Jump to content



Евровизия 2022 - Торино


FikLena

Одобрявате ли избора на български представител за 2022 (Intelligent Music Project )?  

36 потребители гласуваха

  1. 1. Одобрявате ли избора на български представител за 2022 (Intelligent Music Project )?

  2. 2. Харесвате ли българската песен "Intention" на Intelligent Music Project?

    • Да
      0
    • Не

Анкетата е затворена за нови гласове


Препоръчани коментари

преди 6 минути, Willy каза:

Ще мине Холандия. Годината е слаба и певицата е яко облечена, if that's something! ❤️

Аз още не мога да прежаля Албина, а 2017 всички фаворити не ми минаха. Dance alone, Paper, Verona, Apollo, into deep, line....

2017 е много странна и необяснима година. Пенявехме се за Италия и Белгия, а накрая Португалия и България…

Тази година не мога да я предиктна също. За мен победителят е Швеция или Полша (ще изяде много хейт, но имат брутална диаспора), но може би съм субективна. След вторите репетиции фендъма сякаш забрави за Украйна, но още не ѝ падат процентите при букитата. Ще е интересно.

Само да не печели пак Биг 5 🤢

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Blueberry каза:

2017 е много странна и необяснима година. Пенявехме се за Италия и Белгия, а накрая Португалия и България…

Тази година не мога да я предиктна също. За мен победителят е Швеция или Полша (ще изяде много хейт, но имат брутална диаспора), но може би съм субективна. След вторите репетиции фендъма сякаш забрави за Украйна, но още не ѝ падат процентите при букитата.

Полша не знам дали е яко или пренатрупано това което видяхме на 30те секунди днес. 

Ронела сама си е лийкнала друга част от перформанса за да докаже, че уж било яко.

Аз не знам Чехия как ще мине, 7ми на букитата.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

на тоя етап ми се струва как Чехия ще мине. Миналия месец търкаха позиции след наште пенсии при букитата. 

Ирландката също. Стейджинга е шареничък, пък и не е заспала песньовка като масовката. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хъ? Тоя стейджинг на Полша ме впечатлява как отделните елементи са интересни сами по себе си, но комбинацията им е ... ужасна? Или е редно да го видим цялото може би ... 

А Корнелия ми се вижда прекалено семпла постановката. Или изпускам нещо?  

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Lelqtian каза:

Хъ? Тоя стейджинг на Полша ме впечатлява как отделните елементи са интересни сами по себе си, но комбинацията им е ... ужасна? Или е редно да го видим цялото може би ... 

А Корнелия ми се вижда прекалено семпла постановката. Или изпускам нещо?  

Същото е като на Мелодифестивален със съвсем малки промени. Както винаги за Швеция.

Според мен Полша ще си поизчистят елементите и ще е яко в крайна сметка.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Македонското девойче продължава да е ужасно. Има ли шансове да я дисквалифицараме до 41во място и да викнем Васето или ирландската лезба от миналата година да пеят вместо нея? 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

От това което видях Полша печели. Освен ако британецът не направи нещо мега яко. 

Чехия ми се губи между другите и по-скоро Австрия ще мине. Не знам. Нещо ми липсва при Чехия.

Що се отнася до Румъния и Израел. Имам чувството, че гледаме едно изпълнение. Ако сложат изпълнителите един до друг не мога да ги различа. Но за съжаление, Румъния изглежда доста евтино откъм облекло, щото другото се припокрива с Израел. Не съм убеден, че ще прескочи Румъния. И Австралия не ми хареса.

Белгия ми е на ръба. Нищо чудно някой от аутсайдерите да се набута на финал на нейно място.

Кипър, освен с песен, не ме впечатли. Е, декорите са по-добре от тези на Армения, например.

Eстония седи доста яко. Дали е възможно Армения да отпадне? Някак са ми в една категория с Естония.

И вече категорично, само Полша ми предизвиква уининг вайб. Но нека видим Юк. Имам добри очаквания там.

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 6.05.2022 г. от 0:10, meleto каза:

Ще видим кой как е с прогнозите. :D 

 

 

1 полу-финал:

 

Холандия

Армения

Гърция

Албания

Молдова

Литва

Украйна

Португалия

Австрия

Норвегия

 

без Швецария и Латвия !!!

  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

UK не печели дори и да направят най-бруталното шоу.

Да не прибързваме казвам. Аз се надявам, че ще направят нещо уау. 

А песента си е готина и забиваща с това Спейсмееен... Ще обере жури вота, ако тиктокърите се активизират... ще грабне и телевот. Жалко че не знаем кои аудитории гласуват най-много. По-скоро то е въпрос: кои ще активизират публика да гласува по симпатии. Тъй че не е за подценяване ЮК. 

Много ме е яд за Сърбия. Дори не е на нивото на техния национален финал. И нещо на мелодията са променили. В оргинал сякаш се чуват аплаузи, а в рехърсъла го няма това. Може би се надяват на публиката, но ми се струва, че плейбек версията го има този ефект.

Между другото днес слушах в спотифай песните. Определено Дания е доста по-запеваема от БГ. Залагам, че тя ще се класира от рок песните. А и тайно се надявам така да стане, за да е като послание за следващите дето с пари взимат възможността да представят страната, нищо че не ги харесва обществото.  

преди 8 минути, FikLena каза:

 

1 полу-финал:

 

 

 

без Швецария и Латвия !!!

За Латвия съм съгласен, но Щвейцария ми е на ръба. Заедно с Австрия. Една от двете ще литне.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ааа Швейцария е много скучна и смотана. Дава ми Грузия 2021 вайб.

Латвия ще флопне с журитата, а и откъм телевот не я виждам добре. Може би само от Литва могат да вземат приличен вот.

Полша няма да се приеме никак добре като победител за съжаление. Второ-трето място. Иначе много искам да спечели.

Британецът за мен има потенциал да изфалшивее, отделно, че имат история да са много слаби в телевота. Не я виждам като претендент за победата.

Швеция, Полша или Украйна ще е, като Полша ще отнесе супер голям хейт което и място от топ 5 да заеме.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Полша ... си има причини да не са харесвани като цяло.

Укей дори да пратят примерно Адел с уникално добра песен, пак имат всички шансове да са на 25то място на финала с нил поа. 

Украйна няма как да хостват, Швеция хостват твърде често, затова предлагам да спечели Франция и да гледаме Евровизия 2023 от бретонската гора :) 

Пък и ще е уникално да спечелят баш когато няма нито една песен на френски 

 

  • Love 2
  • Hug 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Lelqtian каза:

Полша ... си има причини да не са харесвани като цяло.

Укей дори да пратят примерно Адел с уникално добра песен, пак имат всички шансове да са на 25то място на финала с нил поа. 

Украйна няма как да хостват, Швеция хостват твърде често, затова предлагам да спечели Франция и да гледаме Евровизия 2023 от бретонската гора :) 

Пък и ще е уникално да спечелят баш когато няма нито една песен на френски 

 

Какво ѝ е на Полша?

Много ме кефи Франция мен, ама нещо не мисля, че ще се представят добре 😭

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Blueberry каза:

Какво ѝ е на Полша?

Много ме кефи Франция мен, ама нещо не мисля, че ще се представят добре 😭

Полша на власт са меко казано авторитарни гадни анти-ЕУ хомофоби. Имат официални анти-ЛГБТ зони. И мизогинисти. Криминализираха абортите. Имаше масови протести по тоя повод миналата година, като прокараха въпросния закон, и бяха меко казано бяха игнорирани. Правиха напълно анти-демократична съдебна реформа. Такива мити работи. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Lelqtian каза:

Полша на власт са меко казано авторитарни гадни анти-ЕУ хомофоби. Имат официални анти-ЛГБТ зони. И мизогинисти. Криминализираха абортите. Имаше масови протести по тоя повод миналата година, като прокараха въпросния закон, и бяха меко казано бяха игнорирани. Правиха напълно анти-демократична съдебна реформа. Такива мити работи. 

Не мисля, че масовият зрител знае и ги мисли тези неща, когато гласува. Хомофоби има и в Русия и навсякъде по света.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Оооо перфектни са. Иска ми се да спечелят.

btw на Шанел целия прес ИЗБУХНА така както никога досега. Чакам клипа да видим за какво става въпрос.

 

  • Love 1
  • Hug 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, Willy каза:

Оооо перфектни са. Иска ми се да спечелят.

btw на Шанел целия прес ИЗБУХНА така както никога досега. Чакам клипа да видим за какво става въпрос.

 

май подготвила подобна херография с вода

Яка е Шенъл ,но няма песента на Елини Фориера :(

03:50

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...