Jump to content

Първи полуфинал на Евровизия 2022


Препоръчани коментари

преди 1 минута, Willy каза:

Оставете бозите, може ли да говорим как Литвания беше най-бруталният цялостен пакет тунайт. Всичко беше перфектно, толкова пасващ перформънс, а за изпълнението да не говорим - по-добре от студио версията.

Супер беше Литва, а не бях фенка преди. Буквално само нейното класирано ме крепи да не избухна срещу EBU. И на Армения. 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Оставете бозите, може ли да говорим как Литвания беше най-бруталният цялостен пакет тунайт. Всичко беше перфектно, толкова пасващ перформънс, а за изпълнението да не говорим - по-добре от студио версията.

Класирането на Кралица Моника е горе долу единственото хубаво нещо от тоя полуфинал! 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Lelqtian каза:
Току що, Lelqtian каза:

По тая схема ти вкара почти цяла Европа в Балканите ... 

А с както точно ти изпъкна Украйна, които имаха крайно скучна ... хореография да кажем. 

Само Молдова. 

Украйна пусна нов едишън на Шум. 

преди 4 минути, Blueberry каза:

И аз съм на мнение, че това беше най-слабият полуфинал, откакто гледам Евровизия. Но това го очаквах още като излязоха песните.

Още през деня се усетих, че въобще не се вълнувам, че Евровизия започва и по време на полуфинала си обясних защо. Поне 10 от тези песни бих ги сложила на последно място, ако се бяха паднали в години като 2019 например.

В крайна сметка фаворитът ми от семито (Латвия) отпадна, а повече ме е яд за скучнотиите, които продължиха и имат потенциала да изядат точки от фаворитите ми на финала - това са Швейцария, Португалия, Исландия и Молдова.

Мисля, че EBU може да преосмисли изборът на полуфинали занапред, май това е последното нещо, което куца в концепцията.

Откога гледаш?

Все още не разбирам какво толкова хвалиш Латвия?

преди 4 минути, Willy каза:

Албания не че това щеше да помогне нещо, но какво дъ фак беше частта която им бяха избрали да е на видео докато дават рикъп за гласуване...

И аз си мислих същото. Най-гадната част й бяха сложили. Докато на БГ сложиха highlight-а. Дали пък не си плащат за избор на рикап част?

преди 2 минути, Willy каза:

Кипър и Сърбия са 100% in. От гейките макс за 1 ще има място. Говоря за Румъния, Израел, Сан Марино и Австралия.

Да, само не съм сигурен дали Австралия е в тази група. Другите са нежни, лигави и too gay. 

Накрая може никоя да не мине. Като се разпръсне вота между тях. Без изявен фаворит... а журитата не биха подкрепили друго освен Австралия, ако я броим към LGBT

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Lelqtian каза:

Класирането на Кралица Моника е горе долу единственото хубаво нещо от тоя полуфинал! 

Е реално само класирането на Швейцария е шок. Исландия - приятна изненада. 

Не съм очаквал да минат Австрия, примерно.

Австрия е Йана Бурческа на 2022. И тя така беше топ 5 в фен класации преди шоуто.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, meleto каза:

 

Откога гледаш?

Все още не разбирам какво толкова хвалиш Латвия?

 

От 2016.

Ами готина е - запеваема, бърза, весела, с послание. Добър вокал. Финалът ще е супер приспивен и даже няма да се изненадам Испания да спечели, то от това Семи само Украйна и Молдова не са бавни, а другият по дифолт си е полуфинала на баладите.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, meleto каза:

Само Молдова. 

Украйна пусна нов едишън на Шум. 

Откога гледаш?

Все още не разбирам какво толкова хвалиш Латвия?

И аз си мислих същото. Най-гадната част й бяха сложили. Докато на БГ сложиха highlight-а. Дали пък не си плащат за избор на рикап част?

Да, само не съм сигурен дали Австралия е в тази група. Другите са нежни, лигави и too gay. 

Накрая може никоя да не мине. Като се разпръсне вота между тях. Без изявен фаворит... а журитата не биха подкрепили друго освен Австралия, ако я броим към LGBT

Австралия грам не ми харесва как пее, прехвален е, а визията отблъсква. 

Накрая ще мине Азер...(прикрит гей)

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

Албания беше далеч по-добре на жури шоу. Няма да се изненадам ако там е рангирана по-високо.

Според мен Албания е взела традиционен телевот от диаспората си и брутално нисък журивот. Гледах клипове от жури концерта - същата тъпня. Концепцията е непроменена.

преди 4 минути, Lelqtian каза:

Разбрахме че си познал Швейцария. Това продължава да не оправдава класирането им на финала ;) 

Аз мисля същото за Исландия, но фактите са такива. Разбирам защо се класира Исландия. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Blueberry каза:

Публиката пак дава 12, 10 и т.н. точки. Ако от България са влязли да речем 100 вота за Украйна и 1 за Армения, Украйна получава 12 точки, а Армения 10. 

По-скоро телевота се е разкъсал между погребани от журито песни (Австрия и Албания) и фаворити като Украйна и Холандия, та затова минаха жури плийзъри.

не мисля че едното пречи на другото. При едни 100 гласа от България, едни 90 са били за Украйна, а 10 сплитнати между другите песни, вероятно е избутало маргинали на по-предни позиции. Генералната ми мисъл е че Украйна водят с бая в телевота, а разликата между другите е малка като точки и жури плийзърите са надделяли. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Австралия грам не ми харесва как пее, прехвален е, а визията отблъсква. 

Накрая ще мине Азер...(прикрит гей)

За мен Азербайджан е сигурна за финал. И аз не харесвам антипатичната Австралия, но я бутат здраво. Имат яко лоби и журитата ги бутат всяка година. Затова бих изолирал австралиеца от групата на нежните. 

Румъния и Израел са ми тотално еднакви като поведение. Сан Марино е някакъв дразнещ субект, песента е малко банална. Сякаш е кавър. Едва ли ще се класира.   

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Lelqtian каза:

не мисля че едното пречи на другото. При едни 100 гласа от България, едни 90 са били за Украйна, а 10 сплитнати между другите песни, вероятно е избутало маргинали на по-предни позиции. Генералната ми мисъл е че Украйна водят с бая в телевота, а разликата между другите е малка като точки и жури плийзърите са надделяли. 

Да, възможно е да е така. Телевотът се е разкъсал, а журивотът е бил единен и затова се получи такъв хаос.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, meleto каза:

Само Молдова. 

Украйна пусна нов едишън на Шум. 

Откога гледаш?

Все още не разбирам какво толкова хвалиш Латвия?

И аз си мислих същото. Най-гадната част й бяха сложили. Докато на БГ сложиха highlight-а. Дали пък не си плащат за избор на рикап част?

Да, само не съм сигурен дали Австралия е в тази група. Другите са нежни, лигави и too gay. 

Накрая може никоя да не мине. Като се разпръсне вота между тях. Без изявен фаворит... а журитата не биха подкрепили друго освен Австралия, ако я броим към LGBT

Нищо общо няма със Шум, освен ако не броиш че участва да кажем флейтиста на Go_A и в тазгодишната група. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, meleto каза:

Сан Марино е някакъв дразнещ субект, песента е малко банална. Сякаш е кавър. Едва ли ще се класира.   

Да, да, но са работили гледам много по перформанса който предстои и ще го издигне доста над другите от категорията му, но песента си остава най-слаба.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Blueberry каза:

От 2016.

Ами готина е - запеваема, бърза, весела, с послание. Добър вокал. Финалът ще е супер приспивен и даже няма да се изненадам Испания да спечели, то от това Семи само Украйна и Молдова не са бавни, а другият по дифолт си е полуфинала на баладите.

Твърде он дъ ноуз джоуки е, за да мине, вокала май беше и при тия на запис, и 100% са сплитнали вота с Норвегия, които са с по-интересна цялостна концепция за джоук ентрито. А посланието им същото ;) 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Lelqtian каза:

Нищо общо няма със Шум, освен ако не броиш че участва да кажем флейтиста на Go_A и в тазгодишната група. 

 

Говоря за миксирането на инструменти, вокали и жанрове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В Туитър се спекулира, че резултатите са следните:

1. Норвегия

2. Украйна

3. Гърция

4. Армения

5. Швейцария

6. Молдова

7. Нидерландия

8. Литва

9. Португалия

10. Исландия

11. Австрия

12. България

13. Дания

14. Хърватия

15. Латвия

16. Албания

17. Словения

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

Да, да, но са работили гледам много по перформанса който предстои и ще го издигне доста над другите от категорията му, но песента си остава най-слаба.

Видях. Махнали са дразнещото му лигавене. Но много ми напомня на БГ от нашия полуфинал. Не лош стейджинг и нищо повече. Освен Финландия - не се вижда друг рок на хоризонта. А и след песента победител от Италия - може да се хлопнат кепенците на жанра за 2022.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

Да, да, но са работили гледам много по перформанса който предстои и ще го издигне доста над другите от категорията му, но песента си остава най-слаба.

Тя и Сенит работи много да се промотира и миналата и по-предната година, а накрая знаем къде свърши - предпоследна ;) Зъболекаря с никва промоция, песен и стейджинг завърши с най-предно класиране  за Сан марино. 

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

В Туитър се спекулира, че резултатите са следните:

1. Норвегия

2. Украйна

3. Гърция

4. Армения

5. Швейцария

6. Молдова

7. Нидерландия

8. Литва

9. Португалия

10. Исландия

11. Австрия

12. България

13. Дания

14. Хърватия

15. Латвия

16. Албания

17. Словения

Източник? То и ние спекулираме, но на какво отгоре е списъкът?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Обаче Диодато смаза! Не знаех че е толкова силен изпълнител като глас.

 

Е Сан Ремо се печели със слаб глас само ако си Махмуд. Много добра песен и направо настръхнах, докато публиката пееше.

Току що, meleto каза:

Източник? То и ние спекулираме, но на какво отгоре е списъкът?

Уж били лийкнали. По принцип щях да го подмина с лека ръка, ама щом лийкнаха целият жури финал, колко му е и резултати да се пуснат.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото хостването на Италия не ми харесва. Някак евтинее. Сцената е ок, но с тия течащи води, все едно гледам фонтан. Това са го откраднали от стичащия се пясък на Викито 2021. 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Blueberry каза:

Е Сан Ремо се печели със слаб глас само ако си Махмуд. Много добра песен и направо настръхнах, докато публиката пееше.

Уж били лийкнали. По принцип щях да го подмина с лека ръка, ама щом лийкнаха целият жури финал, колко му е и резултати да се пуснат.

Но телевот ли е, жури вот ли е? Според мен тия резултати ги знаят 5 човека на кръст и са със сериозни договори за поверителност. Съмнява ме. На жури концертите има външни лица, публика. Нормално да се лийкне. 

Ще е много смешно Швейцария да е пета, а вие оревахте света, че въобще минават за събота.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, meleto каза:

Но телевот ли е, жури вот ли е? Според мен тия резултати ги знаят 5 човека на кръст и са със сериозни договори за поверителност. Съмнява ме. На жури концертите има външни лица, публика. Нормално да се лийкне. 

Ще е много смешно Швейцария да е пета, а вие оревахте света, че въобще минават за събота.

Е комбинирани резултати. 

Ще разберем в неделя дали е истина, просто го преписах.

  • Like 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...