Jump to content



Поп-фолк скандали (декември, 2021)


Препоръчани коментари

преди 17 минути, petya1 каза:

Като изключим мега силната година на Галена, коя друга ви се отличи като проекти през 2021?
 

Деси Слава представи много готини неща. На мен ми се нарежда на второ място след Галка за 2021, като нали не говорим за хитове, а като качество на продукцията.  

“Токсичен”заслужаваше да е топ хит. Много яка песен! Дуетът с Лорена също е много добър. Машъпът също допринася да се насладят хората на вечните ѝ хитове. Въобще само повече полулярност ѝ трябваше на песните, за да може всички да ѝ признаят силната година, но вече е доста трудно за всички. 

Теди

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

За първи път бг песен влиза в топ 10 в тренда на Австрия, ако не и като цяло в тренда.

В другите държави също се издига.

#1 Bulgaria

#10 Austria

#14 Germany

#15 Holland

#16 United Kingdom

#24 Belgium

 

 

  • Love 6
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Willy каза:

За първи път бг песен влиза в топ 10 в тренда на Австрия, ако не и като цяло в тренда.

В другите държави също се издига.

#1 Bulgaria

#10 Austria

#14 Germany

#15 Holland

#16 United Kingdom

#24 Belgium

 

 

Мислех, че ще бъде и в турския заради Азис. Интересно е да се появи в тренда на тези държави и то на добри места. Браво! 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена и Криско направиха три дуета и нито един не гръмна както се очакваше, но този път с Азис избиха рибата - от години не е имало толкова силна песен, която да стане тотален мегахит само за часове!

Предполагам сигурно ще пуснат поне още един.

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Willy каза:

За първи път бг песен влиза в топ 10 в тренда на Австрия, ако не и като цяло в тренда.

В другите държави също се издига.

#1 Bulgaria

#10 Austria

#14 Germany

#15 Holland

#16 United Kingdom

#24 Belgium

 

 

Където има най-много цигани.

  • Like 1
  • Haha 7
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , petya1 каза:

Като изключим мега силната година на Галена, коя друга ви се отличи като проекти през 2021?
 

Деси Слава представи много готини неща. На мен ми се нарежда на второ място след Галка за 2021, като нали не говорим за хитове, а като качество на продукцията.  

“Токсичен”заслужаваше да е топ хит. Много яка песен! Дуетът с Лорена също е много добър. Машъпът също допринася да се насладят хората на вечните ѝ хитове. Въобще само повече полулярност ѝ трябваше на песните, за да може всички да ѝ признаят силната година, но вече е доста трудно за всички. 

Само Симона

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 часа , THE IIconic каза:

И аз се сетих за на Цура песента - напомня на нея, да.

преди 17 часа , petya1 каза:

Като изключим мега силната година на Галена, коя друга ви се отличи като проекти през 2021?
 

Деси Слава представи много готини неща. На мен ми се нарежда на второ място след Галка за 2021, като нали не говорим за хитове, а като качество на продукцията.  

“Токсичен”заслужаваше да е топ хит. Много яка песен! Дуетът с Лорена също е много добър. Машъпът също допринася да се насладят хората на вечните ѝ хитове. Въобще само повече полулярност ѝ трябваше на песните, за да може всички да ѝ признаят силната година, но вече е доста трудно за всички. 

Касиерката - най-много маркирани продукти за 2021 + бонус точки за търчене с цел претегляне на зарзават и коригиране на сгрешени етикети от насипната витрина.:1000(33):

Чак лидерката я е възпяла!

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Чакайте де... да не вземе да секнат гледанията след нова година. Имат късмет, че няма нови песни и конкуренция. 

И защо броите песента само като актив на Галена? :D 

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, meleto каза:

Чакайте де... да не вземе да секнат гледанията след нова година. Имат късмет, че няма нови песни и конкуренция. 

И защо броите песента само като актив на Галена? :D 

Янева, Теди Ломска (2 пъти), Криско и Тони, Тони - 1000 пъти, Боро Първи с David Guetta, Симона, FYRE, Marso и Паулина от Игри на волята ... а измежду тия имена по гледания най-голяма конкуренция им прави Тони G класата, но това е друга тема.
Не е като да са пуснали песента по време на суша, и то в период когато 1000 пъти е най-слушаното нещо.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, meleto каза:

Чакайте де... да не вземе да секнат гледанията след нова година. Имат късмет, че няма нови песни и конкуренция. 

И защо броите песента само като актив на Галена? :D 

Ами тя си платила всичко музика,текст,клип и тн

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...