Jump to content



Чат мания (януари, 2022 | Тема 2)


Препоръчани коментари

преди 18 минути, Lelqtian каза:

БХКто каза вече не искал да е модератор повече , нека уважим желанието му. 

Това е така. Обаче никнейминга е против т. 1.14 от правилата. Преди не те наказвах, за да не изглежда лично, но след като вече не съм модератор и нямам намерения да стъпвам в длъжност, те моля най-любезно да престанеш с това, защото следващите пъти ще те докладвам.

Цитат

1.14 Забранява се да споменавате форумци с преиначени, сменени, умишлено обидни форми на тяхното лично име или псевдоним (никнейм). 

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Blueberry каза:

  

Мисля, че като те изтрие някой или ти откаже поканата, вече нямаш право да му искаш. Аз имам бутон да я добавя.

Не, по принцип има такива опции. Само приятели на приятел да ти изпращат покана! Познавам такива хора, които са си направили така профила! :D 

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Blueberry каза:

  

Мисля, че като те изтрие някой или ти откаже поканата, вече нямаш право да му искаш. Аз имам бутон да я добавя.

Не съм й пращал никога покана,нито пък съм я имал някога. На теб сигурно ти позволява,защото имате общи приятели както каза @DevilWish

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

Не съм й пращал никога покана,нито пък съм я имал някога. На теб сигурно ти позволява,защото имате общи приятели както каза @DevilWish

Явно имаме, ама не ми изписва :D 

  • Haha 1
  • Love 2
  • Hug 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Кралицата на Сърбия скоро ще стане и кралица на Емирствата, мнение? @asylum

image.png.0d82dd683064cbe1fdfb68c26aaf7176.png

Ще е много яко транс жена да стане емирката на ОАЕ

  • Haha 3
  • Wow 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох,чудя се дали да не заместя Зайка като си разкажа една моя драма,която ме измъчва от почти месец и половина. Последвах съветите на приятелите ми,но не доведоха до особен резултат,може би някой от вас ще даде по-интересна идея.

  • Like 3
  • Thanks 2
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, xroflx9 каза:

Ох,чудя се дали да не заместя Зайка като си разкажа една моя драма,която ме измъчва от почти месец и половина. Последвах съветите на приятелите ми,но не доведоха до особен резултат,може би някой от вас ще даде по-интересна идея.

То всеки понякога има нужда да си сподели и в това няма нищо лошо. Що пък да не споделиш? :D Не знам дали съм от най-добрите съветници, но някой може да даде добър съвет. Всички имаме драми понякога или колебания. Случва се! Особено на емоционални и сприхави същества като мен! :D А и никой от нас няма как да я замести. Тя си има специално място в сърцето на този форум! ❤️ 

  • Like 1
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, xroflx9 каза:

Ох,чудя се дали да не заместя Зайка като си разкажа една моя драма,която ме измъчва от почти месец и половина. Последвах съветите на приятелите ми,но не доведоха до особен резултат,може би някой от вас ще даде по-интересна идея.

Споделяй 😚

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

-И сега съм с патладжанен цвят с малко лилави и розови кичури, получи се много яко и ефектно и с преса.

Като пристигнах на работа така ме гледаха и ми казваха: Ооо, колко си яка, готина, като принцеса съм била, като попфолк певиците, звезда съм била. А шефът ми и той много ме хареса

-като стигнахме входа на Планета Пайнер сега как ще влезем толкова мъже има от охраната, ще има да ме гледат, защото нали бях гримирана, с направена коса, с пола, токчета и още като влязохме да плащаме и един кретен от охраната дето на миналото му участие от миналата година ме запомнил и ми вика; Ей, секси. 
–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

егати😤,:angry:, човек ще помисли че има тялото на Кендъл Дженър,красотата на Белла Хадид,парите на Кайли Дженър, а е  една обикновенна чистачка от Меден Рудник  :angry::angry::angry::angry::angry::angry:

  • Haha 7
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, FikLena каза:

-И сега съм с патладжанен цвят с малко лилави и розови кичури, получи се много яко и ефектно и с преса.

Като пристигнах на работа така ме гледаха и ми казваха: Ооо, колко си яка, готина, като принцеса съм била, като попфолк певиците, звезда съм била. А шефът ми и той много ме хареса

-като стигнахме входа на Планета Пайнер сега как ще влезем толкова мъже има от охраната, ще има да ме гледат, защото нали бях гримирана, с направена коса, с пола, токчета и още като влязохме да плащаме и един кретен от охраната дето на миналото му участие от миналата година ме запомнил и ми вика; Ей, секси. 
–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

егати😤,:angry:, човек ще помисли че има тялото на Кендъл Дженър,красотата на Белла Хадид,парите на Кайли Дженър, а е  една обикновенна чистачка от Меден Рудник  :angry::angry::angry::angry::angry::angry:

Кайли Дженерал и компания има много какво да научат от гранд дамата на Меден Рудник ;)

 

  • Like 1
  • Haha 3
  • Kiss 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , Blueberry каза:

Споделяй 😚

Ами тъй като от половин година отношенията ми с най добрия ми приятел бяха постоянно on/off направих една простотия,за която принципно нямах намерение да му казвам,но преди 2 месеца съвестта започна да ме гризе и си признах. Той много се ядоса,но бях спокоен че поне не ме блокира,въпреки че щом спря да ми праща снапчета знаех че съм сгафил яко😀. Не му писах 2-3 дни след това и на 4 ден го потърсих,дори не ми сийна,молих му се,писах му романи,унижавах се-никакъв ефект. По съвет на останалите ми приятели реших да не го търся,за да му мине,но не издържах и една вечер ме осени идеята да му направя подарък. Дадох над 120 лева за видеопоздрав от Воиз като разчитах че това ще го омилостиви панеже е най-скъпия коледен подарък който съм правил за някого евър. Както и да е,получих поздрава и му го пратих,много му хареса,сложи си го на стори и 2 дена отношенията ни нш бяха супер,пишехме си,пращахме си снапчета,говорихме си по телефона питах го дали ще ми даде втори шанс и той ми каза "да". На 3 ден обаче отново приключи всякакъв контакт с мен и вече 2 седмици нито сме си писали,нито нещо друго и не знам какво се случва?? Пак му се молих и самоунижавах да ми каже какво стана отново-ни вопъл,ни стон и не знам какво да правя вече. Мисля днес да опитам с добро отново и ако не стане ще си отмъстя. Много мразя да не ми оценяват жестовете и че няма доблестта да ми каже какво се случи. Ако някой има идея какво да правя нека сподели,но съвети като "остави го,не си заслужава" не ми вършат работа понеже дори на външен вид си приличаме и много хора ни казват че сме soulmates,така че не искам да го губя.😀 Ако има значение-зодията му е Овен.

  • Haha 2
  • Sad 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, xroflx9 каза:

Ами тъй като от половин година отношенията ми с най добрия ми приятел бяха постоянно on/off направих една простотия,за която принципно нямах намерение да му казвам,но преди 2 месеца съвестта започна да ме гризе и си признах. Той много се ядоса,но бях спокоен че поне не ме блокира,въпреки че щом спря да ми праща снапчета знаех че съм сгафил яко😀. Не му писах 2-3 дни след това и на 4 ден го потърсих,дори не ми сийна,молих му се,писах му романи,унижавах се-никакъв ефект. По съвет на останалите ми приятели реших да не го търся,за да му мине,но не издържах и една вечер ме осени идеята да му направя подарък. Дадох над 120 лева за видеопоздрав от Воиз като разчитах че това ще го омилостиви панеже е най-скъпия коледен подарък който съм правил за някого евър. Както и да е,получих поздрава и му го пратих,много му хареса,сложи си го на стори и 2 дена отношенията ни нш бяха супер,пишехме си,пращахме си снапчета,говорихме си по телефона питах го дали ще ми даде втори шанс и той ми каза "да". На 3 ден обаче отново приключи всякакъв контакт с мен и вече 2 седмици нито сме си писали,нито нещо друго и не знам какво се случва?? Пак му се молих и самоунижавах да ми каже какво стана отново-ни вопъл,ни стон и не знам какво да правя вече. Мисля днес да опитам с добро отново и ако не стане ще си отмъстя. Много мразя да не ми оценяват жестовете и че няма доблестта да ми каже какво се случи. Ако някой има идея какво да правя нека сподели,но съвети като "остави го,не си заслужава" не ми вършат работа понеже дори на външен вид си приличаме и много хора ни казват че сме soulmates,така че не искам да го губя.😀 Ако има значение-зодията му е Овен.

Пиши му, звънни му - опитай да се разбереш с него. Попитай го какво всъщност чувства, още ли отношенията са ви както някога и защо се е отдръпнал? Не бих ти дал съвет като остави го, трябва да се изясните! Няма ли как да се видите и да поговорите на живо? 

  • Thanks 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ооох, тези Овни! И моя любовник с малкото пате е Овен. Бях го отблъснала с нещо, оправихме се, пак се скарахме, пак оправихме... ама си личеше, че има промяна в поведението, оставих го да му мине ама йок. И накрая си хвана лелята. Овен ли е бягай с 300...

  • Like 1
  • Haha 4
  • Hug 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, xroflx9 каза:

Ами тъй като от половин година отношенията ми с най добрия ми приятел бяха постоянно on/off направих една простотия,за която принципно нямах намерение да му казвам,но преди 2 месеца съвестта започна да ме гризе и си признах. Той много се ядоса,но бях спокоен че поне не ме блокира,въпреки че щом спря да ми праща снапчета знаех че съм сгафил яко😀. Не му писах 2-3 дни след това и на 4 ден го потърсих,дори не ми сийна,молих му се,писах му романи,унижавах се-никакъв ефект. По съвет на останалите ми приятели реших да не го търся,за да му мине,но не издържах и една вечер ме осени идеята да му направя подарък. Дадох над 120 лева за видеопоздрав от Воиз като разчитах че това ще го омилостиви панеже е най-скъпия коледен подарък който съм правил за някого евър. Както и да е,получих поздрава и му го пратих,много му хареса,сложи си го на стори и 2 дена отношенията ни нш бяха супер,пишехме си,пращахме си снапчета,говорихме си по телефона питах го дали ще ми даде втори шанс и той ми каза "да". На 3 ден обаче отново приключи всякакъв контакт с мен и вече 2 седмици нито сме си писали,нито нещо друго и не знам какво се случва?? Пак му се молих и самоунижавах да ми каже какво стана отново-ни вопъл,ни стон и не знам какво да правя вече. Мисля днес да опитам с добро отново и ако не стане ще си отмъстя. Много мразя да не ми оценяват жестовете и че няма доблестта да ми каже какво се случи. Ако някой има идея какво да правя нека сподели,но съвети като "остави го,не си заслужава" не ми вършат работа понеже дори на външен вид си приличаме и много хора ни казват че сме soulmates,така че не искам да го губя.😀 Ако има значение-зодията му е Овен.

Това е направо почти 1:1 с една моя случка от много скоро. Само че там аз бях подцененият, след което избухнах, нараних и още на следващият ден съжалявах и исках да ми прости, но не исках да се унижавам ощe в началото и го накарах да види какво губи, хубавите моменти и на какво стоим. Простихме си, но доверието трудно се гради отново и вече и най-малкото случило се ме съмнява. 

Така де, да не говоря само за моята случка...всичко беше нормално в твоето докато не писа, че след като е решил пак да ти даде шанс, на третият ден е приключил контакт. Сигурен ли си че до него няма някой който му трови главата и може би говори лошо за теб? 

btw най-важно е да го удариш в слабото място с "разговор може да реши всичко, а не игнорът", какъвто и да е изходът след това...

  • Like 1
  • Thanks 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Звънял съм му сумарно 30 пъти сигурно,за съобщенията в месинджър,вайбър,снапчат,инстаграм въобще няма да ги броя защото съм им изгубил бройката. Ако отида и пред тях вече ще е съвсем психопатско😀 просто искам да проведем един разговор и да се изясним като големи хора,а не да ми се държи като ощипана девственица.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам въпроси: 

- какво толкова си направил, че да се сърди (може и без детайли?)

- имате ли някой общ приятел, който може да ти удари едно рамо?

- чий поздрав от Войз струва 120 лева?? :o:D

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Blueberry каза:

Имам въпроси: 

- какво толкова си направил, че да се сърди (може и без детайли?)

- имате ли някой общ приятел, който може да ти удари едно рамо?

- чий поздрав от Войз струва 120 лева?? :o:D

-предпочитам да не казвам че ме е срам😂😂😂

-имаме,но той много мрази да се намесват трети хора в отношенията ни,но опитах и това. Накарах една наша приятелка да му пише и да го пита какво се случва и той й написа "мързи ме да отговарям сега. Оставил съм го да се филмира" и друг път се е случвало да спре да ме търси като се напуши и играе игри по цял ден,но е било за максимум седмица. Сега не знам какво се случи но избеснявам

-Филип от Бричка

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Или ще му мине с времето или ще те блокира ако продължиш да му досаждаш. Отмъщението не е вариант. Аз отблокирах един след близо една година и с 53 неприети обаждания. Просто него ден бях на кеф. Но вече нищо не е каквото преди. Винаги ще си имам едно на ум.

Или ще му мине с времето или ще те блокира ако продължиш да му досаждаш. Отмъщението не е вариант. Аз отблокирах един след близо една година и с 53 неприети обаждания. Просто него ден бях на кеф. Но вече нищо не е каквото преди. Винаги ще си имам едно на ум.

Или ще му мине с времето или ще те блокира ако продължиш да му досаждаш. Отмъщението не е вариант. Аз отблокирах един след близо една година и с 53 неприети обаждания. Просто него ден бях на кеф. Но вече нищо не е каквото преди. Винаги ще си имам едно на ум.

  • Like 1
1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, xroflx9 каза:

-предпочитам да не казвам че ме е срам😂😂😂

-имаме,но той много мрази да се намесват трети хора в отношенията ни,но опитах и това. Накарах една наша приятелка да му пише и да го пита какво се случва и той й написа "мързи ме да отговарям сега. Оставил съм го да се филмира" и друг път се е случвало да спре да ме търси като се напуши и играе игри по цял ден,но е било за максимум седмица. Сега не знам какво се случи но избеснявам

-Филип от Бричка

Може би твоята нагласа е грешна. Защо трябва в него да е проблемът?

... колко дълго е приятелството?

... с или без консумация е, сексуална, де..

... защо използва думата "отмъщение"? За кое точно ще му отмъщаваш? Така, отстрани, ми изглежда доста досадно да тичаш след човек, а и на всичкото отгоре си направил сам нещо кофти. Той трябва на теб да ти отмъщава, не ти на него. хаха

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, xroflx9 каза:

-предпочитам да не казвам че ме е срам😂😂😂

-имаме,но той много мрази да се намесват трети хора в отношенията ни,но опитах и това. Накарах една наша приятелка да му пише и да го пита какво се случва и той й написа "мързи ме да отговарям сега. Оставил съм го да се филмира" и друг път се е случвало да спре да ме търси като се напуши и играе игри по цял ден,но е било за максимум седмица. Сега не знам какво се случи но избеснявам

-Филип от Бричка

Забравих да допълня че му проверих точките в снапчат и определено праща снапчета но не и на мен

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, meleto каза:

Може би твоята нагласа е грешна. Защо трябва в него да е проблемът?

... колко дълго е приятелството?

... с или без консумация е, сексуална, де..

... защо използва думата "отмъщение"? За кое точно ще му отмъщаваш? Така, отстрани, ми изглежда доста досадно да тичаш след човек, а и на всичкото отгоре си направил сам нещо кофти. Той трябва на теб да ти отмъщава, не ти на него. хаха

2 години

А въй не. Не съм такава разпоретина да спя с приятелите ми.😂

Защото както казах е супер дразнещо да се държи като пълна пут.а. опитах с добро щом не става ще опитам с лошо щом няма доблестта да ми каже какво се случва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, meleto каза:

 

... защо използва думата "отмъщение"? 

Защото е Скорпион :D 

Моят съвет е да го оставиш малко да чилне, явно не е готов да ти "прости". I don't chase, I attract, ако щеш :D На мен ми е много трудно да спазвам подобни граници с приятелите си, но с течение на времето съм виждала, че има нужда.

  • Thanks 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

2 години

А въй не. Не съм такава разпоретина да спя с приятелите ми.😂

Защото както казах е супер дразнещо да се държи като пълна пут.а. опитах с добро щом не става ще опитам с лошо щом няма доблестта да ми каже какво се случва.

Тоест искаш тотално да го отхвърлиш, щото отмъщението никога няма скрепяващо действие.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, meleto каза:

Тоест искаш тотално да го отхвърлиш, щото отмъщението никога няма скрепяващо действие.

Ами да,вече ми омръзна,така че предпачитам ужасен край отколкото ужас безкрай.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...