Jump to content



Първи полуфинал на Евровизия 2022


Препоръчани коментари

Първи полуфинал подредени:

1. Украйна 401

2. Гърция 183

3. Норвегия 

4. Холандия 148

5. Молдова 147

6. Португал 130

7. Швейцария 130

8. Армения 125

9. Литва 116 

10. Исландия 115

 

11. Албания 114

12. БГ 114 

13. Латвия 112

14. Австрия 112

15. Дания 43

16. Хърватска 38

17. Словения 13

Инфо: https://vm.tiktok.com/ZMLvj343N/?k=1

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

Албания уж имала само 6 точки от журито. Направо са я погребали. ☠

И толкова са и много, нито пък е някаква изненада ;) Журитата са погребали меко казано всички, които не са пяли за Стефания. 

Тоя резултат изглежда бая фейк, толкова равни резултати, и в същото време вероятно доста близко до реалния, всмисъл Украйна е изсмукала едва ли не всичкия възможен вот, 401 от 438 максимален, и останалото е леш и са се класирали на магия. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , meleto каза:

Шъъът... берка тъкмо беше забравила за Корниту. 

Не съм забравила, аз все още искам да спечели точно тя. Стейджинга не ми харесва и постоянно има технически проблеми, не изглежда толкова епик като оня палячо от Великобритания…

преди 7 часа , Willy каза:

Uk няма да спечели. 🥲

Чул те Бог ❤️❤️❤️❤️

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Blueberry каза:

Не съм забравила, аз все още искам да спечели точно тя. Стейджинга не ми харесва и постоянно има технически проблеми, не изглежда толкова епик като оня палячо от Великобритания…

Чул те Бог ❤️❤️❤️❤️

Който е спестявал от хубава песен, сега се харчи за циркаджийски стейджинг. Това не оправдава Корни, че съвсем отбиват номера със зеленото огледало, може би са имали предварителна информация за предстоящите технически проблеми, та затова за решили че няма смисъл да се хабят? Станаха твърде много балади със минималистичен стейджинг, съвсем ще си сплитнат вота. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...