Jump to content



Поп-фолк скандали (април, 2022)


Препоръчани коментари

преди 2 минути, Slavi каза:

Абе,Деса в хит мюзик ли е, че под последната и песен не ги е вписана... А и някой каза по назад,че им еотмъкнала Енна...

 

Отдавна не ви бях чел глупостите и от 3тата страница сеподсетих защо съм спрял да влизам тук... Каква е тази мания всеки да се опитва да вкара попфолка в неговите рамки наблюдения. Обективността на почти всички е нулева. Нищо ново не пишете вече 2 години ...  Добре,че сенжур и хистори пишат по някой по атрактивен пост,че да има какво да се чете...

 

И направих още една констатация... Каквато помия изливате по чалгата , и най върлите фолк хейтъри  не си го позволяват, ито по имена икони...

Не, Деса не е вече в Шит Микса, използва го за малко засилка и ги заряза. Кралица!

Ми че то точно Сенужката в последните страници оплю брутално големи имена като Глория и Райна. Ама нищо де, вдигай му акциите... докато по време на някой следващ пристъп не пожелае и на Десс да се гътне.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,4k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 15 минути, Gerganafen каза:

Аз и Токича нямам представа как изглежда, а направи 100% от кариерата на мойта Гертрудис, че и половината кариери на Аня и на Счети Башурката. Някой изобщо виждал ли е този мистериозен човечец, или е просто псевдоним, зад който се крие някой друг? :o 

ZvEBjmD.jpg

  • Thanks 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Stela каза:

Галя, Сашка, Пашев и Дамян са във Велинград. 

Screenshot_20220424-182043_Instagram.jpg.0cae41a9f4b3d5a97e7511e20ff2a1c4.jpg

Дамян и Галена вчера са пяли в "Арте", а после Галена, Доника, Сашка и тн са били на участието на ДесиСлава в "Ното". Пяли са "В твоите очи" 🔝

А днес явно Галена и Дамян още са в "Арте" - към обяд са присъствали на участието там на Фамилия Тоника.

преди 5 минути, Fast каза:

ZvEBjmD.jpg

Велик, незаменим! Едни от най-големите хитове във фолка са негови 👏🏻 Жалко че спря да се занимава с това..

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Gerganafen каза:

Не, Деса не е вече в Шит Микса, използва го за малко засилка и ги заряза. Кралица!

Ми че то точно Сенужката в последните страници оплю брутално големи имена като Глория и Райна. Ама нищо де, вдигай му акциите... докато по време на някой следващ пристъп не пожелае и на Десс да се гътне.

Че какво голямо име е Райна...

Да изпада в крайности, но поне не е клише и бот като много от пишещите. Той Деса си я плюе често... 

Абе редовното писанетук води до метални проблеми. Това е ясно. От както не влизам тук нито съм толкова настроен към някоя чалгаджйка, нито  поставям категорични рамки за каквотоида е, било то хитове или тежест като изпълнители....

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Covidche каза:

С Райна ще ги сложим в една стая в специализираното заведение да си изпадат в кризи един до друг. 😂 

А теб ще те изпратим с еднопосочен билет в Припят, при все че никът ти е умалителното име на вирусът, убил цели 6 милиона човека. :) 

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Covidche каза:

С Райна ще ги сложим в една стая в специализираното заведение да си изпадат в кризи един до друг. 😂 

Райна ще му разказва денонощно за всяка почивка на която е била с пълни подробности. Ще бъде интересно. Текстилната индустрия пак ще процъфти. 😂

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Covidche каза:

"Тихо ми пази" негова ли беше? Аууу, какво мазало настана, като излезе. Истински фурор.

След "Знам диагнозата" нали се покри и даде заден ход кариерно. С "Тихо ми пази" каза "Връщам се и направо ще ви газя". 

Тихото е на Спас Лазаров. Ако си спомням правилно, единствените на Галена от Пашев са Просто шоу и Една жена.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, penakavalli каза:

Тихото е на Спас Лазаров. Ако си спомням правилно, единствените на Галена от Пашев са Просто шоу и Една жена.

Да, пише го в описанието.

преди 2 минути, Stela каза:

Мисля, че тази му е самостоятелната. Беше я обявил преди тази с Преслава. Ще видим. 😁

Сега проверих в профила му. Фийт с Преса е, има стори.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Andrew Cunanan. каза:

Мило и ти ли изпадна в хистерия като любимката си псуваща репортерите на Сигнално жълто, просто защото не може да води диалог и обори една теза, която е вярна на 101%.


Мислех, че си по-издръжлив като една Емилия, която кой ли не не я подмята като сопол десетилетия наред, а ти от едно изречение откачи... 🤭

Е ти сам постваш най-големия хит на Счети, а после 20 и кусур години нямала такива :) 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , asylum каза:

 

14 години ще изплащат рекордния джакпот в тотото

https://www.24chasa.bg/sport/article/11430284 

 

 

Искам от тотализатора да го посрещнат печелившия фиш с мини концерт на секси хитовете Майчето Нури и Луна фючъринг Весела! 

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 часа , Slavi каза:

Че какво голямо име е Райна...

Да изпада в крайности, но поне не е клише и бот като много от пишещите. Той Деса си я плюе често... 

Абе редовното писанетук води до метални проблеми. Това е ясно. От както не влизам тук нито съм толкова настроен към някоя чалгаджйка, нито  поставям категорични рамки за каквотоида е, било то хитове или тежест като изпълнители....

По мое мнение всички участвали в първите турнета са големи имена, все пак жанрът беше в пика си тогава и то благодарение на тези изпълнители. Концертите бяха толкова успешни заради всички, а не заради една. Е, Райна, Гера, Мара и т.н. не са толкова големи колкото Певиците на годината, но все пак са си имена в жанра спомогнали за това той да бъде #1. Но не е това въпросът, ако ще и за Милица да говореше, и тя е човек - също толкова грозно си остава изказването. Мернах, че се е мъчил да си замаже излагацията, твърдейки, че ако Глория била починала, щяло да бъде по-добре, понеже щяла да остане със златен статут. Това звучи не по-малко зле. Сенуж поставя чалга кариерата над живота. Дъно.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...