Jump to content



Поп-фолк скандали (март, 2022)


Препоръчани коментари

преди 3 часа , Gerganafen каза:

Доня Десс пусна тийзър на нов хит! :heart: 

https://www.facebook.com/watch?v=470022981150368

"Мъже милиарди" - дали не е подсказка, че има нов младок на хоризонта? Хм...

 

Болка моя 2 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Willy каза:

Преслава след като изпрати 80L вода от гивауей:

Image de family guy, nails, and griffin | Funny phone wallpaper, Peter family  guy, Family guy

Повече са. На трима човека х 80 литра е наградата. Голямо раздаване. Доктор Радева не харесва това. 😂

 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Диомн щял да става майка и целият ми Фейсбук е фрашкан с тази "новина" и по-лошото е, че не знам защо. Гъбин сигурно сега ще си излее мъката в гигантско влакче в някой клуб понеже това му беше единственият шанс да хвърли прах в очите на хората, че не е долен п***рмиш. :da:

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , ANGEL каза:

Тая и тя си остана само с тая песен, успеха го пиша на сметката на Десита. 

Честно казано по-бързо изкачване и по-бързо падане за толкова кратко време скоро не бях виждал. Но не се и учудвам предвид, че подписа с Пашев и си качва по 20 пъти дневно гъза в Инстаграм.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Ciaga каза:

Честно казано по-бързо изкачване и по-бързо падане за толкова кратко време скоро не бях виждал. Но не се и учудвам предвид, че подписа с Пашев и си качва по 20 пъти дневно гъза в Инстаграм.

Жалко, мен ме е яд, защото я харесвам и е талантлива. Има потенциал в нея, но не го използва. Спря да издава песни и се насочи само в инстаграма. Дано се завърне. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 59 минути, Stela каза:

Жалко, мен ме е яд, защото я харесвам и е талантлива. Има потенциал в нея, но не го използва. Спря да издава песни и се насочи само в инстаграма. Дано се завърне. 

Не зависи от нея, ако Пашев ѝ е казал повече да се концентрира върху това да си снима задника и да привлече някой друг спонсор, тогава няма какво да направи, макар че за мен е супер грозно да гледам как 17 годишни се чекнат особено на места като капаци на коли.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази песен май има съдбата на Шефката. Категоричен хит на годината си на излизане и после тотално угасване. Гледанията секнаха ужасно много, напуснаха дневният чарт и 100 живота и Татуировка вече 4-5 месеца правят повече гледания.

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Willy каза:

То едва ли зависи от нея. Пашев не е пускал песни на артистите си от май 2021. Сигурно ги пази за лятото. 

 

преди 3 часа , Ciaga каза:

Не зависи от нея, ако Пашев ѝ е казал повече да се концентрира върху това да си снима задника и да привлече някой друг спонсор, тогава няма какво да направи, макар че за мен е супер грозно да гледам как 17 годишни се чекнат особено на места като капаци на коли.

Ами да се маха от него. Навсякъде биха я взели. Такива дълги паузи не са от полза за нея.

И на мен ми е грозно това със снимките. При нея особено прави впечатление. То е само чекнежи и стойки. Хубаво момиче е, но и тя напомпа джуки и се слива с масовката. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Stela каза:

 

Ами да се маха от него. Навсякъде биха я взели. Такива дълги паузи не са от полза за нея.

И на мен ми е грозно това със снимките. При нея особено прави впечатление. То е само чекнежи и стойки. Хубаво момиче е, но и тя напомпа джуки и се слива с масовката. 

Не става така лесно, скоро е подписала с него, даже няма и година от появата на песента ѝ с Робов. Ако реши да се махне ще трябва да плаща сериозни неустойки.

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...