Jump to content

Първи полуфинал на Евровизия 2022


Препоръчани коментари

Току що, omline каза:

Добре се представихме, какво... песента я чувам за втори път, не е моят стил, ама не ме дразни, колкото вас.

Тя не ни дразни, просто е ... тъпичка дори за пенсионерски рок. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Lelqtian каза:

Тя не ни дразни, просто е ... тъпичка дори за пенсионерски рок. 

Човек, това е сцена, на която са излизали всякакви изроди и тази година едва ли ще направи изключение като гледам . Мисля, че ние бяхме ок. Холандката също ми хареса.

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, omline каза:

Човек, това е сцена, на която са излизали всякакви изроди и тази година едва ли ще направи изключение като гледам . Мисля, че ние бяхме ок. Холандката също ми хареса.

Това че се представихме ок, особено сравнение с голяма част от конкуренцията соу фар, не прави песента по-биваща. 

Португалките някой ги е снима с гъза си, или те нарочно така са искали по разбираем за мен повод? 

преди 5 минути, FikLena каза:

Молдовците срутиха залата!

Ако бяха в Кишинеу или Букурест, може би, ама в Торино ... нещо не вървят 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • omline pinned and featured this Тема
преди 4 минути, Lelqtian каза:

Песента е яка, но момата я изкара на най-близкото до плейбек, което в момента е в правилата на Евровизия ;) 

Позволени ли са вече записани вокали?

 

Гръцката ми е твърдо не.

  • Like 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, omline каза:

Позволени ли са вече записани вокали?

 

Гръцката ми е твърдо не.

От миналата година (или 2020, ма нали го отмениха и не помня) и заради ковид са позволени предварително записани "бек"вокали, и съответно получаваме Пиа Мария която ги е обърнала на просто вокали. 

преди 23 минути, FikLena каза:

😀😄

 

С тая черна дупка все едно гледаме Евровизия от камерната сцена на читалището в Горно Уйно. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, FikLena каза:

Ох разплака ме S10! 

И мен. От смях. Намерихме по-голяма крадла от любимата ти Елени - Дънкан си иска песента, Барбара Вола сценографията, Рашия - цялостната визия.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Прекрасно. Албания отпадна. Беше ужасна. Все едно беше обула памперс и само подвикваше. Пълна трагедия. 

При наличието на Норвегия и Холандия, очаквано Дания отпадна, но мислех, че рок вот ще има, но уви. България не изненада, че си остана аутсайдер.

Не ми хареса, че Исландия мина. Доста скучна песен.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...