Jump to content

Провокативни въпроси


Препоръчани коментари

преди 1 минута, Brian каза:

Познавам първи братовчеди и дете имат и е нормално

За мен е отвратително това. Моя първи братовчед ми е като брат,  все едно да спя с брат си. Не - не!  

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

Един път шок, че мъжа й и е изневерил и втори шок, че е с мъж! Трети шок, че това си ти. 😂😂😂

Добре, а ако не те дразнеше, пак ли би го направил?

Това за мен ще е кошмари. Питаш ли го него какво му е било. 😅 Да лъсне истината на яве ужас, но Дойчо е без скрупули

  • Haha 1
1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Stela каза:

За мен е отвратително това. Моя първи братовчед ми е като брат,  все едно да спя с брат си. Не - не!  

За нормалните хора е ненормално, но без да обиждам за едни други групи е доста присъщо

  • Like 1
1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, DevilWish каза:

Не! Обичам си моята половинка и толкова! За година и нещо честно казано и в мислите ми не е бил никой друг, колкото и клиширано да звучи! Имам всичко което искам към този момент! ❤️ 

Изневери винаги има още сте в началото. Като ви стане монотонно и скучно. Аз никога не съм си представял да съм с един човек цял живот. Това за мен е клише.

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Stela каза:

Това е друго. Не е кръвосмешение. Не си спал с братовчед си. 

Ако спя с него ще ми идваш на свиждане в Пирогов. Ще ме почупи! 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Brian каза:

Изневери винаги има още сте в началото. Като ви стане монотонно и скучно. Аз никога не съм си представял да съм с един човек цял живот. Това за мен е клише.

Аз принципно доста често съм изневерявал и то за въпросните 10 години, не крия, имах и други връзки.... обаче сега за първи път не ми е хрумвало такова нещо. И за мен беше клише, но само времето ще покаже. Като мога да призная, че не съм от моногамните хора, но в момента наистина обичам и то много! ❤️ 

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Stela каза:

Един път шок, че мъжа й и е изневерил и втори шок, че е с мъж! Трети шок, че това си ти. 😂😂😂

Добре, а ако не те дразнеше, пак ли би го направил?

Много ясно! 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DevilWish каза:

Аз принципно доста често съм изневерявал и то за въпросните 10 години, не крия, имах и други връзки.... обаче сега за първи път не ми е хрумвало такова нещо. И за мен беше клише, но само времето ще покаже. Като мога да призная, че не съм от моногамните хора, но в момента наистина обичам и то много! ❤️ 

Радвам се за теб, казват, че любовта уж променя

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Brian каза:

Радвам се за теб, казват, че любовта уж променя

Така е, а и много ми помогна, защото точно тогава взех решението да живея и да се боря, че преди това не ми се говори, но бях стигнал дъното, но както казвам за хранителни проблеми трябва да се говори открито. Просто си отивах, но най-хубавото е, че се преборих с всичко като мога да кажа, че прави всичко за мен и съответно за мен любовта променя. Накара ни да попораснем и двамата.

  • Like 2
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Stela каза:

Колко ви е най-дългата връзка?

3 седмици 😅, днес официално приключи. Убедих се, че явно не съм за връзки, а само за срещи, поне засега, докато си имам други приоритети. 😅

  • Haha 5
  • Wow 1
  • Sad 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре обществена тайна е че този форум бъка от хомосексуалисти. Не знам колко са, но знам че са много. Как станахте такива. Какво ви провокира или подтика?

Знам, че двама, трима ще отговорят, но все пак 😁

  • Haha 1
1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, Stela каза:

Колко ви е най-дългата връзка?

Да започна от началото първата ми е детската любов от 4 клас се познавахме. Чак 11 клас май беше като се залюбихме. Тя беше една година по малка съответно 10-ти. Бяхме млади и прости с разделите имаме над 5 години. На 23 приключи. Но си ми остана тръпка не знам дали защото беше първата, но си остана най силната. Втората колежка от летището доста по малка от мен 8 години. Но беше красива и чаровна и така ме гледаше с отворена уста, че нямаше как да не се случат нещата. Третата ми беше безразлична нещо като да не съм сам. Но си беше грешка накрая дори не ме интересуваше къде е с кой се среща и какво прави. Тотално безразличие. После след период на самота уж пак. И дано е за по дълго. 😂 Пък каквото стане

  • Like 1
1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Brian каза:

Добре обществена тайна е че този форум бъка от хомосексуалисти. Не знам колко са, но знам че са много. Как станахте такива. Какво ви провокира или подтика?

Знам, че двама, трима ще отговорят, но все пак 😁

Много ми харесва този клуб.

Винаги съм се чувствал така още от много малък ми харесаха и момчета и момичета. Няма нещо което ме е подтикнатило, защото това не е решение, което да съм взел или нещо такова. Просто имам влечение и толкова, нямам контрол да го, избера или да се откажа от него, защото е част от мен.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Brian каза:

Около 3 години съществената част

Не помня! 

преди 7 минути, PHILIPP PLEIN каза:

2-ра. 

И все пак не съм я докосвал де.

Ето остана и да я наебеш! 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto featured this Тема
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...