Jump to content



Поп-фолк скандали (декември, 2021)


Препоръчани коментари

  • Отговори 1,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 4 минути, Stela каза:

 

Ще го питам да видим дали ще каже нещо, защото той два дена подред беше на участия и сигурно е изморен, и може и да се е прибрал тепърва, и да спи. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ало, ало, звъни ти любовта ти
Имам нужда да чуя пак гласа ти
Всичко давам за теб и нашата връзка
И миг без теб сърцето ми се пръска
 
Ало, ало, звъни ти любовта ти
Как ми липсва мириса, вкусът ти
Всичко давам за теб и нашата връзка
И миг без теб сърцето ми се пръска

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Stela каза:

Хубава е, просто се разваля в лицето по този начин. 

Тук например е страшно красива в клипа. 

Красива е силно казано. Хубавка, но просто е вулгарна. А и вече сме стигнали до заключението, че ще остарее много бързо. Такива ранни пубертети увяхват скоро.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, zai4eto82 каза:

Ще го питам да видим дали ще каже нещо, защото той два дена подред беше на участия и сигурно е изморен, и може и да се е прибрал тепърва, и да спи. 

Наистина признавам го за търпелив. Аз отдавна да съм те блокирал. Не че бих ти дал личните си координати като за начало, де.

  • Like 4
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Covidche каза:

А попадали ли сте на тази абсурдна реклама?

Като цъкнеш на нея, даже има измислено интервю с Цветелина, мега аматьорщина. Диетолози искали да я съдят, че била издала пред обществото тайната за отслабване!

image.png.0775489b0b18fce1aa4e0c135f33b655.png

Не знам Янева, дето се има за много хай класа с какъв акъл допуска името й да бъде замесено в такъв цирк.

Ако не си чувал, в момента тече дело в Страсбург срещу нея, заведено от д-р Емилова.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, DarkChild каза:

Наистина признавам го за търпелив. Аз отдавна да съм те блокирал. Не че бих ти дал личните си координати като за начало, де.

На теб какъв ти е проблема? Навсякъде трябва да се обаждаш и то негативно. Най-негативният човек във форума. Отново ти давам игнор. 

  • Haha 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Covidche каза:

nelepo-djena-reklamira-kremove-grimirana

Джена първо се гримира и после маца кремове отгоре. :lol:

Ама сигурни ли сме, че е крем. По-скоро ми се струва, че някоя птичка се е изцвъкала отгоре ѝ.

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

Обаче личи си че Либия иска да държи дистанца от Горчиви истини. 😭

В Мармалад вика, че за нея било изненада, песента била на Преслава, тя се включила в последен момент.

Кучка.

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Willy каза:

Обаче личи си че Либия иска да държи дистанца от Горчиви истини. 😭

В Мармалад вика, че за нея било изненада, песента била на Преслава, тя се включила в последен момент.

А в началото Галин и Преслава разправяха, че песента е на Алфа и те предложили на Преслава да участва 🤣

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Stela каза:

Дуета на Преслава и Константин всъщност щял да е трио със Софка, вярно ли е? 

Няма такова нещо. Някои просто се чудят как да привличат внимание с тези колажи. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е необичайно да се пренаписва историята, но за радост някои помним кои са били първите. Но мен по-скоро ми е странно, че MTV ще въртят Джелем, Джелем.😳 А някога си мислех, че Достатъчно на Елена е твърде не във формата им, но предполагам че ги приемат заради идеите със социална насоченост.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, Brian каза:

Ти пита ли?

Е как? Изчакала е Коцето да се събуди, да си направи кафе (с пудра..захар) и е атакувала като го е видяла на линия 😁

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хора, ВЕСЕЛА се завръща!!! Най-накрая! Много я харесвам и се радвам, че ще ни изненада приятно! Били сме на една маса, много е готина и земна, тогава казваше, че за да направи клип нещата са много сложни и беше още в Пайнер! Сега обаче подготвя два римейка на нейни хитове. Кои ще са според Вас?
Vesela.jpg
 

Ретро звездата Весела направи нещо неочаквано

Попфолк певицата Весела е готова с нова изненада за меломаните, която ще бъде поднесена навръх Коледа. След съвместния проект със Стоил – „Страничен ефект“, промотиран през ноември, сега легендарната звезда залага на нещо старо, но златно.

 
 

На Бъдни вечер – 24 декември, обичаната изпълнителка ще поздрави почитателите си с римейк и видео към два от тоталните си хитове от близкото минало.

На кои от своите евъргрийни се се спряла, тя не издава, но обявява точния час на премиерата – 18:00, в официалната страница на Весела Official във Facebook.

Стоил избра фолк легендата Весела за „Страничен ефект“/ ВИДЕО

Видеоклипът ще се ротира по DSTV, Tiankov TV orient, както и в YouTube.

Весела и екипът, работил над проекта, пожелават: „Весели Коледни и Новогодишни празници и нека Новата година наред с нови хитове, донесе повече здраве и късмет на всички българи и на всички хора по света“.

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...