Jump to content



Поп-фолк скандали (декември, 2021)


Препоръчани коментари

  • Отговори 1,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 час, SG каза:

 На мен версията на Симона ми харесва повече, но тази новата е точно, което му беше нужно. Дано да стане хит, макар че на Галин нещо не му се получава напоследък. А и песента излиза в неподходящо време в годината, в което малко премиери са силни.

Да, тя е по-хубава. Обаче ми харесва и тази на Галин. Слушам си ги и двете. Той ако продължи в тази посока ще му се получи отново. Качествената музика и вложения труд трябва да се оценяват. Такива песни му отиват много. 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, zai4eto82 каза:

Странно е,че Емануела ще бъде при Цитиридис като много пъти му е отказвала и е казвала,че няма да стъпи при него, защото не можел да бъде като Слави Трифонов. 

Аз съм чела сторита в които го наричаше "жалкото копие на Слави Трифонов". Беше казала категорично, че няма да отиде... Жаждата за малко слава и реклама обаче какво ли не правят... Минава си от думата за 10 минути по телевизията. Явно ще промотира новата си песен. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Stela каза:

Аз съм чела сторита в които го наричаше "жалкото копие на Слави Трифонов". Беше казала категорично, че няма да отиде... Жаждата за малко слава и реклама обаче какво ли не правят... Минава си от думата за 10 минути по телевизията. Явно ще промотира новата си песен. 

До, и аз това съм го чела. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Stela каза:

Аз съм чела сторита в които го наричаше "жалкото копие на Слави Трифонов". Беше казала категорично, че няма да отиде... Жаждата за малко слава и реклама обаче какво ли не правят... Минава си от думата за 10 минути по телевизията. Явно ще промотира новата си песен. 

Пратете го на предаването да я питат в лицето.

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Stela каза:

Аз съм чела сторита в които го наричаше "жалкото копие на Слави Трифонов". Беше казала категорично, че няма да отиде... Жаждата за малко слава и реклама обаче какво ли не правят... Минава си от думата за 10 минути по телевизията. Явно ще промотира новата си песен. 

Е, затова трябва много да внимаваш какво казваш и да не се правиш на голямата работа, тръгвайки големия патоса в изказванията си, че колелото така се върти, че в следващия момент се озовава точно пред човека, когото си плюл. Да видим с какви очи ще го гледаш тогава... 

Емануела, откак е в "Пайнер" имам чувството, че върти една безкрайна песен (с малки изключения тук-таме да е пускал нещо по-различно) - и като музика, и като текст (особено като текст), и като клипове. 

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Danger. каза:

Емануела с 43К за 13 часа :roll1: 

А допреди 3 години беше фаворит за Певица на годината. 

Така с този канал се вижда кой къде е …

Роксана е най-добре от Б клас със самостоятелните канали.

  • Like 2

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поднормено умни фенове:
"ДА ГОРИ В ЛЮБОВ Е ХИТЪТ НА 2018!"
-НЕ, ФЕНОМЕНАЛЕН Е ХИТЪТ НА 2018!!!

Ние, интелектуалците:

 

  • Haha 1
  • Love 2

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Willy каза:

Меди и Цветелина Янева - Филм за нас /26.12.2021 - 17:00h/

Последният хит за годината, след всички бози от вчера?

 

  • Like 2
  • Haha 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Willy каза:

Галин имаше 200к за 11ч. , а сега няма и 250к. Ощe не е минал ден и вече си отиде на дъното, заслужено.

Стига де, песента е хубава и заслужава да се оцени. Поне е нещо напълно различно като текст, послание и мелодия на фона на останалите. Ти мразиш Галин и заради това директно отхвърляш проектите му и не им даваш шанс. Не трябва да се ръководим от това. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Stela каза:

Стига де, песента е хубава и заслужава да се оцени. Поне е нещо напълно различно като текст, послание и мелодия на фона на останалите. Ти мразиш Галин и заради това директно отхвърляш проектите му и не им даваш шанс. Не трябва да се ръководим от това. 

Чух я 2 пъти преди да коментирам, но не е по мой вкус и Галин е страшно нагло същество. От всичко което изплюха от Алфа, тази година, само песните на Симона стават и то соловите + Твоята жена на Десита. Всичко друго в коша.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...