Jump to content



Поп-фолк скандали (декември, 2021)


Препоръчани коментари

преди 2 часа , BaGaBoNtIn каза:

Аз не знам някой излязъл победител от това предаване с някаква кариера или успех или поне популярна песен, така че все тая кой е победил, повече няма да чуем за нея/него.Това предаване е супер зле и доста далеч от Х фактор или дори Мюзик айдъл.

Радко Петков! :roll1:

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Днес се случи нещо на работа. Дойде една жена за готвач пробно, но не знам дали ще я вземат на работа. Но по-интересното беше, когато тя чу колегата,че беше пуснал на телефона си песен на Денис. И веднага го попита: Ти харесваш Денис? И аз като го чух и се изненадах как знае за него. И веднага ми стана любопитно и я попитах: Ти знаеш за Денис? А тя ми отвърна: Не само, че го знам, но и го познавах. :И аз като го каза това и някаква изненадана бях. И продължавам да я питам откъде го познава, а тя ми отговори,че дъщеря й била пиар на Денис ,също дъщеря й е пиар била на Борис Дали, Емрах. Направо се изненадах. Веднага навързах нещата,че дъщеря й може да е пиарката Екатерина Стефанова и като я попитах и тя потвърди. И каза много неща за Денис. За Пашев каза,че лично е била сводетел как той е викал на Денис ,че ще му счупи ръцете и го е тормозил и че с Цеци Лудата глава са комбина. Майката на пиарката също каза,че Емрах наистина е бил изнудван от Пашев за пари да плати неустойки и Тони Стораро е платил , за да освободи Емрах. Каза, че Денис наистина е бил в много тежка депресия и че тази депресия е била от това,че славата много бързо го е завладяла, но и тормоза, който е имал. Каза и че с Малката Денис е имал връзка. Думите й бяха: С Ванеса имаха връзка. После я питах; С Малката? И тя отвърна: Да. Всичко, което Пашев е казал пред Мон Дьо е пълна лъжа ми каза. Колко ли са платили на Мон Дьо за това лъжливо интервю. Жената едва се сдържаше да не се разплаче като говорише за Денис. Каза много хубави неща за него колко хубаво момче е бил. Пашев какви лъжи каза само. И тази Екатерина пиарката е от Бургас, аз да не знам. Сега била в майчинство дъщеря й. Заради работата й на пиар пътувала до София, Пловдив, Слънчев бряг. За Алекса като я питах каза,че не я познава. 

  • Like 1
  • Wow 3
  • Sad 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , BaGaBoNtIn каза:

Аз не знам някой излязъл победител от това предаване с някаква кариера или успех или поне популярна песен, така че все тая кой е победил, повече няма да чуем за нея/него.Това предаване е супер зле и доста далеч от Х фактор или дори Мюзик айдъл.

Честно казано само от XFactor са излизали звезди и то едва няколко, повечето дори не са били победители, а просто участници, за това ми е трудно да преценя дали този формат им е помогнал или просто са минали от там по пътя си. От победителите Рафи и Жана станаха популярени, но за успехи с музика изобщо не може да става дума. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Danger. каза:

Няма ли кой да го банне @THE IIconic? Страшна лепка, даваща минуси по цял ден на куп потребители.

Иначе се смяхте на пламбата, но той поне можеше да мисли и имаше акъл. :1000(29):

Ами ако за това се даваше бан, какъв е смисъла от тях? 😂

 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , -A. каза:

След Емилия е ред на Преслава да обяви, че е бременна. :D 

Нова песен сигурно за лято 2022.

Аа.. чак пък нова песен. Според мен ще ни зарадва с мушама номер 3. Има още много ретро хитове за тази цел. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Дискът с песните нс Денис е в процес на завършване. Дуетът му с Емилия ще е изненада, но Емилия ще реши кога да го обяви. Фондацията на името на Денис е на финалната права и ще има сметка за дарения. Също се обмисля и идея за документален филм. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия сигурно няма да тръгне на участия поне половин година след раждането, което сигурно ще е края на лятото чак, така че, не знам защо бави дуета...

Преслава и Коце ми е интересно да чуя песента, въпреки че тук имам най-малко очаквания от 4-те "гранд" дуети.

Цура и Меди ще е топ проект, щом Меди 6 месеца не изкара нова песен.

Галена и Азис се набутаха в топ 10, дори и в UK и ще имат пореден ден над 500-600к. Какво да им коментирам на тях повече?

  • Like 3
  • Love 1
  • Dislike 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Willy каза:

Емилия сигурно няма да тръгне на участия поне половин година след раждането, което сигурно ще е края на лятото чак, така че, не знам защо бави дуета...

Преслава и Коце ми е интересно да чуя песента, въпреки че тук имам най-малко очаквания от 4-те "гранд" дуети.

Цура и Меди ще е топ проект, щом Меди 6 месеца не изкара нова песен.

Галена и Азис се набутаха в топ 10, дори и в UK и ще имат пореден ден над 500-600к. Какво да им коментирам на тях повече?

За Цура и Меди и аз имам най-големи очаквания. От нея сме свикнали да получаваме рядко нови песни, но пък за тази сметка качествени. Меди си мачка и както казваш при тази пауза е очаквано да е нещо силно. Звучи обещаващо. 

Дано Емилия не отлага още дълго дуета с Денис. Много искам да го чуя. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа преди малко на лайф в инстаграм каза, че не била като някои колежки да си намери мъж депутат да и плаща клиповете, а тя да си стои вкъщи. Разбирала музиката в това да ходиш по участия и да си сред хората. 

За "Докрай" каза, че е била спирана да я пусне заради друга песет от същия автор, а тя я трябвало да чака първо другата песен. Всички сме знаели кой е този човек.

 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, PHILIPP PLEIN каза:

Преди малко гледах лайфа на Андреа и спомена,че Меди е бил пострадал и беше откаран в болница. После пък взе,че го нахейти 🤷‍♂️🤷‍♂️

Аз преди малко минах покрай Илюжън (ще има участие след малко) и на входа бяха само охраните, опашка нямаше от нито един. :1000(29):

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , PHILIPP PLEIN каза:

Преди малко гледах лайфа на Андреа и спомена,че Меди е бил пострадал и беше откаран в болница. После пък взе,че го нахейти 🤷‍♂️🤷‍♂️

рева

в менопауза ли е тази жена вече?

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...