Jump to content

Поп-фолк скандали (февруари, 2022)


Препоръчани коментари

преди 51 минути, pacho каза:

Не знам Камелия какво се сърди на колеги, които ѝ пеят песните, но май е забравила, че и тя е пяла уж песните на Брена, Цеца, Глория и сие. Дали ги е питала как се чувстват те? Много ми е интересна. 

Имаше в предвид, че влизат в студиото, записват големите хитове и отиват на участие не да пеят, а да се покажат и да приберат една хилядарка.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, stenly каза:

Имаше в предвид, че влизат в студиото, записват големите хитове и отиват на участие не да пеят, а да се покажат и да приберат една хилядарка.

Ми, това е крайно невярно. Никой не ходи 1 час да пее записани песни на Камелия. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 13.02.2022 г. от 2:12, DarkChild каза:

Абсолютно извънземно. Защо жените в България са толкова психично повредени и представата им за красота така изкривена?

На мен ми е чудно защо сама се е докарала до тази визия. С тези ръбати скули ... Прилича на травестит. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Алисия доста добре в Капките. Интересно ми е как ще се справи с образ, който е по-далеч от нея.

Говори се, че последният десети участник-изненада ще е някоя от най-големите чалга звезди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, RumyanaFen каза:

Алисия май не пя на живо!

За този пост, свързан с Капките, Есил шматката даже се е щракнала в студиото пред микрофона.:lol:

 

 

  • Haha 1
  • Wow 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, RumyanaFen каза:

Алисия май не пя на живо!

И на мен така ми се стори. Както каза журито, тя дори не се задъха да "пее" и танцува. Макар че образа не беше труден. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

По едно време се говореше, че Анелия ще участва, но не знаех дали да очаквам това да е истина.😆Добра изненада, представиха я като мега звезда. Това мисля, че е единствената от най-големите чалга диви, чието първо участие в риалити е чак след 20 години кариера.

Иначе се представи прилично, но още от сега ми се струва, че няма да успее да избяга от твърде характерния си глас. Иначе се изкефих здраво да я видя отново с баш старата й непукист визия. @Kitty❤️

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , DevilWish каза:

8 са някъде, последната й песен там беше "Престъпно е" (2014). Кама нямаше предвид последните песни на Преслава, Десислава и т.н. , а големите им хитове от преди със сигурност с които сега нови изпълнители не могат да се похвалят! Преса направи един машъп и стадото я последва..... защо ли.... Иначе като изключим последният кавър който сигурно го има в още 5 версии "От утре", повечето й песни са авторски. "Обратно в играта" мисля, че е единствения й кавър. Повечето песни в последния албум са от Даниел Ганев, Деян Асенов и Драганински. Да не говорим, че в Сърбия и на "Беден в сърцето" са направили кавър! 

Преслава ако имаше собствени хитове, щеше да ги събере в мушамата, а не да включва всички златни хитове, за които не я е примързяло да се сети, като всички драпащи да стават тепърва певици. За пропяла памперс инфлуенцърка обаче е напълно нормално. 

За кавъри, да напомняме ли пак как нагло беше гепила готов хит от немска реклама?

 

преди 5 часа , FolkEmpire каза:

Смятовската коза е като забил Правец от 90-те :D  

  

Тъкмо се чудих зъбатия кон кога ще изкара нова песен, че само с една не става, ако искаш да прогресираш бързо. Тина миндила я изпревари 2 песен напред :D

Твърде се интересуваш от разни, които дори нямат зачислен номер ;) 

  • Haha 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Stela каза:

На мен ми е чудно защо сама се е докарала до тази визия. С тези ръбати скули ... Прилича на травестит. 

Прилича на Цеца.

676

 

Иначе се справи страхотно. И пя, и танцува. Много по-добре от Анелия. Ася е загубила сериозно муза, дано след Капките да завърне с бясна сила.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия винаги е била колоритна в изказа. :D Очаквам това да е една от причините участието й в сезона да е запомнящо се.

Следващия път ще пее една от любимите ми песни на Лили Иванова. Да видим дали поне малко ще се доближи до представянето на Софи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , pacho каза:

Прилича на Цеца.

676

 

Иначе се справи страхотно. И пя, и танцува. Много по-добре от Анелия. Ася е загубила сериозно муза, дано след Капките да завърне с бясна сила.

Говоря за Палома, не за Ася любимката на футболистите 😁😁😁

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Gerganafen каза:

Точно 10 години стана откакто Кама напусна Кокошарника. Мислех, че го е превъзмогнала, но явно не. А не е като да се е запазила поне донякъде натурална и да говори от позицията на такава - баш си се присъедини към клонингите със лица по калъп, с пълен комплект "нос, уста, скули". Напомня ми на една позната, която напусна работата си, но продължава токсично да разпитва какво става там и да злорадства. След като си напуснала, затворена страница и дотам. Какво продължаваш да го обсъждаш.

И точно Преса вече не се вписва в тези, които разчитат на свои песни, а младите видиш ли ги копирали. Кама пак я вмъкна, за да се хареса на някого.

Охх, да, що ли забравихме, че Преса разчита на “хитовете” на колежки?! Ама то май тя им направи “хитовете” хитове или се бъркам? Глупости в този форум колкото искаш…

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • omline unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...