Jump to content



Поп фолк скандали (Юли, 2021)


Препоръчани коментари

Ами някои си взимат урок от естрадните и знаят, че големите имена могат и дори трябва да изкарват големи пари с концерти. И че в по-напреднала възраст рано или късно на всички ще им остава предимно това, ако са си изградили име за такива неща.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Фризцорката ми е на участие на Преслава в Китен днес и чак се снимала с нея.

Лидия, Преслава, Софи Маринова, Фики, Тони Стораро, Цветелина Янва, Алисия, Ивелина Колева са честитили на Коце. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, zai4eto82 каза:

Фризцорката ми е на участие на Преслава в Китен днес и чак се снимала с нея.

Лидия, Преслава, Софи Маринова, Фики, Тони Стораро, Цветелина Янва, Алисия, Ивелина Колева са честитили на Коце. 

И аз също. Заради теб основно, викам му: не ма кефиш ич, ама Туцето ми е близка. 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, zai4eto82 каза:

Фризцорката ми е на участие на Преслава в Китен днес и чак се снимала с нея.

Лидия, Преслава, Софи Маринова, Фики, Тони Стораро, Цветелина Янва, Алисия, Ивелина Колева са честитили на Коце. 

Ужас как не я е срам да ходи да си дава парите за плейбека на Петя? Дано си я насмела едно хубаво - ти както я мразиш Преслава не знам как си и позволила на фризьорката ти да и ходи на участие.

  • Like 2
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, GSA каза:

Ужас как не я е срам да ходи да си дава парите за плейбека на Петя? Дано си я насмела едно хубаво - ти както я мразиш Преслава не знам как си и позволила на фризьорката ти да и ходи на участие.

Време е да спре да ползва услугите на тази шарлатанка, че и предателка без вкус! 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, zai4eto82 каза:

Лична и Тези Александрова също са поздравили Коце. 

Е щом лична Теди Александрова го е поздравила, абе бая ВИП ми иде. Мен само чужда Теди Александрова ме е поздравявала. Или е лична щото му е смукала питона без пари ?

  • Like 1
  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , WindWalkerMonk каза:

Е щом лична Теди Александрова го е поздравила, абе бая ВИП ми иде. Мен само чужда Теди Александрова ме е поздравявала. Или е лична щото му е смукала питона без пари ?

Не знам за каква Теди говориш, Танчето говори за Тези!

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Venci каза:

И без нови хитове, пак й се получава. Хората просто си я харесват. Щом децата скандират, а няма песен за тях от години…. 

Не е достъпно в страната ми?

  • Confused 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Lelqtian каза:

мъчение за ушите ... 

Време е да освежим с модерна класика!

 

Топ хита на годината. Изживяна от самата изпълнителка и облечена в красива лирика с привкус на българската действителност. 

  • Like 1
  • Love 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 часа , GSA каза:

Кралицата днеска пръска Варна - коментирайте, че нехитовата Ванча е напълнила летния театър на билети по 30 лева.

 

Кой летен театър е напълнила? Този, който ден преди концерта имаше над 60% свободни места ли?

  • Like 1
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, DenFevgo каза:

Кой летен театър е напълнила? Този, който ден преди концерта имаше над 60% свободни места ли?

Сигурно е пуснала хора на половин цена и с покани. Не сме от вчера, знаем номерата в чалгата.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

Сигурно е пуснала хора на половин цена и с покани. Не сме от вчера, знаем номерата в чалгата.

Не знам, никъде няма снимки или клипове от този концерт, както и публикации по сайтове. 

При Глория също за съжаление не са мръднали в евентим за концерта в Бургас. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...