Jump to content



Поп-фолк скандали (декември, 2021)


Препоръчани коментари

  • Отговори 1,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 7 минути, Lelqtian каза:

Те май всички пеят на плейбек в това предаване, освен Прея.

А живото пеене в тоз конкретен случай щеше да отвлече вниманието от световната премиера на анимираната восъчна статуя на Алисия. 

Бая си пеят на плейбек, да, но не знам, в този случай изглежда твъъърде очевидно. :D

Иначе не знам за вида на Али, но на нея това й е най-успешното парче от... не помня от кога. Не мога да повярвам, че и тя стигна до подобно положение в кариерата. Не че старите имена масово не са така. Реално погледнато само за Галена може да се каже, че мачка.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, SG каза:

Бая си пеят на плейбек, да, но не знам, в този случай изглежда твъъърде очевидно. :D

Иначе не знам за вида на Али, но на нея това й е най-успешното парче от... не помня от кога. Не мога да повярвам, че и тя стигна до подобно положение в кариерата. Не че старите имена масово не са така. Реално погледнато само за Галена може да се каже, че мачка.

То това и е единственото парче от ..... онова с Ариа? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Lelqtian каза:

То това и е единственото парче от ..... онова с Ариа? 

Плюс-минус още 4-5. :D

преди 4 минути, Covidche каза:

Щом не знаеш, ето малко знания.

image.png

Твоята малка Али, в бузите с големи портокали. 

Жената е почти на 40. И пластичните интервенции доста се отразяват. На живо не е толкова зле обаче, видях я наскоро.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Аз не знам някой да е изглеждал добре в това шоу, може да е до осветлението.

Не бих казал. Деса си беше окей. Само тези с кърпените фаци като Алисия и Галош изглеждат зле.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Covidche каза:

Еми така е, като си ги почнал на 25-годишна възраст, няма как да се отразят добре на 40. 

Добре, че Али й се дава да доживее до дълбока старост, ще става все по-интересно. След 55 ще я поканят да участва в комикс за деца в ролята на Карас Барабас. Има много хляб за нея в комикси и филми за извънземни,

Зависи какви ги прави в бъдеще. И други са почнали още преди 30, но биват днес. Добре е да се спре навреме. :D

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Willy каза:

Аз не знам някой да е изглеждал добре в това шоу, може да е до осветлението.

Мне, на Весо нищо му няма, а Ванчето е разбира се номер едно. Проблемът е пак при тия със споделения фейс като Галена и Ася ;)  

 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Screenshot-20211222-190304-Gallery.jpg

Е такива представители на крипто-зоологията кат тоя караконджул как да ги осветлят? Изобщо си е чисто техническо чудо че камерата изобщо ги хваща. 

 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, Willy каза:

Аз не знам някой да е изглеждал добре в това шоу, може да е до осветлението.

преди 41 минути, SG каза:

Плюс-минус още 4-5. :D

Жената е почти на 40. И пластичните интервенции доста се отразяват. На живо не е толкова зле обаче, видях я наскоро.

40 не е много. Певици на 50 и нагоре изглеждат по-добре. 

Очаквааме ли?

 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Covidche каза:

Така е, и за мен донякъде е приятна песента на Галин. Посланието в текста ми изглежда странно. Интересно е, де. Не се повтаря с други текстове и не е клише. Ама все пак се чудя защо лирическият герой е във възка с жена, за която е наясно, че не обича и щяла да стане от кукла на парцал?!? И вече е тъжен от тоя факт. Ми разделете се бе!?

Различна е наистина. Дори само заради това заслужава похвала, че се е постарал, вместо да пусне поледния клиширан клонинг. 

Лирическият герой е бил нараняван преди и сега наказва следващата жена в живота си. От болката е станал безсърдечен (явно привидно) и смята, че ще я нарани, а тя го обича и не заслужава страдание. Той обаче е запазил в себе си доброто и изпитва вина, че ще я нарани без тя да го заслужава. Не може да преодолее причинената му болка и затова не се отпуска да се довери отново. Но не я и зарязва защото вътрешно знае, че му е хубаво с нея. Нещо такова си го обяснявам аз... 😂😂😂

Днес с колежката и правихме задълбочен анализ и въздишахме по Галин и по песента разбира се.. Затова съм така изчерпателна. Майка й като виждала Галин и казала, че приличал на жаба за дисекция с тия бутчета... 🤣🤣🤣

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , SG каза:

Не е само заради последната песен. Тази година Десита има 4 парчета и нито едното не е с поне 5М гледания. Преслава и Галена примерно никога не са били така откакто са влезли в играта. А то точно големите имена са тези, които могат да си позволят и слаби периоди без цялостния интерес към тях да отшумява. 

Иска ми се новите в бъдеще да се доказват повече и да речем, че няма да ги отписваме напълно, но за жалост ми се струва, че бумът по тази генерация, който аз винаги съм поощрявал, е обречен да се окаже временен ако не се предприемат правилните стъпки за реализация.

Не мисля, че на този етап има основания да мислим бума за временен. Тепърва ще израстват, ще трупат опит и ще ги видим. И без големи хитове младежите им се кефят и избухват по участията им. Лидия скоро не е пускала нищо и пак си има интерес към нея. И въпреки провала на дуета с Преса. Десита може да не е гръмнала с милиони, но прави добри неща. "Поредната цигара" от 2020 е супер. "Твоята жена" също е хубава, макар да не стана хит. Просто трудно може да се сравнява интереса към новите с този на такива от ранга на Преса и Галена. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Covidche каза:

Еее, уникален анализ. :D Само за есе или ОЛВ, браво, получаваш отличен. Така сега ми стана по-ясна цялата история.

 

Едно време в училище винаги имах 6-ци на есетата. Благодаря за поредната 😂😂😂 

Шегата настрани, но този текст поне ни накара да размислим над него и да правим анализ. С повечето песни не се получава такова нещо. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Stela каза:

Не мисля, че на този етап има основания да мислим бума за временен. Тепърва ще израстват, ще трупат опит и ще ги видим. И без големи хитове младежите им се кефят и избухват по участията им. Лидия скоро не е пускала нищо и пак си има интерес към нея. И въпреки провала на дуета с Преса. Десита може да не е гръмнала с милиони, но прави добри неща. "Поредната цигара" от 2020 е супер. "Твоята жена" също е хубава, макар да не стана хит. Просто трудно може да се сравнява интереса към новите с този на такива от ранга на Преса и Галена. 

Ами напоследък по-младите на практика са по-масови в чалга средите от почти всички, затова сравнението трябва да е с най-големите за последните години. На мен не ми се иска да отписвам някого, но след случая с Джулия вече не искам и да си правя илюзии за някакъв ренесанс при някоя, която е дала на заден.

На новите изпълнители им е трудно в тази ера за чалгата, която не е като едно време. Когато веднъж са станали масови като за потребителите на жанра, това не им е гаранция за нищо. По-старите имена имат огромен плюс, че са известни на цялата държава, така на някои винаги може да им се обърне внимание дори и след спад.

преди 8 минути, Stela каза:

Любимия ми Галин се завърна. Доволна съм. Харесвам и неговата версия на песента на Симона. ❤

На мен версията на Симона ми харесва повече, но тази новата е точно, което му беше нужно. Дано да стане хит, макар че на Галин нещо не му се получава напоследък. А и песента излиза в неподходящо време в годината, в което малко премиери са силни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...