Jump to content



Първи полуфинал на Евровизия 2022


Препоръчани коментари

Швейцареца на пет линии в зелената стая, иключително отблъскваща гледак.

Яд ме е за Албания, радвам се за Армения. 
Явно стратегията е колкото се може по-тъпи песни да класират за да е по-лесно за Украйна.

  • Like 2
20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, ANGEL каза:

Швейцареца на пет линии в зелената стая, иключително отблъскваща гледак.

Яд ме е за Албания, радвам се за Армения. 
Явно стратегията е колкото се може по-тъпи песни да класират за да е по-лесно за Украйна.

Добре де, Албания беше потресаваща. Никакво пеене, само подвикване. Ужасна хореография. Неадекватно облекло за фигурата й. Не знам как това би могло да мине. Журитата са я забутали на дъното сто процента.

Между другото - ужасни бяха Италия и Франция. Не ги виждам в топ 10 на финала.

  • Hug 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, meleto каза:

Добре де, Албания беше потресаваща. Никакво пеене, само подвикване. Ужасна хореография. Неадекватно облекло за фигурата й. Не знам как това би могло да мине. Журитата са я забутали на дъното сто процента.

Между другото - ужасни бяха Италия и Франция. Не ги виждам в топ 10 на финала.

Остави Албания, напълно си заслужено си отпадна. Или Исландия. Италия и Франция също няма кво да ги мислим. 

Обаче ко прайм със класиралия се швейцарец????? ????? ????? ????? 

Отказвам да приема тоя резултат и да ходят да броят гласовете още един път. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Албанската песен си беше яка, и единствената с хореография и динамичен пърформанс като цяло. Извинявайте ама пивечето песни ме унасяха. За облеклото съм съгласен. Високите тонове също се задъхваше, но пак беше по-добре от репетициите. 
 

Адски слаба година за евровизия.

 

Стискам палци на Кипър в Четвъртък!! 

  • Like 1
  • Haha 2
20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Lelqtian каза:

Остави Албания, напълно си заслужено си отпадна. Или Исландия. Италия и Франция също няма кво да ги мислим. 

Обаче ко прайм със класиралия се швейцарец????? ????? ????? ????? 

Отказвам да приема тоя резултат и да ходят да броят гласовете още един път. 

Е, аз съм го предвидил в прогнозата си. Очаквах го. Сигурно е 9-10 място.

 

преди 1 минута, ANGEL каза:

Албанската песен си беше яка, и единствената с хореография и динамичен пърформанс като цяло. Извинявайте ама пивечето песни ме унасяха. За облеклото съм съгласен. Високите тонове също се задъхваше, но пак беше по-добре от репетициите. 
 

Адски слаба година за евровизия.

 

Стискам палци на Кипър в Четвъртък!! 

Да, студийната версия е ок, но звучи ужасно на концерт. 

Наистина е слаба година.

Няколко човека ми писаха: "това е скучно като на Вики", "Вики х10", станало е нарицателно, а вижте 75% от песните са мудни.  Викито прокле Евровизия...

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, ANGEL каза:

Албанската песен си беше яка, и единствената с хореография и динамичен пърформанс като цяло. Извинявайте ама пивечето песни ме унасяха. За облеклото съм съгласен. Високите тонове също се задъхваше, но пак беше по-добре от репетициите. 
 

Адски слаба година за евровизия.

 

Стискам палци на Кипър в Четвъртък!! 

Яка е на запис и от националния им финал с оркестъра. Тука не се забеляза. Изпяването беше зле, хореографията под сяква критика, изобщо не беше на ниво. 

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, meleto каза:

Е, аз съм го предвидил в прогнозата си. Очаквах го. Сигурно е 9-10 място.

 

Да, студийната версия е ок, но звучи ужасно на концерт. 

Наистина е слаба година.

Няколко човека ми писаха: "това е скучно като на Вики", "Вики х10", станало е нарицателно, а вижте 75% от песните са мудни.  Викито прокле Евровизия...

Ти може да си го предвидил, но не оправдава класирането. От всички дъна тази вечер, швейцареца беше по-по-най. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Lelqtian каза:

Яка е на запис и от националния им финал с оркестъра. Тука не се забеляза. Изпяването беше зле, хореографията под сяква критика, изобщо не беше на ниво. 

То като цяло има сбъркано в песента. Почва мелодично, като бавна песен, после е чака-рака. Тя врещи РА, ма, Юръп, дрън-дрън. Безсилие пълно. Който е провиквал към публиката по време на изпълнението си - никога не се е класирал. И с тоя пеньоар съвсем се убиваше хореографията. Която пък започваше с някаква балетна стъпка WTF. Пълен дизастър.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Lelqtian каза:

Ти може да си го предвидил, но не оправдава класирането. От всички дъна тази вечер, швейцареца беше по-по-най. 

Е, айде, айде... повечето бяха скучни. Според мен най-слабото беше в тъпия компютърен ефект "сълза", ако въобще трябва да е сълза, де... щото не мязаше на нищо. Но се постараха с ефектите, а и изпълнителят се запомня. Много е странен. И тези накланяния на врата. Доста добър психологически трик. Въобще не ме изненадва, че се класира. Песента не е лоша, освен че е балада, ако това е негатив.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, FikLena каза:

коменрирайте перформънса на Холандия !!

сигурно спечели полуфинала ❤️

Коментирах го вече, Барбара Вола си го иска обратно. Тая си беше следващото дъно след швейцареца, имаша къде по-заслужили да се класират. Нил поа за тая на финала. 

  • Like 1
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, FikLena каза:

коменрирайте перформънса на Холандия !!

сигурно спечели полуфинала ❤️

Доста по-добре от кратките видеа от репетициите. И накрая се разрева. Дори аз се изкефих. Но има голям потенциал да е била в топ 3, но категорично Украйна беше най-отличаваща се. 

  • Hug 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, meleto каза:

Е, айде, айде... повечето бяха скучни. Според мен най-слабото беше в тъпия компютърен ефект "сълза", ако въобще трябва да е сълза, де... щото не мязаше на нищо. Но се постараха с ефектите, а и изпълнителят се запомня. Много е странен. И тези накланяния на врата. Доста добър психологически трик. Въобще не ме изненадва, че се класира. Песента не е лоша, освен че е балада, ако това е негатив.

Не ми е негатив че е балада, но беше едно от най-слабите изпълнения тази вечер с Холандия и албанката. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Blueberry каза:

От потрес не мога да коментирам…

Трепериш ли, берче! Замина ти Латвия-та. :D 

България имаше добър стейджинг и отвратително равна песен. 

  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Lelqtian каза:

Не ми е негатив че е балада, но беше едно от най-слабите изпълнения тази вечер с Холандия и албанката. 

Просто беше минималистично, постничко, но не винаги трябва да са цветни или препълнени с ефекти. Песента се вписва прекрасно в микса от песни тази вечер. Единствено рокът официално умря. И отвориха портите за любовта на @Willy на следващия полуфинал. 

Холандката пя доста добре. Само на уху-аха отзад беквокалите й помагаха, но не се усети много, че фалшивее. За Албания сме на едно мнение. 

Словения категорично беше най-зле. Вокално първо. Второ песен, озаглавена "диско", която те кара да трепериш от тъпота. Изпълнителят - дърво по сцената, който опита да оправи положението с усмивчици, но и те не му се получиха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, meleto каза:

Просто беше минималистично, постничко, но не винаги трябва да са цветни или препълнени с ефекти. Песента се вписва прекрасно в микса от песни тази вечер. Единствено рокът официално умря. И отвориха портите за любовта на @Willy на следващия полуфинал. 

Холандката пя доста добре. Само на уху-аха отзад беквокалите й помагаха, но не се усети много, че фалшивее. За Албания сме на едно мнение. 

Словения категорично беше най-зле. Вокално първо. Второ песен, озаглавена "диско", която те кара да трепериш от тъпота. Изпълнителят - дърво по сцената, който опита да оправи положението с усмивчици, но и те не му се получиха.

Пенсионерския рок може и да е умрял, но явно тренират за предстоящата Евровизия за пенсионери. Щом има детска, време е и  за такава. 

За Словения не съм съгласен, песента не е нещо особено, но определено заслужаваше повече от Швейцария или Холандия да се класира. Същото важи и за Хърватия, дори за наште или датските пенсии. 

Изобщо, всички които отпаднаха, освен Албания, заслужаваха повече да се класират от конкретно тия двамата. Дори австрийката девойка която не може да пее на живо. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...