Jump to content



Поп-фолк скандали (юни, 2022)


Препоръчани коментари

  • Отговори 1,6k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Публикувани снимки

Познавам само една Нина Димитрова и тя трябва да е най-следваната българка в Инстаграм и в живота!

%D0%9F%D0%98%D0%9B%D0%95%D0%9D%D0%A6%D0%90%D0%A2%D0%90-%D0%9C%D0%9E%D0%9D%D0%90%D0%9A%D0%9E-pilencata-.jpeg

 

 

 

По темата: ся преслушвам чалги, на които не съм обърнала много време в последните месеци и това е наистина много добро, обаче гледанията не говорят за същото :( 

 

 

  • Like 1
  • Wow 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Blueberry каза:

 

 

 

 

По темата: ся преслушвам чалги, на които не съм обърнала много време в последните месеци и това е наистина много добро, обаче гледанията не говорят за същото :( 

 

 

Може би защото не е? 😢

  • Like 1
  • Haha 2
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Вторник, годината е 2022: Глория в ТОП 5 дни след премиерата.

1. Фики - Отпусни се 121К

2 Галена - Еуфория 115К

3. Данна и Алекс Робов - Бях с теб 103К

4. Преслава и Константин - Сладкото зло 78К

5. Глория и Тони Стораро - 72К

  • Thanks 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

По темата "Сладкото зло"/"Еуфория" - еми не мога да си избия от главата "Не ми разваляй вечерта-та ра-та-та", от дуета нито текст ми е останал, нито мелодия, хем съм го слушал повече пъти. Иначе Преслава и Галена към днешна дата са ми еднакви, та пристрастия нямам. 

Относно Янева - в една нормална държава тая държанка щеше да е заклеймена тотално още когато стана ясно, че е с Пеевски, ама тука сме "това ще е брутал"... С чий пари се изкарва тоя "брутал" на никой не му дреме.

  • Like 7
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Blueberry каза:

Цветелина Янева е като БНТ - целокупният български народ финансира продукцията ѝ, независимо дали я консумира или не ❤️ 

като се сетя че удръжките от заплатите ми са отишли за коланчето ѝ в Болка Моя ми става едно мило

  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, HIStory каза:

По темата "Сладкото зло"/"Еуфория" - еми не мога да си избия от главата "Не ми разваляй вечерта-та ра-та-та", от дуета нито текст ми е останал, нито мелодия, хем съм го слушал повече пъти. Иначе Преслава и Галена към днешна дата са ми еднакви, та пристрастия нямам. 

Относно Янева - в една нормална държава тая държанка щеше да е заклеймена тотално още когато стана ясно, че е с Пеевски, ама тука сме "това ще е брутал"... С чий пари се изкарва тоя "брутал" на никой не му дреме.

По ирония на съдбата и аз бях казал, че двете песни са нищо особено и са незапеваеми, а сега ги пускам доста често... текстовете още ми куцат, просто се кефя на инструменталките 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, xroflx9 каза:

Феновете на Глора просто завиждат,че тяхната вече не е топ мутресата на чалгата.💅

Глория когато беше топ не беше мутреса, а когато стана мутреса - изпадна от топ-а,  та как аджеба това може да е повод за завист?

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, HIStory каза:

Глория когато беше топ не беше мутреса, а когато стана мутреса - изпадна от топ-а,  та как аджеба това може да е повод за завист?

Най-големите й хитове и най-скъпите й клипове са си баш от мутренския й период.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, Blueberry каза:

Това е да нямаш песен от 3 месеца и хит от година и половина, но да имаш 31 участия за месец 😘 

May be an image of 1 person and text

Ще си скъса п*тката от работа, само и само отново да стане любимка на залезин.

  • Haha 5
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, xroflx9 каза:

Най-големите й хитове и най-скъпите й клипове са си баш от мутренския й период.

Ако мислиш, че Феникс и сие са най-големите й хитове във времето, си в голяма заблуда. И явно през деветдесетте не си бил роден.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 59 минути, Blueberry каза:

Това е да нямаш песен от 3 месеца и хит от година и половина, но да имаш 31 участия за месец 😘 

May be an image of 1 person and text

Браво Лиди, ама да завишат малко хонорара де, че с 500лв на участие само пътните не може да си покрие момичето. 

преди 34 минути, DevilWish каза:

Цветелина Янева - Черните очи ❤️ Скоро! 

Изглежда на абсолютно световно ниво. Просто ме е яд, колко народна пара пак е потрошила на фона на гладуващия българин. 
Дано е приятна песента. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko locked this Тема
  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...