Jump to content


Торино & Пашата х Камелия - План Б


Препоръчани коментари

Кама смаза! Парчето е супер, а самата Камелия изглежда страхотно във видеото, супер свежа. Пайнера сигурно си умира от яд, че все пак хитрушата успя по някакъв начин да припомни официално "Луда по тебе". :D Не съм сигурен, че този включен семпъл задължително означава, че правата са вече у Кама - нали имало някакво ограничение до няколко секунди, които може да се семплират свободно. Дано правата вече са си в нея все пак.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много лека, приятна, хубава песен! Харесва ми, че е използвала елементи от "Луда по тебе", доста хитър ход! Но песента определено си я бива! Видеото и то е приятно. Типично лятна песен. Не очаквах кой знае какво предвид тандема, но Камелия определено ми изпъква повече от другите и прави песента, пък тоя елемент от "Луда по тебе" просто размазва! По-скоро Камелия трябва да е водещата фигура в тази песен! Много ми хареса! Просто браво! Доста добра година за Камелия! "Двама непознати", тази песен и дано тази година пусне още някоя! Надмина очакванията ми! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изключително малоумен текст,който проваля шансовете тая песен да е един от хитовете на лятото. Ако не почнат да я въртят по поп радиата и телевизиите го виждам като флоп това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , xroflx9 каза:

Изключително малоумен текст,който проваля шансовете тая песен да е един от хитовете на лятото. Ако не почнат да я въртят по поп радиата и телевизиите го виждам като флоп това.

City са я постнали, вероятно ще я въртят.

https://www.facebook.com/151903361501935/posts/8131513583540833/?app=fbl

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , ANGEL каза:

Сериозно ли я писаха за авторкса тая песен? :D Готов хит са опропастили. 

 

 

Еми ... авторско си е пришият няколко ноти тук там от Луда по тебе, пък и да не се чудят хората коя е русата никому неизвестна метла от народа в клипа. 

Иначе и песента, и текста, и изпълнението е ужасно, просто ужасно. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
преди 29 минути, FikLena каза:
Video unavailable
This video has been removed by the uploader

Явно албанчетата са ги заплашили и са го свалили собствено ръчно двамата тъпаци Тъпино и Пъшко :D

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...