Jump to content

Провокативни въпроси


Препоръчани коментари

Току що, THE IIconic каза:

Това е имитация на захарен памук! 

Със сигурност, но него визирах, там за първи път обърнах внимание, че има такова нещо.

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, DevilWish каза:

В магазина има един в кофички, ако се сещаш. Даже онзи ден го видях и в нашия магазин. :D 

Ако искаш ще ти направя. Имаме машина за захарен памук 😁

  • Like 1
  • Wow 2
  • Love 1
  • Hug 1
1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, Brian каза:

Ако искаш ще ти направя. Имаме машина за захарен памук 😁

За мен ще бъде удоволствие! Обожавам! ❤️ Аз съм си като малко дете, всичко подобно обичам :) 
В Бачково имаха и захаросани ябълки и какво да правя и такова нещо взех, хареса ми! Стига да имаш зъби, перфектно е! :) 

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да се върнем малко на старите теми. Вярно ли е според Вас, че хората които излизат от връзка наранени, бързат да влязат в нова, за да забравят старата и с това може би и да наранят новите, тъй като още не са готови?! 😁

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Willy каза:

Да се върнем малко на старите теми. Вярно ли е според Вас, че хората които излизат от връзка наранени, бързат да влязат в нова, за да забравят старата и с това може би и да наранят новите, тъй като още не са готови?! 😁

Правят го като отмъщение и напук.  Но след две, три такива даже стават много предпазливи. 

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DevilWish каза:

За мен ще бъде удоволствие! Обожавам! ❤️ Аз съм си като малко дете, всичко подобно обичам :) 
В Бачково имаха и захаросани ябълки и какво да правя и такова нещо взех, хареса ми! Стига да имаш зъби, перфектно е! :) 

В интернет имаше някъде рецепта за карамелизирани ябълки правили сме си веднъж. По настоящем грам сладко (захар) не вкусвам а много ме изкушава особено шоколад или пасти, торти със сметана, еклери 😁

  • Hug 2
1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Willy каза:

Да се върнем малко на старите теми. Вярно ли е според Вас, че хората които излизат от връзка наранени, бързат да влязат в нова, за да забравят старата и с това може би и да наранят новите, тъй като още не са готови?! 😁

Не винаги. По принцип никога не съм разбирала хората, които не могат да стоят сами и си "застъпват" постоянно връзките или се впускат в сериозни неща с хора, в които не са сигурни, защото така "трябвало". Но пък такива хора не разбират мен, така че... :D 

Аз съм забелязала една друга закономерност: много често дълги връзки между двама души приключват, без да се случи нищо (брак, дете и т.н.) и в последствие единият или двамата много бързо се жени или има дете с друг човек. Безброй примери в живота около мен и никога не съм знаела на какво се дължи :D 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Brian каза:

В интернет имаше някъде рецепта за карамелизирани ябълки правили сме си веднъж. По настоящем грам сладко (захар) не вкусвам а много ме изкушава особено шоколад или пасти, торти съд сметана, еклери 😁

Майка ми на времето ми купуваше и от нея ги знам тези неща, а уж тя не е по сладкото, все за мен гледа. Тя здравословно се храни, но имаше идея да правим. Еклери и аз обожавам. Предимно и повече хапвам неща в които не се съдържа животинско, но има изключения, в кекс няма как - използвам яйца, еклерите също са едно от любимите ми неща, особено ако са шоколадови. В BILLA има един щанд със сладки неща повечето и като видях един еклер пирамида с много шоколад, направо се разтопих. Миналата седмица ядох, много ми хареса. Често хапвам такива неща, защото аз пък без сладко не мога. Солено ям много рядко, сигурно 2-3 пъти в седмицата и то за вечеря, ако е веганско предимно. Торти много не обичам обаче, тези на Неделя много ми харесват, най-вече еклеровата малина е уникална. Изкушение си е, даже в последния месец забелязвам, че за закуска задължително един голям шоколад и кафе, това ми е закуската, може би една от любимите, за кроасани, вафли и бисквити Траяна също умирам! :D Това е, че не мога без сладко. Порок като това да пия алкохол например нямам, не е нещо което мен лично може да ме изкуши.

  • Like 4
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, DevilWish каза:

Майка ми на времето ми купуваше и от нея ги знам тези неща, а уж тя не е по сладкото, все за мен гледа. Тя здравословно се храни, но имаше идея да правим. Еклери и аз обожавам. Предимно и повече хапвам неща в които не се съдържа животинско, но има изключения, в кекс няма как - използвам яйца, еклерите също са едно от любимите ми неща, особено ако са шоколадови. В BILLA има един щанд със сладки неща повечето и като видях един еклер пирамида с много шоколад, направо се разтопих. Миналата седмица ядох, много ми хареса. Често хапвам такива неща, защото аз пък без сладко не мога. Солено ям много рядко, сигурно 2-3 пъти в седмицата и то за вечеря, ако е веганско предимно. Торти много не обичам обаче, тези на Неделя много ми харесват, най-вече еклеровата малина е уникална. Изкушение си е, даже в последния месец забелязвам, че за закуска задължително един голям шоколад и кафе, това ми е закуската, може би една от любимите, за кроасани, вафли и бисквити Траяна също умирам! :D Това е, че не мога без сладко. Порок като това да пия алкохол например нямам, не е нещо което мен лично може да ме изкуши.

Те захитряха използват много палмово масло и торти правят с маслен крем, но такива не ям. Преди много сладко ядох. Няма нещо да не съм опитал.

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Willy каза:

Да се върнем малко на старите теми. Вярно ли е според Вас, че хората които излизат от връзка наранени, бързат да влязат в нова, за да забравят старата и с това може би и да наранят новите, тъй като още не са готови?! 😁

Не ми се е случвало да изляза от връзка по този начин честно казано, но смятам, че има нещо вярно в това. До някъде казват, че клин - клин избива. Понеже излезнах от дълга връзка, но отдавна се канех да го направя преди време, все пак ми трябваха 4-5 месеца да остана със себе си, не ми се беше случвало да взема решение толкова дълго да стоя сам, но отдавна нямах чувства и нищо лично към човекът, но все пак ми трябваше време. Смятам, че наистина като спреш една връзка, ти трябва малко време със себе си, обаче всичко е до човек! Има шанс да нараниш някого ако избързаш и нещата станат сериозни!

  • Like 4
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Brian каза:

Те захитряха използват много палмово масло и торти правят с маслен крем, но такива не ям. Преди много сладко ядох. Няма нещо да не съм опитал.

И аз почти всичко съм опитвал. При тях обаче зависи от тортата, понеже всичките съм ги пробвал, има и такива които въобще не ми харесаха, но имам 2-3 които са ми слабост! ❤️ 

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, xroflx9 каза:

Имали ли сте някога отношения с някой от Тиндър.Ако да-какви?

Много пъти съм си го сваляла, но никога не съм излизала на среща с никого. Като цяло ми е досадно да си чатя и - може да ви прозвучи много надменно - но като ми пишат по 40 човека едновременно ме уморява. 😃По принцип не е само мое наблюдение, но при жените е много лесно - почти никога не ми се е случвало да лайкна някого и да не е мач (помня един случай обаче - Венци Венц през 2013 :roll1: ), с една приятелка сме си правели експерименти. Не е да кажеш да съм невероятната хубостница, просто наистина при жените е така.

Имам няколко познати, които си срещнаха Човека там, че и сватби и деца. Бих го използвала в чужбина обаче :D 

След НГ ни беше скучно с една приятелка и платихме премиум, за да може да си сменяш дестинацията и най-хубавите мъже бяха в Париж от дестинациите, които пробвах 😅

  • Haha 1
  • Wow 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Blueberry каза:

Много пъти съм си го сваляла, но никога не съм излизала на среща с никого. Като цяло ми е досадно да си чатя и - може да ви прозвучи много надменно - но като ми пишат по 40 човека едновременно ме уморява. 😃По принцип не е само мое наблюдение, но при жените е много лесно - почти никога не ми се е случвало да лайкна някого и да не е мач (помня един случай обаче - Венци Венц през 2013 :roll1: ), с една приятелка сме си правели експерименти. Не е да кажеш да съм невероятната хубостница, просто наистина при жените е така.

Имам няколко познати, които си срещнаха Човека там, че и сватби и деца. Бих го използвала в чужбина обаче :D 

След НГ ни беше скучно с една приятелка и платихме премиум, за да може да си сменяш дестинацията и най-хубавите мъже бяха в Париж от дестинациите, които пробвах 😅

Е,ти на всеки мъж ли слагаш сърце,че са ти писали 40 човека наведнъж? :оо На мен точно това ми харесва,че можеш да си пишеш само с хора,които са ти допаднали.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, xroflx9 каза:

Е,ти на всеки мъж ли слагаш сърце,че са ти писали 40 човека наведнъж? :оо На мен точно това ми харесва,че можеш да си пишеш само с хора,които са ти допаднали.

Не, само на такива, които много ми харесват. 40 беше преувеличено и метафорично, но са много. 

  • Haha 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, xroflx9 каза:

Имали ли сте някога отношения с някой от Тиндър.Ако да-какви?

Доста съм назад явно. Какво е това? Иначе от там не, защото даже не знам за какво става дума, но предполагам че не е срамно да ви попитам? Иначе да, от едно време обожавам да си чатя и да флиртувам.

  • Like 1
  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, xroflx9 каза:

Имали ли сте някога отношения с някой от Тиндър.Ако да-какви?

Излязохме на среща и не искаше да отидем в ресторант, а да се разходим... Да не говоря, че беше декември или януари, не помня. УЖАС!!! После повръщах от разочарование!

  • Haha 5
  • Wow 1
  • Love 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DevilWish каза:

Доста съм назад явно. Какво е това? Иначе от там не, защото даже не знам за какво става дума, но предполагам че не е срамно да ви попитам? Иначе да, от едно време обожавам да си чатя и да флиртувам.

Приложение за запознанства.😀

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, xroflx9 каза:

Приложение за запознанства.😀

Нямаме такива на телефоните с половинката, то мен ме намери по старомоден начин даже. На времето разчитахме на сайтове, чатове и така. Благодаря ти.

  • Like 2
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Kriminal каза:

Излязохме на среща и не искаше да отидем в ресторант, а да се разходим... Да не говоря, че беше декември или януари, не помня. УЖАС!!! После повръщах от разочарование!

Ако говорим за миналата година , 2020 нали имаше локдаун, то за това и ние вместо да отидем някъде тогава се поразходихме, хапнахме и пийнахме в беседката ха ха, колко романтично нали.

  • Like 1
  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DevilWish каза:

Ако говорим за миналата година , 2020 нали имаше локдаун, то за това и ние вместо да отидем някъде тогава се поразходихме, хапнахме и пийнахме в беседката ха ха, колко романтично нали.

При нас нямаше такъв тогава, бяхме on-off с тия локдауни. Ама на -10 или колко беше там да се разхождам пхахахха, не знам къде ми беше акъла, как не отказах веднага

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto featured this Тема
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...