Jump to content



Поп-фолк скандали (октомври, 2021)


Препоръчани коментари

преди 19 минути, Born to Die каза:

Видях по-рано на Емрах снимката и даже не го познах него там, само Денис разпознах и не разбрах за какво я е качил с толкова силни думи, сега преди малко отворих dir.bg и като го прочетох, направо замръзнах, ужасяващо е нещо такова, спира ти дъха, млад, талантлив, не мога и никога няма да мога да назова нещо по-страшно от това млад човек да си отиде и то така нелепо. Да почива в мир и семейството му да намери сили, не знам как се намират, за да продължиш след такова нещо, да пази Бог! Плаче ми се, живеем в страшни времена, сякаш или не съм разбирал преди или просто наистина имаше някакви десетина спокойни години, но последните 2, всяко такова лошо нещо ме кара да искам да си мисля, че всичко е кошмар и ще се събудим, защото нямам психиката да го осмисля и приема. Наистина още веднъж, поклон пред таланта и светъл да е пътя му!

Значи не съм само аз... 

Иначе аз разбрах, когато един приятел ми писа "Видя ли?" и като попитах какво, каза, че Антонио си бил качил стори, но го изтрил. Реших, че е някаква цинична вътрешна шега, но уви... 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 3 минути, Just_Me каза:

Не разбирам какво значение има стори, публикация и тн. Не е мерило за нищо!

Ето:

Screenshot_20211024-185516_Gallery.jpg

Проява на уважение към загиналия, неговите близки и неговата публика. :) 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, PHILIPP PLEIN каза:

Фики преди малко качи стори за Денис,а в същото време е на участие на ржд ден с баща си.

Е живота не спира. Ти изразяваш уважение, но ако не ти е близък няма да плаче.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Емануела си качи тази статия: https://blitz.bg/obshtestvo/shokirashcha-versiya-za-smrtta-na-denis-teofikov-poslednite-mu-dni-bili-ad_news847731.html

Тя също е работила с Пашев, даже има няколко песни с него, сега проверих. Явно наистина има тежък характер.

НЕ твърдя, че това е причина за трагедията, просто разсъждавам за Пашев.

  • Like 9
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Е живота не спира. Ти изразяваш уважение, но ако не ти е близък няма да плаче.

По-скоро похвално, че по време на ангажимент, отделя време да изрази почит.

  • Like 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Andrew Cunanan. каза:

Проява на уважение към загиналия, неговите близки и неговата публика. :) 

Интересно ми е Кали къде се губи тогава. Нали в "нейния" BMX band свири Атешкан (бащата на Денис).

Според мен се е чула по телефона с него..

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Blueberry каза:

Емануела си качи тази статия: https://blitz.bg/obshtestvo/shokirashcha-versiya-za-smrtta-na-denis-teofikov-poslednite-mu-dni-bili-ad_news847731.html

Тя също е работила с Пашев, даже има няколко песни с него, сега проверих. Явно наистина има тежък характер.

НЕ твърдя, че това е причина за трагедията, просто разсъждавам за Пашев.

Емануела от години не работи с Пашев и фактът, че е качила точно тази статия може и да значи нещо...

  • Like 5
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , FikLena каза:

Наркоман си беше, но никой не заслужава да умре толкова млад

Какво не им стига на тия деца, за Бога?! Нямаше ли някой, дето да му покаже кой е по-правилният път.Включително и онзи спортист от Димитровград, дето ги менажира.

Под новината в профила на Господарите имаше коментар от живущ в този блок, че полицаите били намерили много дрога в апартамента.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, WindWalkerMonk каза:

Проблема е бил основно в депресията. За съжаление повечето хора не търсят помощ и още повече не могат да я лекуват. Когато си депресиран всичко е режещо и болезнено. Не можеш да си вършиш задачите, а дори елементарни неща ти се струват непосилни и краят на света. Като добавим, че е в България нещата стават дори по зле.

Въобще е пряка илюстрация на капиталистическата машина. И нещо още по - важно, това като съвет. Ако сте в депресия и я лекувате никога не споделяйте с работодател или външни хора. Изглеждате нестабилни и когато нещата загрубеят вие ще сте първи на пангара. 

Тъпо е, че младо момче си отива защото никой не се е сетил да му помогне.

Заради болднатото масово хората са с high functioning depression и ако стане нещо подобно - или опит за такова - идва като шок на всички. И заради това не се намира кой да се отзове на помощ...

Разбира се, че депресията е в основата на всичко - мен ако работодателят ми ме притиска, ще му тегля една майна, ако гаджето ми ми изневерява, ще го зарежа и т.н. Но преди 2 години и една накриво казана дума можеше да ме срине за седмици наред. 

Живеем в отвратителни времена и тая шибана пандемия просто задълбочи всичко и ни направи още по-нещастни... 

  • Like 9
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, lucellent каза:

Емануела от години не работи с Пашев и фактът, че е качила точно тази статия може и да значи нещо...

От друга страна, знаем какво обича да качва, та не бих отдал много значение точно на постове на Елза Парини от Али Експрес 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, WindWalkerMonk каза:

Проблема е бил основно в депресията. За съжаление повечето хора не търсят помощ и още повече не могат да я лекуват. Когато си депресиран всичко е режещо и болезнено. Не можеш да си вършиш задачите, а дори елементарни неща ти се струват непосилни и краят на света. Като добавим, че е в България нещата стават дори по зле.

Абсолютно. Той може да е давал сигнали и да е проявявал симптоми, но това да е било разбирано като "мрънкане" или затваряне. Може и той да не е осъзнавал какво се случва в него. За жалост, в такава нелепа среда трудно може да се намери кой да ти помогне. Много често нелекуваната депресия и отсъствието на подкрепяне завършва със самоубийство. 

  • Like 8

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Просто поредното доказателство,че шоубизнесът не е за хора със слаба психика. Ето сега Теофиков,Андреа и колко още,но то и в световен мащаб е така. Малко ли се самоубиха или умряха от свръхдоза.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, THE IIconic каза:

След 30 минути:

Галош: Александър ти не продължаваш! 

Не знам за него, но момичето което пя народно(ако не греша), дето беше отишла с баба си, не е продължило.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, pacho каза:

Какво не им стига на тия деца, за Бога?! Нямаше ли някой, дето да му покаже кой е по-правилният път.Включително и онзи спортист от Димитровград, дето ги менажира.

Под новината в профила на Господарите имаше коментар от живущ в този блок, че полицаите били намерили много дрога в апартамента.

Ами нека ти го обясня, не е намерил теб да го просветлиш. Наркотиците са следствие, не причина. Правия път за теб не е правилен за някой друг. С наркотици е лекувал душевното си състояние. Има различни нива на стрес, различни количества поемат хората. Не оправдам наркотиците, но гледам да мисля критично за ситуациите. Не просто: той е Х/У/Z.

 

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментар от една страница:

image.png.48fc7011183d1046c14078056301973b.png

Явно не е било в "Царско село", а в "Цариградски комплекс". И не е апартаментът на приятелката му, а апартамент на приятели. Нерде Ямбол, нерде Станбул.

  • Like 3
  • Wow 1
  • Sad 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Шоубизнесът, особено в сегашния си вид, поначало е един от най-мизантропските бизнеси (както за работещите в него, така и за публиката) и няма нужда да се случи такава трагедия, за да се констатира.

Моят дядо (Бог да го прости и него) едно време ми разказваше доста поучителна случка, при която той се възмущава на цената на кебапчетата в един стол, а отсреща готвачът казва "Слушай, аз не съм тук ти да се нахраниш, аз съм тук, за да печеля".

  • Like 6
  • Sad 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...