Jump to content

Поп-фолк скандали (януари, 2022)


Препоръчани коментари

В така наречения мутренски период всички чалгари се облажиха. Дори и мъжете са разказвали как са им плащали и са ги замяргали с пари буквално. По един или друг начин всеки е бил на спонсорство. Едни интимно, други не. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това какъв мутренски свят е било не е под никакво съмнение, щом дори и мъжете го възпяваха. И все пак, не всички са били държанки, които са си лягали с престъпници за пари. Да не говорим, че няма нито една от онова време, която толкова години да си е цедила мутрата за кариера, като една Цветелина Янева, примерно. Ето това вече е мастър клас. :D

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , DrAkO каза:

Лия и Коньо е продуцентски проект, както Стораро и Деси. Те нито са се харесвали, нито сега се харесват, нямат никакви общи емоции - видя се ясно при Рачков. Песните също са от Касъмовите избирани, така че никакви заслуги в случая.

 

Дори за първи път се срещнаха оттогава точно в предаването.

преди 3 часа , SG каза:

Лия конкретно винаги си е изглеждала като певица с дълбока душевност

Никога не ми е минавало през ума, че изпълнителката на Ще те мачка валяка имала дълбока душевност. Ето за това говоря. По форумите Лия я изкарват съвсем друга. Мен пък даже ме плашеше. Имаше вид на лоша лелка.

преди 1 час , Stela каза:

Е после какво стана с талисмана на Планета? Напусна ги... 

Ами то и телевизията умря май.

  • Like 2
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , DarkChild каза:

Никога не ми е минавало през ума, че изпълнителката на Ще те мачка валяка имала дълбока душевност. Ето за това говоря. По форумите Лия я изкарват съвсем друга. Мен пък даже ме плашеше. Имаше вид на лоша лелка.

Такива са моите наблюдения, включително и от едната ми среща на живо с нея. Никога не ми е била сред най-предпочитаните изпълнители, дори не е и близо, но си личи, че не е някоя куха лейка, а си има мисъл и изказ.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ма тя даже носово говори... развали се тая жена. На нищо не прилича.

Това с операциите е най-тъпият ход на Камелия за цялата й кариера! Даже не мога да повярвам в  моментната глупост да го направи.

  • Like 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

ХАмериканската Преслава! (дето играеше и в "Без пукната пара") И нашата някога беше толкова лъчезарна и гордо си носеше носа, но е проста и се обезобрази. Честити да са й различните ноздри.

HAmerican Preslava.jpg

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, pacho каза:

Ма тя даже носово говори... развали се тая жена. На нищо не прилича.

Това с операциите е най-тъпият ход на Камелия за цялата й кариера! Даже не мога да повярвам в  моментната глупост да го направи.

Аз виках хрема ли има :D

  • Haha 1

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Gerganafen каза:

ХАмериканската Преслава! (дето играеше и в "Без пукната пара") И нашата някога беше толкова лъчезарна и гордо си носеше носа, но е проста и се обезобрази. Честити да са й различните ноздри.

HAmerican Preslava.jpg

2 Broke Girls, велик сериал с майката на Стифлър :D Мен цицестата чернокоса мацка повече ме кефеше.

  • Love 1

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Gerganafen каза:

ХАмериканската Преслава! (дето играеше и в "Без пукната пара") И нашата някога беше толкова лъчезарна и гордо си носеше носа, но е проста и се обезобрази. Честити да са й различните ноздри.

HAmerican Preslava.jpg

Тя няма нос, ноздрите да бяха проблема. 😂😂😂

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мале Кама на какво се е направила? Направо ми бие на Рени дори. И двете приличат тази по-долу.

И защо и е толкова вдигнат носа? Хич не и отива… Да и го бяха направили по-естествено. Това тук е направо плашещо. 

55F24A74-C82D-4051-A988-56B1D68E1EB7.jpeg

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, GSA каза:

Мале Кама на какво се е направила? Направо ми бие на Рени дори. И двете приличат тази по-долу.

И защо и е толкова вдигнат носа? Хич не и отива… Да и го бяха направили по-естествено. Това тук е направо плашещо. 

55F24A74-C82D-4051-A988-56B1D68E1EB7.jpeg

Ето я и след няколко години:

eto-ia-lili-bez-grim-1.jpeg.039e314af15dc1ae1071d6c9375baa6f.jpeg

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, GSA каза:

Мале Кама на какво се е направила? Направо ми бие на Рени дори. И двете приличат тази по-долу.

И защо и е толкова вдигнат носа? Хич не и отива… Да и го бяха направили по-естествено. Това тук е направо плашещо. 

55F24A74-C82D-4051-A988-56B1D68E1EB7.jpeg

Изгледах интервюто - добре изглежда бе. Много съм краен тук и си връщам думите назад. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, FolkEmpire каза:

Аз виках хрема ли има :D

Може и да е болна, ама като гледам тия малки ноздри...

Иначе в новото видео ми се струва, че е взела позата и дивана от Глория, дето толкова я хейтихте тука за диваните.

ждржд.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, FikLena каза:

 

ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ Здравей мила Пипиииии :)

Мъстаааниииимааааджинииии юю деееее :D

Кен лииии тулибулибудайчууууу

  • Haha 3

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • omline unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...