Jump to content

Поп-фолк скандали (януари, 2022)


Препоръчани коментари

преди 21 минути, Wild_Style каза:

Пепита Дженсън на една песен не може да си оправи правата, камоли на две :laughing: Стига сте говорили смешки, please :1000(10):

Аз не разбирам ти защо се вълнуваш толкова силно от нова песен на Преслава, сумати нови песни има за слушане. Но и ти си чакаш Преси, както цяла България ❤️

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Гальо каза:

Аз не разбирам ти защо се вълнуваш толкова силно от нова песен на Преслава, сумати нови песни има за слушане. Но и ти си чакаш Преси, както цяла България ❤️

Разбира се, че чакам Пепита Джексън :1000(30): Искам да чуя поредния и нискобюджетен кавър на коя песен, пърдон на кои песни ще е. И дали клипа към него няма да е от леглото с мъжът и. Нали се е захласнала по home made видеата.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Гальо каза:

Аз не разбирам ти защо се вълнуваш толкова силно от нова песен на Преслава, сумати нови песни има за слушане. Но и ти си чакаш Преси, както цяла България ❤️

Единственото което цяла България чака от Пепа е да качи реклама на Савекс. Или Пуфис. Или може би точно това подготвя - пълно отбиване на номера и по два рекламни спота в рамките на един инцтаграмерски пост???? Поне има късмет, тия рекламодатели се допълват ;) 

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Wild_Style каза:

Разбира се, че чакам Пепита Джексън :1000(30): Искам да чуя поредния и нискобюджетен кавър на коя песен, пърдон на кои песни ще е. И дали клипа към него няма да е от леглото с мъжът и. Нали се е захласнала по home made видеата.

2021 - "В твоето легло"

2022 - "В НАШЕТО легло" - с ЧУЖДАТА песен:laughing:

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 часа , asylum каза:

На Пепа интевюто е страхотно! Рядко фолкпевица е толкова мъдра, зряла, с чувство за самоирония и знаеща мястото си, без да се срамува от миналото си. Всички певици трябва да се гордеят с "простоватите" си песни, защото с тях са станали звезди и направили пари. Сегашните песни са много по-просташки, а дори и хитове не са! Евала за това, което е постигнала в Швейцария, почвайки от нулата, без да се взима насериозно като най-умната или най-красивата. Това е човек с точна преценка.

Лия е неадекватна кукувица. Или я гони склероза, или е пълна лицемерка. Или и двете.

Другите не съм ги гледал. Няма и да ги гледам. 

Аз и на Пепа не можах да изтърпя. Много ми хареса как приказва нали, но почвам да се чудя - за чалга певиците специално ли пращат най-големите неадекватници да ги взимат тия интервюта? 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, просто само неадекватниците се интетевуват от тях. 

Иначе съм учуден от постиженията на щерка й, в Семейни войни беше яко тъпо парче и говореше много селски. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Wild_Style каза:

Разбира се, че чакам Пепита Джексън :1000(30): Искам да чуя поредния и нискобюджетен кавър на коя песен, пърдон на кои песни ще е. И дали клипа към него няма да е от леглото с мъжът и. Нали се е захласнала по home made видеата.

Така го казваш все едно Преслава всеки ден прави кавър, тя има 5 кавъра за 10 години, и то какви ❤️

 

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Гальо каза:

Така го казваш все едно Преслава всеки ден прави кавър, тя има 5 кавъра за 10 години, и то какви ❤️

 

Какви 10 години, какви 5 кавъра, като рекламното лице на Пуфис пее от максимум 2, айде 3 години че 31 декември мина, и вече сме 2022! 

Или аз не съм разбрал нещо, и броиш броя 10 годишни и отгоре чужди песни, кавърдисани в мушамите? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 9.01.2022 г. от 1:07, DrAkO каза:

В интервюто обясняваше как има нежна душа и висок морал, но обстоятелствата и времето я принуждавали да пее тъпотии. И тя много страдала. 

И защо да си гадже на бос от ъндърграунда непременно да изключва възможността да си с нежна душа? 

И защо сега трябва да се съди човек за поведението му преди 20 г., когато е бил млад и зелен и си е позволявал фриволности, след като видимо този същият човек (в случая Лия) е осъзнал и признал грешките си (в случая частта с няколкото ѝ просташки песни, между другото, една част от които спокойно може да минат чисто за хумористични, не дотам толкова просташки)?

Трябва ли човек през целия си живот да носи етикетите и клеймото на грешките от младостта, при все че вероятно (няма как да го твърдя със сигурност, защото не я познавам, изхождам чисто от медийните ѝ изяви и поведението, което сега демонстрира) с течение на годините и събитията в живота му, е преосмислил нещата, ценностите, олегнал е характерът му? 

Явно всеки гледа едно и също нещо по различни начини. Аз лично видях точно това - една помъдряла жена, отдала се на семейството, загърбила онзи бурен живот, който е водила. 

Дори със самоирония каза, че онова младо момиче Лия не би харесало сега жената Лия. Ако го обърнем, то същото ще важи и в другата посока. 

Покрай тези изказвания се сетих за Цветелина (сестрата на Екстра Нина), за която във форума преди години пак имаше подобни коментари от сорта на "Какво ми се прави сега на много морална с тези книги и песни като за пенсионери, а като беше на гребена на вълната била еди-к'ва си, слагала се била на еди-кой си..." 

Ами, хората се променят. То, жалкото би било да е обратното. 

Ето, например, гледах участието, пак при Мон Дьо, на Яна Маринова, което е още по-брутално. И това, което е била преди, пречи ли сега тя да е качествен човек? За другите не знам, за мен отговорът е не,не пречи. 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Gerganafen каза:

Да, и аз така разбрах от сигурен източник! "Лесли каручка" и "Тез червени домати". Нямам търпение! ❤️ 

И обновена версия на това, когато се забави отново. Ей така за извинение. 

😂😂😂

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Gerganafen каза:

2021 - "В твоето легло"

2022 - "В НАШЕТО легло" - с ЧУЖДАТА песен:laughing:

"В моето легло си с Шушанита, ах леле мале" 😁 Народна песен за любителите на фолклора.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Lelqtian каза:

Аз и на Пепа не можах да изтърпя. Много ми хареса как приказва нали, но почвам да се чудя - за чалга певиците специално ли пращат най-големите неадекватници да ги взимат тия интервюта? 

Ми да, представи си някой умен да говори с тях, как ще се разбират като не говорят на един и същи език?

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Гальо каза:

Така го казваш все едно Преслава всеки ден прави кавър, тя има 5 кавъра за 10 години, и то какви ❤️

 

5 кавъра са само в Машуп 1.:confused: Или викаш миш-машите не се броят? Защо? Точно кавърите, събрани в тях, са най-проблемни, защото са неплатени. За мен лично няма значение дали някаква песен е кавър или не, стига да е хубава, но Преса в последно време си гепва каквото й скимне.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , ice_hot_sm каза:

... 

 

За да не цитирам дългия ти пост отговарям по този начин. 

Реално проблем няма, тя сама си го създава. Песните бяха хумористични, няма причина да се срамува, а тя седнала да се оправдава и усуква какво и що.

Иначе да, вероятно с много ранима. Едно време станала беквокал на Пирин Фолк щото спонсора на конкурса я препоръчал, сега е женена за сина на един от най-близките хора на Илия Павлов. Сигурен съм, че случайно само с такива се занимава. 

И беше много грозно като каза - пак почнах да пея защото детето порастна и сега няма какво да правя. Харесвам Лия, но този й опит за мелодрама беше напълно излишен. 

Сега си припомних, едно време е пяла много гадно, но е била хубава. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, Gerganafen каза:

5 кавъра са само в Машуп 1.:confused: Или викаш миш-машите не се броят? Защо? Точно кавърите, събрани в тях, са най-проблемни, защото са неплатени. За мен лично няма значение дали някаква песен е кавър или не, стига да е хубава, но Преса в последно време си гепва каквото й скимне.

Ама това толкова се изтърка да го повтаряте с машъпите. Ще си помисли някой, че сте слушали тези песни преди Преслава да ги изпее. Машъпите очевидно за миналата година си бяха страхотна идея. На Преслава, неучудващо, си е най-успешния.
Да изкарва вече тази новата песен, че една година едни и същи тъпотии се четат, време е за нови

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Гальо каза:

Ама това толкова се изтърка да го повтаряте с машъпите. Ще си помисли някой, че сте слушали тези песни преди Преслава да ги изпее. Машъпите очевидно за миналата година си бяха страхотна идея. На Преслава, неучудващо, си е най-успешния.
Да изкарва вече тази новата песен, че една година едни и същи тъпотии се четат, време е за нови

Не са тъпотии, а факти. :dontknow: Направи ли фурор с първия машъп? Да. Нейни ли са песните? Не. Беше нещо ново за тогава, но тя си помисли, че всеки ден е Великден и вечно може да печели от чужди песни - да, обаче втория машуп флопна жестоко. Модата с машупите започна от нея и първият беше хит, защото е Преслава, но като качество далеч не е най-добър. Деси Слава и Магда примерно изкараха доста по-класни мушами, заложиха на свои песни и се получи супер. Преса обаче не се спря и след машупите и "Шушана", а изкара и още един боклук "ШушанИТА", с който да ви замаже очите и явно действа. А щеше да е много по-достойно за уважение ако просто популяризираше своите си ретро песни, вместо да кавърдисва като новобранка без репертоар. Това ли ви е най-голямата в чалгата? Не бих се учудил, ако сега подхване и "Плачещо сърце" на Софка и я качи в канала си. Има фетиш към чуждото творчество.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Gerganafen каза:

Не са тъпотии, а факти. :dontknow: Направи ли фурор с първия машъп? Да. Нейни ли са песните? Не. Беше нещо ново за тогава, но тя си помисли, че всеки ден е Великден и вечно може да печели от чужди песни - да, обаче втория машуп флопна жестоко. Модата с машупите започна от нея и първият беше хит, защото е Преслава, но като качество далеч не е най-добър. Деси Слава и Магда примерно изкараха доста по-класни мушами, заложиха на свои песни и се получи супер. Преса обаче не се спря и след машупите и "Шушана", а изкара и още един боклук "ШушанИТА", с който да ви замаже очите и явно действа. А щеше да е много по-достойно за уважение ако просто популяризираше своите си ретро песни, вместо да кавърдисва като новобранка без репертоар. Това ли ви е най-голямата в чалгата? Не бих се учудил, ако сега подхване и "Плачещо сърце" на Софка и я качи в канала си. Има фетиш към чуждото творчество.

Тя Камелия едно време беше права. 
А и песните от машъпите са тотални хитове от миналото, които моето поколение помним в оригинал. Да не излизат сега с тезата, че Пракя ги е направила хитове хаха. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • omline unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...