Jump to content



Поп-фолк скандали (октомври, 2021)


Препоръчани коментари

преди 4 минути, Blueberry каза:

Защо реши, че е по-истинска от Алекса? Алекса е с гръб на всичките снимки.

За мен лично Алекса е единствената, която може да излезе и да каже всичко, за да спре да се спекулира с името му и да почива в мир. Тя е единствената била на мястото, заедно със задържаното момче, наясно е какво се е случило и защо, но тя предпочита да качва снимки, чатове и тиктокчета по цял ден. Самата показност, че го е обичала, действията и изобщо не го показват. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Куп известни личности си отидоха за последните години, но само този случай не мога да го прежаля и го мисля всеки ден, не знам дали само при мен е така…

  • Like 9
  • Sad 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Гальо каза:

Обаче от всички снимки си личи как Десита е най-тъжна от всички, които са били там, наистина го е обичала. Много по-истинска от Алекса.

Извинявай, уважавам те, уважавам и твоето мнение, но за мен съденето за емоциите на хората само по снимка е изключително посредствено мислене. Всеки има различен праг на емоционалност. Един може да е силен външно, а вътрешно да е съсипан и да не му се живее повече. Друг може да се дере като заклан петел, а вътрешно да не чувства нищо. Всеки сам си знае какво му е. Ние не сме съдници и не трябва да се превръщаме в такива. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Danger. каза:

Куп известни личности си отидоха за последните години, но само този случай не мога да го прежаля и го мисля всеки ден, не знам дали само при мен е така…

И мен доста ме афектира. Цяла седмица вече го мисля.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, Kitty каза:

 Да разведря малко темата. А тази дебютантка от 2003 година помните ли я?

 

Изключително неуместно и нетактично, не проявяваш емпатия за пореден път.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Andrew Cunanan. каза:

Извинявай, уважавам те, уважавам и твоето мнение, но за мен съденето за емоциите на хората само по снимка е изключително посредствено мислене. Всеки има различен праг на емоционалност. Един може да е силен външно, а вътрешно да е съсипан и да не му се живее повече. Друг може да се дере като заклан петел, а вътрешно да не чувства нищо. Всеки сам си знае какво му е. Ние не сме съдници и не трябва да се превръщаме в такива. 

Както написах по-горе не съдя от снимките, аз дори не мога да позная коя е Алекса. Действията и, факта че оставя хората да го обиждат, че е наркоман, зависим, да го изкарват в депресия. Тя е единствената, която може да каже дали е било трагичен инцидент, самоубийство, убийство? 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Гальо каза:

Както написах по-горе не съдя от снимките, аз дори не мога да позная коя е Алекса. Действията и, факта че оставя хората да го обиждат, че е наркоман, зависим, да го изкарват в депресия. Тя е единствената, която може да каже дали е било трагичен инцидент, самоубийство, убийство? 

Да отива при Мондьо и да се свършва с всички глупости, които се изписаха.

  • Like 1

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , amor_mio каза:

Наистина Емилия се показа най-човечна и адекватна от цялата гилдия. Сякаш и тя самата се промени към по-добро, откакто е със сериозен човек като Жорж.

 Грозно впечатление прави отсъствието на много негови колеги и най-вече на Анелия и Цв.Янева. Използваха го да си посъбудят замрелите кариери, а сега никакви ги няма...

Това май е Анелия 

3C264D86-7050-4099-9455-25283EEFD732.jpeg

E39936F2-ADAA-432A-8209-AD5E7F394855.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, GSA каза:

Мали, а Кама е 1:1 с Донатела Версаче… каква разлика от снимките и от вчера и днес без грим… 

А видя ли Лиляна Зайкина? Същински Джако! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, THE IIconic каза:

💋

FB_IMG_1635541701704.jpg

9 ноември 1989 година Луна Йорданова надниква отвъд Берлинската стена миг преди да започне отремонтирането ѝ и обединяването на Западен Берлин и Германска демократична република.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Един от компанията на Галена, който също се казва Николай Пашев, са го погнали в Инстаграм. :roll1: 

DE924642-CF00-47C1-A6C8-58925DDFAA11.png

Човек в днешно време да не се казва Пашев… 

  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

евала на Десита, само тя е без очила и БЕЗ КАПКА ГРИМ !

3C264D86-7050-4099-9455-25283EEFD732.jpeg
–------------------

 

 

преди 1 час, Blueberry каза:

Защо реши, че е по-истинска от Алекса? Алекса е с гръб на всичките снимки.

Крокодилски сълзи !! още другата седмица ще си намери нов ! гадна ***** !

до майката на Денис стои ДЕСИТА,а не гадната ****. НАПРАВЕТЕ ИЗВОДИТЕ САМИ

1635500314-denis-2.jpg

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Danger. каза:

Куп известни личности си отидоха за последните години, но само този случай не мога да го прежаля и го мисля всеки ден, не знам дали само при мен е така…

И при нас е така дори всеки ден по зле става ... откакто е починал сънувам го всеки ден момчето и все го сънувам само как стои и гледа тъжно нищо друго 😢😢

  • Sad 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, stereoto_ каза:

Това Камелия ли е или Лили Иванова? 😅😱

A9D2AC49-2785-4EF2-BD37-D36A8948F48C.jpeg

Аз ви казах за какво става въпрос… тя верно, че не е първа младост ама да се спрат с тези филтри, че така без обработка не може да ги познае човек. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...