Jump to content

Поп-фолк скандали (януари, 2022)


Препоръчани коментари

преди 8 минути, Hurricane каза:

Отново показваш доза некомпетентност. Когато даден клип се качи в Тубата като “частен”, още тогава той бива “изследван” от самата платформа. Преслава е била насрочила просто датата, на която да излезне, но Ю Туб я е спънал, “казвайки” ѝ, че правата са неуредени. Още днес композиторите на оригинала най-вероятно ще си оправят нещата.

Преслава не е качвала нищо след Шушанита в канала си, за да бъде изследвано за автосрко право, а преди това беше вкарала клипа с Лидия в плейлиста си, което означава, че пишеш неистини. 


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, stereoto_ каза:

Преслава не е качвала нищо след Шушанита в канала си, за да бъде изследвано за автосрко право, а преди това беше вкарала клипа с Лидия в плейлиста си, което означава, че пишеш неистини. 

Напротив. Плейлистът ѝ “Official Videoclips” беше актуализиран 4-5 дни преди премиерата на вселенския хит “Шушанита”. Ако си толкова заинтересуван от Преслава, може да се обърнеш към някого от екипа ѝ и да попиташ, защото неистините ги пишеш ти!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Hurricane каза:

Напротив. Плейлистът ѝ “Official Videoclips” беше актуализиран 4-5 дни преди премиерата на вселенския хит “Шушанита”. Ако си толкова заинтересуван от Преслава, може да се обърнеш към някого от екипа ѝ и да попиташ, защото неистините ги пишеш ти!

Не спори като кречетало, казвам ти, че преди "Шушануте" е имало re-order на плейлиста, а не качване на клип, който да е бил "скрит" или "частен". 

  • Like 1

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, stereoto_ каза:

Не спори като кречетало, казвам ти, че преди "Шушануте" е имало re-order на плейлиста, а не качване на клип, който да е бил "скрит" или "частен". 

Не споря. Казвам, каквото знам от хора от екипа ѝ и от това, което видях в канала няколко дни преди да качат “Шушанита”. Всъщност е все тая какъв е проблемът. Песента така и не излезна навреме. Преса този път е

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А защо трябваше да пуска това нещо Шушанита, дето феновете й от срам не го качиха на стори дори? Можеше някоя стара неиздадена песен да качи, тя такива според мен има в архива. Това новото абсолютно никой няма да го слуша.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Danger. каза:

А защо трябваше да пуска това нещо Шушанита, дето феновете й от срам не го качиха на стори дори? Можеше някоя стара неиздадена песен да качи, тя такива според мен има в архива. Това новото абсолютно никой няма да го слуша.

Въпроса е - защо трябва да обявява тийзър, при положение, че не си е уредила правата?

Отговора е - защото Галена и Азис имат 12 милиона за по-малко от месец и си мислеше, че ще отмести акцента от това и ще го прехвърли върху нея. 

Е, това не стана, защото Галена е вече прекалено силна и Преслава остана под нея и Емилия за 2021 година. 

  • Like 7

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, stereoto_ каза:

Въпроса е - защо трябва да обявява тийзър, при положение, че не си е уредила правата?

Отговора е - защото Галена и Азис имат 12 милиона за по-малко от месец и си мислеше, че ще отмести акцента от това и ще го прехвърли върху нея. 

Е, това не стана, защото Галена е вече прекалено силна и Преслава остана под нея и Емилия за 2021 година. 

Галена е друго измерение вече и Прася с посредственост няма как да я стигне. С нещо брутално като “Ако утре ме губиш” - да. Но с подобни претоплени манджи - не става.

Не сме 2012, когато ден след като Галена пусна “Пак ли”, Преса уж случайно пусна ТВ версия на много по-слабата “По моята кожа”. 
 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, Danger. каза:

А защо трябваше да пуска това нещо Шушанита, дето феновете й от срам не го качиха на стори дори? Можеше някоя стара неиздадена песен да качи, тя такива според мен има в архива. Това новото абсолютно никой няма да го слуша.

Например видеото към "От мен питието".

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, PHILIPP PLEIN каза:

Например видеото към "От мен питието".

Вече го е пуснала под някаква форма. Допълнила е кадри в "Разкрий ме" с кадри от "От мен питието".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами в “Зле разпределени”, който така и не излезе през 2009 я бяха направили като от цирка. 
Това беше болезнено - да гледаш как такива пародийни истории ги бутаха в номинации за Клип или Артистичност, а клипове еталони тогава бяха пренебрегвани:

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена, The Weeknd и Drake са единствените изпълнители били на върха на новата класация за изпълнители на Spotify за България, която съществува от октомври.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Blueberry каза:

Чакаме да направят трио значи! Може и mashup на Къде беше ти/Call out my name/God's plan

Акустична версия, заснета на Вила Чинка, моля!

Или с музика и аранжимент от Ганев. Да идват Дрейк и тоя другия да записват в Сливен!

  • Haha 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, FikLena каза:

Трудово Възпитателно Училище. Съгласен съм с него.. в какво се превърна този свят. Толкова е тъжно и жалко всичко. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • omline unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...