Jump to content



Поп-фолк скандали (ноември, 2021)


Препоръчани коментари

  • Отговори 2,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 21 минути, Andrew Cunanan. каза:


Антонио е супер бичменце, какво ще кажеш, кака? @WindWalkerMonk

Ужасен е, наистина. А този другият два пъти повече. Готин мъж в чалга клип е Билян:

Keine Fotobeschreibung verfügbar.

  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, WindWalkerMonk каза:

Ужасен е, наистина. А този другият два пъти повече. Готин мъж в чалга клип е Билян:

Keine Fotobeschreibung verfügbar.

Хубаво тяло, главата може да се ползва само и единствено за футболна топка.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, meleto каза:

В на кого канала? Какъв е тоя канал? Прилича на фенски.

Не го знам кой е тоя. Сега му погледнах инстаграма, но ми е неизвестен. Може би Хит мюзик са отказали да качат песента в техния канал. Този със сигурност не е официален. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Stela каза:

Не го знам кой е тоя. Сега му погледнах инстаграма, но ми е неизвестен. Може би Хит мюзис са отказали да качат песента в техния канал. Този със сигурност не е официален. 

Баща му. Популярен сред мангалите. 

  • Like 2
  • Wow 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , WindWalkerMonk каза:

Ужасен е, наистина. А този другият два пъти повече. Готин мъж в чалга клип е Билян:

Keine Fotobeschreibung verfügbar.

Социални мрежи моля? Че май правихме нещо лятото ама дали беше той не знам. 

  • Haha 3
  • Wow 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Slavi каза:

а няма тотално да бъде забравена като повечето мегахитове на Галош. 

Точно така се забравят хитовете на Галош. Не случайно споделям точно тази песен, защото задържането й е едно от най-подценяваните в форума.

https://www.instagram.com/tv/CWOiOHWvXdB/?utm_source=ig_web_copy_link

  • Haha 1
  • Love 1
  • Dislike 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Willy каза:

Точно така се забравят хитовете на Галош. Не случайно споделям точно тази песен, защото задържането й е едно от най-подценяваните в форума.

https://www.instagram.com/tv/CWOiOHWvXdB/?utm_source=ig_web_copy_link

Не знам защо я подценяват тук. И по участията на Галена, а и когато я пускат се приема страхотно. Мненията във форума често са плод на заслепеност заради любимките им. 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Stela каза:

Не знам защо я подценяват тук. И по участията на Галена, а и когато я пускат се приема страхотно. Мненията във форума често са плод на заслепеност заради любимките им. 

Да не говорим че с успеха на новите й песни, старите също карат нови животи и куп песни на Галена от периода преди ютуб ерата направиха над милион гледания през 2021. Нещо което не постигат дори и истинските лидерки на тези години.

Този хит чукна почти 2М отгоре само през тази година. Най-слушано от 2006 в канала на Планета??

 

  • Like 2
  • Love 1
  • Dislike 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Willy каза:

Да не говорим че с успеха на новите й песни, старите също карат нови животи и куп песни на Галена от периода преди ютуб ерата направиха над милион гледания през 2021. Нещо което не постигат дори и истинските лидерки на тези години.

Този хит чукна почти 2М отгоре само през тази година. Най-слушано от 2006 в канала на Планета??

 

 

Screenshot_20211016_144518.jpg

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, Willy каза:

Точно така се забравят хитовете на Галош. Не случайно споделям точно тази песен, защото задържането й е едно от най-подценяваните в форума.

https://www.instagram.com/tv/CWOiOHWvXdB/?utm_source=ig_web_copy_link

Този клип за аргумрнт ли го смяташ? Бахти рехавата публика... 

За другото со прав. Покрай хитовете и последните години милиони направиха и песни на Галена, които не са били и в топ 5 като повечето от албума Аз. 

 

Все така дразнещи сте Галеновите и сякаш живеете, за да величаете нея, а да омаловажавате всички други.  Блазе ти, че не живееш в БГ и нямаш възможността да видиш реакциите на средностатистическия българин извън таргета на чалгата стане ли дума за Галена и подобни... Това ти позволява да си носиш розовите очила. 

Между другото откакто не влизам тук и тя ми стана по симпатична, но големите и фенове се грижите добре форума да не я понася с непрестанните ви глупости и свободни съчинения. 

  • Like 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi каза:

 

Между другото откакто не влизам тук и тя ми стана по симпатична, но големите и фенове се грижите добре форума да не я понася с непрестанните ви глупости и свободни съчинения. 

Буквално ти я намеси в дискусията и после се оплакваш.🤣

  • Like 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изобщо не е рехава публиката. Доста хора са си и се вижда, че избухват на макс. Ако беше клипчето с друга щеше да се развява тук за пример и да ни се бута в очите. Тогава нямаше да е рехава публиката... Толкова ли е трудно да се каже браво за нещо очевидно и показано с факти... 😉

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...