Jump to content

Първи полуфинал на Евровизия 2022


Препоръчани коментари

Начален час - 22:00 българско, 21 централно европейско и 20 укейско време, утре вечер 10 май. За други зони всеки да си смята. 

Къде да гледаме - БНТ би трябвало да го излъчват. Както и всички участващи държавни телевизии от континента и отвъд. В Щатите ще е лайф по стрийминг услугата Peacock. 

Като алтернатива, и понеже повечето коментатори са яко кринжд, стриймват в ютуб (освен ако няма промени, до които не съм стигнал). Линк ще бъде споделен когато е налице такъв. Евентуално тоя стрийм може да е гео-блокиран ако сте извън територията на ЕБУ, чудесен повод да разгледате VPN опции. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Blueberry каза:

Ето линка за гледане в Ютуб - 

Освен в Ютуб, ще може да се гледа и в Тикток

 

Video unavailable
The uploader has not made this video available in your country
Явно съм от геоблокираните тази година .... 
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Lelqtian каза:

Все ще се намери някой клет, безплатен VPN ектенжън да изкара там няколко часа :) 

ZenMate - има го за всички браузъри. Безплатната версия има поне 2-3 държави извън ЕС.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

След днешните изпълнения пред журито, букмейкърите вдигат шансовете за победа на Италия и Гърция. 

Как изглеждат нещата 21 часа преди първия полуфинал по отношение на прогнозата кой какви шансове има за класиране:

image.png.8862d2710f3f7f66358ef0fd7f83d9b9.png

Стрелките нагоре и надолу показват промяна спрямо последното ми посещение, което беше в събота.

Спомените ми показват, че обичайно познават първите и последните две-три, но по средата може да има големи разбърквания. 

  • Like 1
  • Wow 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Пуснах си едно тикетче с Албания, Литва, Украйна, Португал, Гърция, Норвегия, Ермения, Холандия от първи полуфинал и Швеция, Полша, Сърбия, Австралия, Кипър, Естония и Чехия от втори.

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • omline pinned and featured this Тема
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...