търся вниманието. И друго - до вчера плюеше Галена, сега е Емилия ... Общо взето да е на въпреки. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, xroflx9 каза:

Разликата е там че си лицемерка,скъпа и за пореден път го доказа. Възмущава се какъв живот води Янева,кой й е мъжа и тн,а накрая й се кефи песните и спомага да стават хитове.Спрете Земята искам да сляза.

Аз за разлика от теб доброволно песен на Емилия не си пускам,така че ето ти я разликата.

Слизай, няма да ми липсваш. 😂 

Поне не я защитавам и не казвам, че искам да си прави песните с парите на народа. Стига си ми извъртал думите за да спечелиш активи и внимание. Казах, че прави добри проекти, което е факт, но е долен начина по който го постига. А ти поощряваш този начин. Разбираш ли? И в лицемерие ме обвинява човека, дето преди малко твърдеше, че му търся вниманието и аз съм го цитирала, а той мен не.. И след това продължава да ме цитира. 🤣

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Stela каза:

Слизай, няма да ми липсваш. 😂 

Поне не я защитавам и не казвам, че искам да си прави песните с парите на народа. Стига си ми извъртал думите за да спечелиш активи и внимание. Казах, че прави добри проекти, което е факт, но е долен начина по който го постига. А ти поощряваш този начин. Разбираш ли? И в лицемерие ме обвинява човека, дето преди малко твърдеше, че му търся вниманието и аз съм го цитирала, а той мен не.. И след това продължава да ме цитира. 🤣

Точно аз ли извъртам думи? Виж си предишния пост. Продължаваш да си пречупваш нещата през твоята призма. Никаква градация от времето на Шефката.

1) Никъде не съм казал,че не подкрепям мъжа на Емилия да й плаща клиповете. Казах ти че е смешно да плюеш Цура,че Пеевски й плаща клиповете докато се кефиш на видеата на Счетоводителката за 300 бона докато народа гладува и самата Цура няма толкова скъп клип.

2) Никъде не съм казал че искам да ти чуя мнението след като питаш Фокса за Башур. Казах ти да го разпиташ и да видим дали тогава ще си толкова възмутена и ще го отбелязваш в постовете си както го правиш с Цура.

3) Галена не съм спирал да я плюя. Нито за Еуфория,нито за последната й песен съм написал положителен коментар. Просто феновете й станаха по-обективни и затова скандалите ми с тях станаха рядкост. Та дори Пламбата признава,че Сладкото зло е хит. Аз такъв коментар от него не съм чел никога откакто съм тук.

Много ясно,че като ми слагаш думи в устата ще се защитя. Опитите ти да ме издразниш са неуспешни. И да,ти и дружката ти винаги ме цитирате първи когато стане дума за Емилия. В крайна сметка като не искате да четете негативни коментари за нея си я обсъждайте в личната й тема.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой е този Balkandji? Какъв е този постоянен спам и жалване за тормоз от банални чалгаджийки, които си остават обикновени кръчмарки, независимо от опаковката.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Stela каза:

Слизай, няма да ми липсваш. 😂 

Поне не я защитавам и не казвам, че искам да си прави песните с парите на народа. Стига си ми извъртал думите за да спечелиш активи и внимание. Казах, че прави добри проекти, което е факт, но е долен начина по който го постига. А ти поощряваш този начин. Разбираш ли? И в лицемерие ме обвинява човека, дето преди малко твърдеше, че му търся вниманието и аз съм го цитирала, а той мен не.. И след това продължава да ме цитира. 🤣

Активи? Внимание? Моляяя??? 

😂😂😂😂😂

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...