Jump to content

Поп-фолк скандали (януари, 2022)


Препоръчани коментари

Току що, Wild_Style каза:

А защо на снимката не е Камчия :rolleyes: Ако не ме лъже паметта и тя омря наскоро :roll1:

Тя е, просто е нова версия на себе си. Нали е модерно сега да си сменяш фейса. 😁😁😁

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

Камелия е неузнаваема на снимката. Не знам дали е от обработката, но не прилича на себе си.

То защото Галош прилича! Нали😂😂😂

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, THE IIconic каза:

То защото Галош прилича! Нали😂😂😂

Галена колкото и да се е пипала има прилика със старото си аз от време оно. Пък и не си монтирала напълно нов фейс по случай 50-тата си годишнина :laughing:

  • Like 3
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Wild_Style каза:

Галена колкото и да се е пипала има прилика със старото си аз от време оно. Пък и не си монтирала напълно нов фейс по случай 50-тата си годишнина :laughing:

На 50-тата годишнина нема да има какво да ремонтира! 😂😂

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, THE IIconic каза:

На 50-тата годишнина нема да има какво да ремонтира! 😂😂

Е, Камчия има още какво да отремонтира и китоса, за да прикрие пукнатините и следите от изминалите години :rolleyes:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, Wild_Style каза:

Е, Камчия има още какво да отремонтира и китоса, за да прикрие пукнатините и следите от изминалите години :rolleyes:

Да и подарим ново дистанционно за тв-то. За домашните фотосесии. И от крема на Джена. 😁

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Надявам се, че Камелия най-накрая е решила да ни зарадва с дългоочакваната балада. 12 години без бавна песен... очакванията са високи.

На снимката е трепач, с или без операции винаги ще си бъде секс символа на поп-фолка!

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

20220107_181152.jpg.17f9c3765735840895c5709e3c55f5c3.jpg

Много е зле Дженица. Някой може ли да обясни какво общо има Иванов ден с клипа, коремчето и благодарностите? Тия неща в един пост крещят "не съм се мазала с крем и съм малко неадекватна". 🤣 

  • Like 2
  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Wild_Style каза:

Галена колкото и да се е пипала има прилика със старото си аз от време оно. Пък и не си монтирала напълно нов фейс по случай 50-тата си годишнина :laughing:

Галош е с 14 години по-млада. Има още мнооооого време, за да не заприлича на себе си. Все пак Кама през 2008-ма нямаше нищо по лицето си, а луканката отдавна вече дава прилики с травестит.

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, GSA каза:

Цици и гъз отново ли?

А какво друго? Вярно е, че отдавна не си е проветрявала малката космо-навтка, но за там е нужно добро заплащане.

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Stela каза:

Камелия е неузнаваема на снимката. Не знам дали е от обработката, но не прилича на себе си.

много завист и злоба..

няма капчица обработка (!)

Image_10338229_128_0.jpg

A9D2AC49-2785-4EF2-BD37-D36A8948F48C.jpeg

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Stela каза:

Това Лили Иванова ли е?

Когато Камелия се е раждала, Лили е била на 32. А сега хората ги бъркат...

А това е Лили на 50. Когато се бунтуваше, че няма критерии за награди. Кама пак я копира.

 

  • Like 3
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е комплексарско да си освежиш вида в напредваща средна възраст. Камелия по-скоро е пример за това как е добре да протече визуалната промяна на една секси звезда през годините. Когато й беше времето за силикон- сложи го и го превърна в сензация и мода. Когато й дойде възрастта за лицева реконструкция- направи я и медиите пак гръмнаха, а тя изглежда по-добре от всички чалгарки, минали 50. Винаги е вървяла подобаващо по стъпките на най-горемите звезди, които залагат да външен вид,

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мая и Есил Дюран бяха първите със силикон.

С нови носове първите са Бойка Дангова и Боева. 

Да видим сега ребро кога ще махне и крак ще удължи ли. 😅

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, pacho каза:

Мая и Есил Дюран бяха първите със силикон.

С нови носове първите са Бойка Дангова и Боева. 

Да видим сега ребро кога ще махне и крак ще удължи ли. 😅

Първа беше Глория в тая категория, макар че тя отрича! :D 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • omline unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...