Jump to content

Провокативни въпроси


Препоръчани коментари

преди 2 минути, Kriminal каза:

При нас нямаше такъв тогава, бяхме on-off с тия локдауни. Ама на -10 или колко беше там да се разхождам пхахахха, не знам къде ми беше акъла, как не отказах веднага

И на мен ми се е случвало, не се тревожи. Поне получиха ли се нещата? 

  • Like 1
  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

преди 28 минути, DevilWish каза:

Доста съм назад явно. Какво е това? Иначе от там не, защото даже не знам за какво става дума, но предполагам че не е срамно да ви попитам? Иначе да, от едно време обожавам да си чатя и да флиртувам.

Както казаха по-горе приложение за запознанства. Излизат ти снимки на хора, които са близо до теб (ти си избираш на колко км) и ти си избираш дали ти харесват или не. Ако и двамата си цъкнете, че се харесвате, имате съвпадение и можете да си пишете.

Ей сега се сетих - като си го свалях наскоро видях, че 2018-2019 един суууупер красив ми е дал Superlike и си мислех, че е чужденец, но понеже много ми хареса вкарах Гугъл уменията си и го намерих - само с първо име, което е Георги, в смисъл, поздравете ме! :D Дори не си бяхме писали. Та аз този суперлайк изобщо не съм го видяла, защото тогава съзнанието ми беше заето от един смотльо, с който даже нищо не стана. Писах му, но не ми отговори, предполагам, че не влиза.

Който ме слуша и му е интересно, мога да му го пратя тоя на ЛС, да каже дали наистина е толкова хубав или си въобразявам :laughing:

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Blueberry каза:

 

Както казаха по-горе приложение за запознанства. Излизат ти снимки на хора, които са близо до теб (ти си избираш на колко км) и ти си избираш дали ти харесват или не. Ако и двамата си цъкнете, че се харесвате, имате съвпадение и можете да си пишете.

Ей сега се сетих - като си го свалях наскоро видях, че 2018-2019 един суууупер красив ми е дал Superlike и си мислех, че е чужденец, но понеже много ми хареса вкарах Гугъл уменията си и го намерих - само с първо име, което е Георги, в смисъл, поздравете ме! :D Дори не си бяхме писали. Та аз този суперлайк изобщо не съм го видяла, защото тогава съзнанието ми беше заето от един смотльо, с който даже нищо не стана. Писах му, но не ми отговори, предполагам, че не влиза.

Който ме слуша и му е интересно, мога да му го пратя тоя на ЛС, да каже дали наистина е толкова хубав или си въобразявам :laughing:

Още ли пазиш снимките 😮

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Brian каза:

Аз примерно на гробище в тъмното никога няма да стъпя! 

На мен ми е мечта, но още не съм намерила някой, който да ми се върже на акъла. 😂😂😂

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Willy каза:

Аз съм стъпвал и с години искам да ми се случи нещо паранормално, но уви, нищо няма. 😁

Аз съм чувала, че нощем светят костите на умрелите. Вярно ли е? 😂

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Stela каза:

Аз съм чувала, че нощем светят костите на умрелите. Вярно ли е? 😂

Минавал съм между другото по тъмно, просто пътя от гората минава покрай тях сам с кучето. Гледам да не се обръщам и да вървя бързо. 😂

  • Haha 2
1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Blueberry каза:

 

Както казаха по-горе приложение за запознанства. Излизат ти снимки на хора, които са близо до теб (ти си избираш на колко км) и ти си избираш дали ти харесват или не. Ако и двамата си цъкнете, че се харесвате, имате съвпадение и можете да си пишете.

Ей сега се сетих - като си го свалях наскоро видях, че 2018-2019 един суууупер красив ми е дал Superlike и си мислех, че е чужденец, но понеже много ми хареса вкарах Гугъл уменията си и го намерих - само с първо име, което е Георги, в смисъл, поздравете ме! :D Дори не си бяхме писали. Та аз този суперлайк изобщо не съм го видяла, защото тогава съзнанието ми беше заето от един смотльо, с който даже нищо не стана. Писах му, но не ми отговори, предполагам, че не влиза.

Който ме слуша и му е интересно, мога да му го пратя тоя на ЛС, да каже дали наистина е толкова хубав или си въобразявам :laughing:

Защо питаш,а не пращаш направо??

  • Kiss 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Willy каза:

Да се върнем малко на старите теми. Вярно ли е според Вас, че хората които излизат от връзка наранени, бързат да влязат в нова, за да забравят старата и с това може би и да наранят новите, тъй като още не са готови?! 😁

Зависи от много неща. Преди години съм го правила. За да забравя един съм излизала с друг човек, който обаче взе да изпитва чувства. Държеше се толкова мило, че ми стана досадно и му казах, че съм била с него насила и нищо не изпитвам, че обичам друг... пълна каша. След време мисля, че живота ти връща такива неща. Тази история е от преди 10-12 години, но беше като урок за човека. Не се забравя някой чрез нова връзка, не и ако го правиш нарочно за да дразниш. Така нараняваш и себе си. Ако обаче излизаш с някой без да приемате нещата сериозно и просто се забавлявате е съвсем друго. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , DevilWish каза:

Майка ми на времето ми купуваше и от нея ги знам тези неща, а уж тя не е по сладкото, все за мен гледа. Тя здравословно се храни, но имаше идея да правим. Еклери и аз обожавам. Предимно и повече хапвам неща в които не се съдържа животинско, но има изключения, в кекс няма как - използвам яйца, еклерите също са едно от любимите ми неща, особено ако са шоколадови. В BILLA има един щанд със сладки неща повечето и като видях един еклер пирамида с много шоколад, направо се разтопих. Миналата седмица ядох, много ми хареса. Често хапвам такива неща, защото аз пък без сладко не мога. Солено ям много рядко, сигурно 2-3 пъти в седмицата и то за вечеря, ако е веганско предимно. Торти много не обичам обаче, тези на Неделя много ми харесват, най-вече еклеровата малина е уникална. Изкушение си е, даже в последния месец забелязвам, че за закуска задължително един голям шоколад и кафе, това ми е закуската, може би една от любимите, за кроасани, вафли и бисквити Траяна също умирам! :D Това е, че не мога без сладко. Порок като това да пия алкохол например нямам, не е нещо което мен лично може да ме изкуши.

Има алтернативи на яйцата за да избегнеш напълно животинското. Вече почти всяко нещо има веган еквивалент. Например за мус или друг вид десерт, за който ти трябват разбити на пяна белтъци, може да ползваш нахутена вода. Може от консерва нахут. Разбиваш с миксер, само дето става по-бавно от белтъците. А нахута правиш на един хубав хумус и готово. ❤

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Blueberry каза:

 

Както казаха по-горе приложение за запознанства. Излизат ти снимки на хора, които са близо до теб (ти си избираш на колко км) и ти си избираш дали ти харесват или не. Ако и двамата си цъкнете, че се харесвате, имате съвпадение и можете да си пишете.

Ей сега се сетих - като си го свалях наскоро видях, че 2018-2019 един суууупер красив ми е дал Superlike и си мислех, че е чужденец, но понеже много ми хареса вкарах Гугъл уменията си и го намерих - само с първо име, което е Георги, в смисъл, поздравете ме! :D Дори не си бяхме писали. Та аз този суперлайк изобщо не съм го видяла, защото тогава съзнанието ми беше заето от един смотльо, с който даже нищо не стана. Писах му, но не ми отговори, предполагам, че не влиза.

Който ме слуша и му е интересно, мога да му го пратя тоя на ЛС, да каже дали наистина е толкова хубав или си въобразявам :laughing:

Въпрос на вкус е. :D Може би на теб ти харесва супер много в което пък няма нищо лошо, най-важно е и двамата да си допадате.

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, Brian каза:

А тия срещи в колата някой правил ли ги е? 😅

АЗЗЗЗЗЗ! АЗЗЗЗЗ! АЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗ! :D В чужда колаааа - влизам сегаааа както пее Алисия в "Ще се возим ли" - ДА! :D 

  • Haha 4
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Blueberry каза:

Много пъти съм си го сваляла, но никога не съм излизала на среща с никого. Като цяло ми е досадно да си чатя и - може да ви прозвучи много надменно - но като ми пишат по 40 човека едновременно ме уморява. 😃По принцип не е само мое наблюдение, но при жените е много лесно - почти никога не ми се е случвало да лайкна някого и да не е мач (помня един случай обаче - Венци Венц през 2013 :roll1: ), с една приятелка сме си правели експерименти. Не е да кажеш да съм невероятната хубостница, просто наистина при жените е така.

Имам няколко познати, които си срещнаха Човека там, че и сватби и деца. Бих го използвала в чужбина обаче :D 

След НГ ни беше скучно с една приятелка и платихме премиум, за да може да си сменяш дестинацията и най-хубавите мъже бяха в Париж от дестинациите, които пробвах 😅

Една бивша колежка си срещна мъжа в такива сайтове. Сега живеят заедно, имат дете и са супер щастливи. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DevilWish каза:

Въпрос на вкус е. :D Може би на теб ти харесва супер много в което пък няма нищо лошо, най-важно е и двамата да си допадате.

Не знам дали ще си допаднем, вече си изтрих профила :D Ако е писано, ще се "засечем" някъде пак, ако не - ще срещна друг, който обаче да прилича на него :roll1: 

Тук е мястото за едно много скандално признание, от което всичките ми приятелки са в шок и ужас, но: за мен външният вид на партньора е най-важното и не казвам, че имам някакви критерии "скъпи дрехи, еди-каква си прическа", а просто да ми харесва визуално и да има тръпка. Ако ми харесва визуално, мога и най-скапаният характер да понеса и съм го правила :roll1:Тия дето ги харесвам не си ги представяйте, че са някакви супермодели, просто някак си да има "тръпка". 

преди 35 минути, Brian каза:

А тия срещи в колата някой правил ли ги е? 😅

Има ли хетеро версия на това :D 

  • Haha 2
  • Hug 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, THE IIconic каза:

Шшш оууу

Шшшукарни, да 😁

преди 14 минути, Blueberry каза:

Пратих ви, моля да ми кажете дали съм луда тук (ако не съм, иначе на лично) 💋

Прати и на мен. 😁

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Blueberry каза:

Не знам дали ще си допаднем, вече си изтрих профила :D Ако е писано, ще се "засечем" някъде пак, ако не - ще срещна друг, който обаче да прилича на него :roll1: 

Тук е мястото за едно много скандално признание, от което всичките ми приятелки са в шок и ужас, но: за мен външният вид на партньора е най-важното и не казвам, че имам някакви критерии "скъпи дрехи, еди-каква си прическа", а просто да ми харесва визуално и да има тръпка. Ако ми харесва визуално, мога и най-скапаният характер да понеса и съм го правила :roll1:Тия дето ги харесвам не си ги представяйте, че са някакви супермодели, просто някак си да има "тръпка". 

Има ли хетеро версия на това :D 

Е, че има кой не се е качвал в кола 😁

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Stela каза:

Има алтернативи на яйцата за да избегнеш напълно животинското. Вече почти всяко нещо има веган еквивалент. Например за мус или друг вид десерт, за който ти трябват разбити на пяна белтъци, може да ползваш нахутена вода. Може от консерва нахут. Разбиваш с миксер, само дето става по-бавно от белтъците. А нахута правиш на един хубав хумус и готово. ❤

Майка ми уж не е веган, напоследък обаче много често я засичам да купува хумус, та опитах и четирите алтернативи покрай нея, като най-много ни хареса този със сушени домати, чак се изпокарахме за него! :D Не мога да повярвам, никога не е било нещо което обичам чак толкова много. Благодаря ти. Аз понеже домашен мус не съм правил, но кекса е любимото ми нещо и изобщо от храните. Всеки път се получава различно, в зависимост от съставките. Това лято направих един с моркови и го изядохме наведнъж. Всъщност винаги когато правя кекс се изяжда веднага. Даже си спомням след онези хранителни проблеми и суровоядство, направо се чудех какво ми се яде най-много което не включва плодове и зеленчуци. И така, захар, яйца, брашно, лимонада, имах мед, настъргана ябълка какао и направих един кекс с настъргани ябълки. От там се започна. Хубаво е, че има алтернатива, по принцип не мога да ям яйца така, не ги обичам, но нямам проблем ако са в кекс или някакъв тип тесто. В ЛИДЛ много ме впечатли един хумус с тиква, понеже обожавам тиква и се чудя какво ще е това. Обичам да опитвам различни неща.

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

Майка ми уж не е веган, напоследък обаче много често я засичам да купува хумус, та опитах и четирите алтернативи покрай нея, като най-много ни хареса този със сушени домати, чак се изпокарахме за него! :D Не мога да повярвам, никога не е било нещо което обичам чак толкова много. Благодаря ти. Аз понеже домашен мус не съм правил, но кекса е любимото ми нещо и изобщо от храните. Всеки път се получава различно, в зависимост от съставките. Това лято направих един с моркови и го изядохме наведнъж. Всъщност винаги когато правя кекс се изяжда веднага. Даже си спомням след онези хранителни проблеми и суровоядство, направо се чудех какво ми се яде най-много което не включва плодове и зеленчуци. И така, захар, яйца, брашно, лимонада, имах мед, настъргана ябълка какао и направих един кекс с настъргани ябълки. От там се започна. Хубаво е, че има алтернатива, по принцип не мога да ям яйца така, не ги обичам, но нямам проблем ако са в кекс или някакъв тип тесто. В ЛИДЛ много ме впечатли един хумус с тиква, понеже обожавам тиква и се чудя какво ще е това. Обичам да опитвам различни неща.

И аз не съм точно веган, но ми харесват веганските неща за ядене и много ми е интиресно. Освен това влияе добре на фигурата ми и с такъв режим бързо свалям килограми ако има нужда. Като каза кекс, онзи ден пробвах една  рецепта за веган кекс с кокосово масло, бадемово брашно, пекан, овесено мляко и други такива. Хумуса с тиква от Лидъл е уникален наистина. Няма го винаги, затова когато намериш го пробвай.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto featured this Тема
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...