Jump to content



Поп-фолк скандали (ноември, 2021)


Препоръчани коментари


Не само от златния си фонд, но и от последните години мачка с качествена продукция и жестоки песни. А е и толкова сладка, младолика и отличаваща се! 

  • Like 3
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 4 часа , Willy каза:

Този хит беше за диско хит, останах в шок когато наградата взе Андреа за Няма да съм аз, която ми е много любима, но дори и не стана хит.

Аз пък шок от този кавър на същата песен. И какво са написали?

Muzika: Rrahman Kryeziu Teksti: Astrit Lala

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове


Един от най-големите самостоятелни хитове на 1999-та, годината, в която ЗА ПЪРВИ и ЕДИНСТВЕН път "Певица на годината" на наградите на Нов Фолк печели певица, която не е в Пайнер, а именно - Танчето ни Боева.

  • Like 3
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Andrew Cunanan. каза:


Не само от златния си фонд, но и от последните години мачка с качествена продукция и жестоки песни. А е и толкова сладка, младолика и отличаваща се! 

хит

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Andrew Cunanan. каза:

Обаче Планетчо как е сплескал картината... сакън да не изглежда 100кг.

Избушила е всичко, щото още с първия албум разбиваше всички.

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

ЛМАОООО @Andrew Cunanan. ДЖАМАЙКАТА 2013 - Най-добрата фирма, Живее ми се, Кисс ми бейбе 

ЛИДЕРИШШШ

За жалост кариерата му както блесна, така и угасна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Andrew Cunanan. каза:


Един от най-големите самостоятелни хитове на 1999-та, годината, в която ЗА ПЪРВИ и ЕДИНСТВЕН път "Певица на годината" на наградите на Нов Фолк печели певица, която не е в Пайнер, а именно - Танчето ни Боева.

Почти всеки ден я слушам! 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

За жалост кариерата му както блесна, така и угасна.

Не е решил, не е пуснал нов хит. Миналата година пак имаше някакви. 

 

  • Love 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само в този форум се твърди, че Рени била залязла през 2003-та година и нямала хит съответната година, а лично аз съм чувал тази песен да гърми от коли наскоро; А на клипчето, което поставих по-горе, ХЕТЕРО мъже в екстаз, на прага оргазмично да си разкъсат ризите, пеят с пълно гърло припева! ЗЛАТЕН ХИТ!

 

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Andrew Cunanan. каза:

Само в този форум се твърди, че Рени била залязла през 2003-та година и нямала хит съответната година, а лично аз съм чувал тази песен да гърми от коли наскоро; А на клипчето, което поставих по-горе, ХЕТЕРО мъже в екстаз, на прага оргазмично да си разкъсат ризите, пеят с пълно гърло припева! ЗЛАТЕН ХИТ!

 

Златен хит,също като този:

 

  • Haha 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Само в този форум се твърди, че Рени била залязла през 2003-та година и нямала хит съответната година, а лично аз съм чувал тази песен да гърми от коли наскоро; А на клипчето, което поставих по-горе, ХЕТЕРО мъже в екстаз, на прага оргазмично да си разкъсат ризите, пеят с пълно гърло припева! ЗЛАТЕН ХИТ!

 

Та тя държи най-гледаната песен за съответната година - Папагалът е с 10+М. Босанац и тя е с 2 милиона. Но Не мога без тебе и Луда за любов си бяха много успешни за 2003. Най-интересното е, че най-позната и лесно възприеманата и песен от съответната година е Уморих се, заради най-слушания ретро микс, в който е включена. Тогава беше и в най-добрата си форма, топ мацка. 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Runevski каза:

Та тя държи най-гледаната песен за съответната година - Папагалът е с 10+М. Босанац и тя е с 2 милиона. Но Не мога без тебе и Луда за любов си бяха много успешни за 2003. Най-интересното е, че най-позната и лесно възприеманата и песен от съответната година е Уморих се, заради най-слушания ретро микс, в който е включена. Тогава беше и в най-добрата си форма, топ мацка. 

 

Тази песен също беше популярна:

 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Andrew Cunanan. каза:

Тази песен също беше популярна:

 

Прости ми, мамо и Да се разделим също. Нийе, нийе готово е с над 1,5М. Супер успешна година и е 2003. 

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Диона наистина е изключителна простачка, може ли да плюеш срещу гейовете и после да пресъздадеш точно една от най-айконик визиите на Лейди Гага, която е в подкрепа на гейовете в армията и въоръжените сили, показваща как се чувстват те с различна сексуална ориентация от мнозинството в именно тези структури. :mf_surrender:

 

Gaga explained following the awards ceremony that the dress was a statement about one's need to fight for what one believes in, and highlighted her distaste for the US military's don't-ask-don't-tell policy.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...