Jump to content



Поп-фолк скандали (ноември, 2021)


Препоръчани коментари

преди 16 минути, Kitty каза:

Хей, я някой да обясни какви ги е дрънкотила Есил Дюран, че съм пропуснала.

Правила е драма за нашата история?  "Тежко" и било да чете за турските зверства и за Батак?

А за чий тогава живее тук в България, след като не може да ни понася историята? Защо пее на български език? Не и ли тежи? Ами песента "Леле, Яно"?

Такива неблагодарници грам не мога да ги понасям!

На тази жена България и е дала правото да води светски живот, да има достъп до образование, право на работа, сама да решава за личния си живот, да се облича както си иска, да си прави прически и да се гримира.............. В една Турция щеше да е омъжена още на 12 - годишна възраст на 50 - годишен мъж!

Тази жена да си стяга багажа и да се маха от България, щом не ни понася историята!

Жалко, направи хубави песни като "Сладки лъжи", "Само мен обичай", "Как искам", Нека", а тя какво................

Дори Рейхан не беше толкова неблагодарна. Знам, че мечтаеше за кариера в Турция, но съм сигурна, че, ако беше оцеляла, щеше да види там какво е и да се отврати. Там не може да си студентка, ако не ходиш със забрадка!

Турция е на много по-високо ниво в икономика и здравеопазване от нас, и за 100 години едвали ще ги догоним. Стига си разпространявала предразсъдъци и закостенели разбирания за държава, в която едвали и кракът ти е стъпвал.

  • Like 9
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 час, Andrew Cunanan. каза:

Русата водеща познахте ли я?

Очевидно Айврия е поне на 20 години в момента :D Тя водеше и поздравите по Фен, преди това и други предавания другаде. 

преди 59 минути, SG каза:

Тази позиция й е благодарение на хитовете от 17 години кариера и поне 100 песни. Междувременно, сумати нови имена само с по няколко песни доближават и влизат в ТОПа. Просто няма как да де отрече, че Преслава се вози по някаква инерция и дори самата тя вече не си дава зор. Сериозно заприличва на Глория в предишен етап от кариерата й.

При горните изпълнители не знам как не споменах Луна. Тя на практика е най-нашумялата чалга певица на 2021, макар и не с музика.

 

Луна е единственаата певицаа, която винаги ще бъде актуаална. През 2-3 години е топ името на попфолка. Прави каквото си иска. Най-умната чалгарка и вечен номер едно! 

преди 33 минути, Kitty каза:

Хей, я някой да обясни какви ги е дрънкотила Есил Дюран, че съм пропуснала.

Правила е драма за нашата история?  "Тежко" и било да чете за турските зверства и за Батак?

А за чий тогава живее тук в България, след като не може да ни понася историята? Защо пее на български език? Не и ли тежи? Ами песента "Леле, Яно"?

Такива неблагодарници грам не мога да ги понасям!

На тази жена България и е дала правото да води светски живот, да има достъп до образование, право на работа, сама да решава за личния си живот, да се облича както си иска, да си прави прически и да се гримира.............. В една Турция щеше да е омъжена още на 12 - годишна възраст на 50 - годишен мъж!

Тази жена да си стяга багажа и да се маха от България, щом не ни понася историята!

Жалко, направи хубави песни като "Сладки лъжи", "Само мен обичай", "Как искам", Нека", а тя какво................

Дори Рейхан не беше толкова неблагодарна. Знам, че мечтаеше за кариера в Турция, но съм сигурна, че, ако беше оцеляла, щеше да види там какво е и да се отврати. Там не може да си студентка, ако не ходиш със забрадка!

Доста глупости изписа - никой не задължава никого да носи забрадки в Турция. 

Не знам какво изказване на Есил визираш, но тя винаги подчертава, че България е нейната родина и никога не е искала да остава в Турция. Дааже критикувааше някакви лели или братовчедки, които са аостанаали таам. ОСвен да си е сменила резко мнението, вероятно не си разбрала правилно. 

  • Like 1
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Есил е може би най-добрият бутиков артист в жанра, изключително начетена и интересуваща се, наша Кити тръгнала морал да ѝ чете. Потрес и шахматизъм!

 

  • Like 2
  • Haha 2
  • Love 2
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Най-добрият имиджов клип в историят на чалгата.

 

Не върви пред този лесбо-визуален шедьовър:

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Не върви пред този лесбо-визуален шедьовър:

 

Чики-чики е сюжетен клип!

Вторият най-добър имиджов клип във фолка! И личен мой фаворит! 

 

  • Love 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гостувала е в някакво предаване и е  плюла по българската история. Сега го прочетох във кокошкарския форум. Приличала била на Слаш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Kitty каза:

Гостувала е в някакво предаване и е  плюла по българската история. Сега го прочетох във кокошкарския форум. Приличала била на Слаш.

Кой е кокошкарският форум? Не си дочела нещо, или са писали глупости. Съмнявам се да е плюла. А че историята е извъртяна от комунистите, това е ясно. 

Черпя те с най-добрия сюжетен клип в новия фолк!

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Kitty каза:

Форумът на бг мама. 

Колко достоверен, проверен и автентичен източник на информация си избрала. Поздравления!

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Kitty каза:

Гостувала е в предаването на Нова телевизия за "Балотажа", там ги е говорила тия неща, потърсете и вижте.

Ами, най-добре ти потърси и не гледай, а слушай, защото ти я хейтиш, жената казва, че е етническа туркиня и докато е учила историята ни в българско училище в родния ѝ български град е изпитвала срам и иска да спре да се рови в раната от самите политици. Нищо против БГ не е казала. Хем не си го гледала, хем обсъждаш... 

  • Like 6
  • Thanks 1
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, pacho каза:

Ами, най-добре ти потърси и не гледай, а слушай, защото ти я хейтиш, жената казва, че е етническа туркиня и докато е учила историята ни в българско училище в родния ѝ български град е изпитвала срам и иска да спре да се рови в раната от самите политици. Нищо против БГ не е казала. Хем не си го гледала, хем обсъждаш... 

Не че я защитавам, напълно прав си, ала Кити май беше с почти пълна загуба на слуха.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, pacho каза:

Ами, най-добре ти потърси и не гледай, а слушай, защото ти я хейтиш, жената казва, че е етническа туркиня и докато е учила историята ни в българско училище в родния ѝ български град е изпитвала срам и иска да спре да се рови в раната от самите политици. Нищо против БГ не е казала. Хем не си го гледала, хем обсъждаш... 

Ами, аз не чувам вече. Прочетох жените във форума какво са чули, че е казала. "Тежко" и било да учи българската история..............

Тогава защо живее тук?

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Kitty каза:

Тогава защо живее тук?

Това се отнася и за теб, при все че България като държава не се грижи достатъчно добре за хората с увреждания. Може да не е имала избор, както нямаш ти. Прояви малко разбиране и емпатия, и не бъди буквалистка, хващайки се за абсолютно всяка дума, извадена от контекста.

  • Like 5
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво извадено от контекста бе, хората си написаха, че тя се е оплаквала и е оплювала страната ни! И това, ако не е черна неблагодарност..........

  • Dislike 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Kitty каза:

Ами, аз не чувам вече. Прочетох жените във форума какво са чули, че е казала. "Тежко" и било да учи българската история..............

Тогава защо живее тук?

Ами като не чуваш, няма да обсъждаш какво е казвала само по разни интерпретации на жени в майчинство, затворени в дома си. Аз като не мога да управлявам самолет, не се качвам на мястото на пилота. 

Стига си лъгала, а се извини по-скоро! Нищо подобно не е казвала.

  • Like 5
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Някои се оказаха големи любители на турското. Браво, че си забравяте българските корени. Стягайте си багажите за Пуйколандия тогава!:yelling:

  • Haha 5
  • Dislike 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, Kitty каза:

Някои се оказаха големи любители на турското. Браво, че си забравяте българските корени. Стягайте си багажите за Пуйколандия тогава!:yelling:

И това го казва гражданка на град, чието име е еднакво с щат в САЩ. Доообре. :D

Мен комшиите в Одрин винаги са ме посрещали като на червен килим, особено из заведенията. Всичко друго е история. Какво искаш да ги правим сега, да ходим с брадвите в Турско и да се саморазправяме?

Вярваш на бг мама, а на Рамамия - не? Като не си чула, ето, аз ти казвам, не е имало такива изказвания от Исмигюл Дюран.

  • Like 3
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...