Jump to content

СИМОНА - ПАК


Препоръчани коментари

преди 3 минути, PHILIPP PLEIN каза:

Припева ми напомня на една ретро песен.

И на мен. Нещо от периода до 2005 година.

Песента е по-слаба от Момиче от лед, музиката еднаква, не знам дали ми хареса или не, но си личи че в момента най-много се стараят за Симона.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля че Симона е точно това, което Гъбин търсеше толкова време. Ако Alpha Music се задържи във времето, именно Симона ще е златната му кокошка. 

Песента е много добра! Ретро нотката е точно в десятката в комбинация с гласа и!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, FolkEmpire каза:

Тенекията пак краднал от тук:

https://www.youtube.com/watch?v=1o33DdOrFm8

Знаех си, че е нещо на Камелия...само че търсех прилики с ретро песните й!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще отбележа едно хубаво нещо - добре са озаглавили песента, пускаш си я за първи път и те лъхва дежавюто как вече си я слушал ;) 

А Доня Галина явно не търпи да има хубави, вървежни момичета в неговия курник - не само клипа все едно са го снимали със поне 10 годишен телефон, ами и специално са се постарали Симона не-Кекса да изглежда като 30 годишна разпоретина в него. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това не го виждам като голям хит. Много равно и неизпъкващо пеене на припева. Куплетите са много наблъскани, аранжиментът е чуван, клипът - краден. Тенк ю, некст.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо обложката е от "Грешници" на Лиди и Коце? Ей, Доня Галина не се стърпя да превърне и Сима в Тройница. Защо да има собствена индивидуалност - няма нужда.

Хубава е песента, но първата й си остава ненадмината досега.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кат ми излезе в тубата помислих си че Андреа е пуснала нова песен и се зарадвах. Няма да я пусна както и предишните ѝ песни.

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прилича ми на нещо на Валя, Камелия... нещо от 2002-2003. Не е лоша на първо слушане.

Клипа ми е много замазан и то не по начина, по който са принципно клиповете на Алфа - явно заради пушеците се получава такъв ефект. На 4к може би ще изглежда добре, ама аз съм бедна женица от народа и не притежавам такова устройство.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Blueberry каза:

Прилича ми на нещо на Валя, Камелия... нещо от 2002-2003. Не е лоша на първо слушане.

Клипа ми е много замазан и то не по начина, по който са принципно клиповете на Алфа - явно заради пушеците се получава такъв ефект. На 4к може би ще изглежда добре, ама аз съм бедна женица от народа и не притежавам такова устройство.

Виж Зайка ще гледа... Тя има! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много готина песен !!!

Ретрото се завръща :1000(6):

Може би ако я беше изпълнила Галена или Преслава щеше да е още по-яка ... много ми е детско гласчето на Симона .

А клипа пет пари не струва .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много готина песен, притежаваща ретро нотки. Затова си мисля, че много хора ще я харесат и ще се превърне в един от хитовете на есенно-зимния сезон. Определено си личи как вече Галин ще налага Симона за сметка на останалите си изпълнители, но момичето си пее (макар и по детски и на моменти по-пискливо, отколкото ми се иска), има визия, сценично поведение - всички предпоставки да стане една от звездите на съвременния попфолк, че и бездруго има нужда от такива. Не ми допада само, че идеите за клипа са взети наготово, както и че музиката прилича на "Ангелът" на Цветелина Янева. Но пълно щастие няма, както са казали.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубава песен, ще стане хит единствено заради това, че няма никаква конкуренция сега, и май скоро няма да има. Не помня дори коя беше последната излязла песен преди тази. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...