Jump to content


Емилия и Денис Теофиков - Единствено


Препоръчани коментари

Тоя глас... :ba: 

Много мъчно ми стана, че това най-вероятно е последната песен на Денис, която ще чуем. И в тази, както в предната, Емилия не ми харесва как звучи, но на Денис партиите са топ.

Песента не мога да определя на кое място бих я поставила от четирите, но е хубава. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е почти еднаква с Аномалия, но може и да ми хареса. Този клип като че ли им е най-слаб и слаба развръзка на действията.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Става не е чак толкова зле песента!
Но все едно са събрали всички те песен на Diamond Beat production на едно място за да на правят тази Песента.
Да почива в мир Денис!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Нема да я чуя за сега щото не ми дреме. Ма убаво, че са пуснали.

Миличка, ти си моя спиричуален анимъл. 🥰

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очаквано продължение на серията им. Както казах и в темата за предния дует- искаше ми се песните да бяха малко преработени в памет на Денис, за да звучат по-меланхолично. Но пък "Пак ще се броиш" си стана хит като за днешния вид на жанра, вероятно и тази ще бъде. 

В някои кадри от клипа на Емилия й личи, че е бременна. Вероятно щях да се кефя, че най-накрая заживяват щастливо накрая ако не знаехме действителността... но уви...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това вече е друго нещо! Достоен финал на серията песни от двамата! Супер песен, която ще стане истински хит, за разлика от предната. Топ изпълнение и от двамата. По стара Рамания-традиция тук отново се плюе по най-качествените парчета. Помня как обяснявахте какъв флоп ще е "Не се отказват", на която ми напомня днешната песен. Сега Питбулите е на 15 млн. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази песен ми харесва най-много от всичките им дуети. Музиката, даже ударните, изпълнението - топ фолк! 1:53 -мега е тоя момент - встъпителен отсвир + ударните + остатъкът. Яка е композицията. Янева имаше преди такива музикантски, които баща й беше изсвирил.

Емилия... много кофти как й се струпаха лоши неща в живота - доведеният син, дуетният партньор...., пак добре, че роди, за да я крепи нещо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотна песен! Изпяването на Денис е уникално! Толкова ще ми липсва неговия глас и присъствие в музиката. След тези две песни ми е още по-трудно да приема, че няма да го слушаме вече. Добре че ги пуснаха да му се наслаждаваме. Такива проекти заслужават висока оценка. 

Трудно мога да определя коя от последните 2 ми харесва повече, от всичките пък съвсем. Преди малко си ги пуснах една след друга, от "Акула" до тази. Чувството да ги изгледаш като филм е страхотно. 

Ще опитам да ги класирам все пак:

1. Тръгвай си

2. Единствено 

3. Пак ще се броиш

4. Акула

--------------------------

Мариан Вълев е топ! Номер едно! Просто го обичам този човек! ❤

Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер финал! Много са се постарали за клипа и песента е много хубава. ❤️ Каква ирония че в клипа Денис се заканва да се самоубие... Хареса ми plot twist-ът с охранителя. Браво!

Сигурни ли сме, че това е съвсем последното, което ще чуем от Денис? Дали няма още някакви неиздадени записи?

Не съм съгласен, че трябвало да преправят песните така че да звучат по-баладично след смъртта на Денис. Напротив, правилно постъпиха като ги издадоха във вариантите, които той е харесал. Вече ако Емилия реши да пусне някакви допълнителни акустични версии, е друго.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 16.04.2022 г. от 13:41, Gerganafen каза:

Супер финал! Много са се постарали за клипа и песента е много хубава. ❤️ Каква ирония че в клипа Денис се заканва да се самоубие... Хареса ми plot twist-ът с охранителя. Браво!

Сигурни ли сме, че това е съвсем последното, което ще чуем от Денис? Дали няма още някакви неиздадени записи?

Не съм съгласен, че трябвало да преправят песните така че да звучат по-баладично след смъртта на Денис. Напротив, правилно постъпиха като ги издадоха във вариантите, които той е харесал. Вече ако Емилия реши да пусне някакви допълнителни акустични версии, е друго.

 

В интервюто на Мондьо, Пашев каза, че са имали много неиздавани записи.

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, FolkEmpire каза:

В интервюто на Мондьо, Пашев каза, че са имали много неиздавани записи.

Така и предположих. Съмнявам се да са направили официалния му канал само заради "Сърцето ми", вероятно планират да качат и останалите му неиздавани песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...